Şimdi Ara

TAVSİYE BOSCH WAT24480TR 9KG 1200 DEVİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
31.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşım bende bosch simens profilo arasında kaldım. ikinci günün sonunda Profilo CMG100DTR 9kg
    1000 devir modelini aldım sadece görüntü farkı için 350 tl fazla vermek istemedim. 1165 tl 75 tl de world puanla bana 1090 tl gibi bir rakama maal oldu cuma günü elime gecicek ürün. n11 den evyaşamgereçleri adlı satıcıdan aldım.
  • Bende bu hafta almayı düşünüyorum evlilik arifesinde. 1400tl fiyat aldım. bayi de fiyat olarak bunu önerdi. umarım pişman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NafirKeyh

Hortlatma Kebabı...

BOSCH WAT24480TR - Profilo CMG140DTR - Siemens WM12T480TR arasındayım.

Aynı makinalar olduğunu bildiğim halde, hatta hatta diğer tüm eşyalarımın bosch olmasına ragmen en çok kötü yorumun olduğu da bosch.

Aralarındaki fiyat farkı 50 TL, lafını etmem ama, yıkama ve ses yorumlarında nedense bosch daha çok şikayet görmüş!

nasıl sıkayet ya. lınklesene. olmaz oyle sey. bazıları da 1400 gereksız 1ooo ıdeal dıyo.
  • wakara kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadanın müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz...

Açıkcası gittigidiyor indirimi ve axess puan ile wat24480tr çok ucuza geldi ve sipariş ettim, yarın gelir inşallah.

Kurulum olunca soruları da cevaplayabilrim.
  • NafirKeyh kullanıcısına yanıt
    Gg de Media markt 1390 a satıyor. Ne hikmetse. Kendi sitesinde 1530 ilgilenenlere duyurulur. Belki güne ozeldir
    Chip para indirimi de var 100 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakara -- 24 Mart 2017; 9:32:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayiden aldım 1480 tl ve makine gerçekten güzel vestelin rekortmen makinesini almayı düşünüyordum ama mağazaya gidince bu makineyi aldım.

• Bugün aldım 1428 tl ye mediamark tan kaskoda yaptirdim akim korumalı prizde aldim bakalim hayırlısı wat24480tr

• 1470tl ye 12 taksitli aldım bende. hayırlısı bakalım
  • Bosch WAT24480TR A+++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Yetkili Servis Tarafından Detaylı Anlatımı İçeren Video Aşağıdadır. Çok işinize yarayacak bilgiler içeriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=zGQfH5wevOw
  • quote:

Orijinalden alıntı: NafirKeyh

Hortlatma Kebabı...

BOSCH WAT24480TR - Profilo CMG140DTR - Siemens WM12T480TR arasındayım.

Aynı makinalar olduğunu bildiğim halde, hatta hatta diğer tüm eşyalarımın bosch olmasına ragmen en çok kötü yorumun olduğu da bosch.

Aralarındaki fiyat farkı 50 TL, lafını etmem ama, yıkama ve ses yorumlarında nedense bosch daha çok şikayet görmüş!

Bosch makineden mennunmusunuz

• BOSCH WAT24480TR kullanıp sorun yaşayan var mı acaba? Ya damemnunsanız bunu da belirtisrseniz çok sevinirim. Alman ile arasında 1000 TL fark var, değer mi?
    Merhaba memnun musunuz acaba makineden ?

• ozgeg kullanıcısına yanıt
    AÇıkcası gayet memnunum, bir şikayet yok, sanıldığından biraz daha sesli o kadar...
  • BOSCH WAT24480TR le Arçelik 9123 YCM 9 Kg 1200 Devir arasında seçim yapmalıyım. 200-250 tl fark var.
    tavsiyede bulunacak arkadaşlar varsa...
  • 2017 Şubatta 1520 tlye wat24480 tr serie 6 bosh makina aldım, halen sorunsuz kullanıyorum.
    Bunları alcagına bunu almak daha mantıklıhttp://www.hepsiburada.com/lg-fh4u2vfnp3-a-9-kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-HBV000003HFBO
  • Ben oldukça memnunum.

• Arkadaşlar ben bugün Bosch WAT24480TR almayı düşünüyorum bir sıkıntı yaşayan var mı ?
  • Öztürk Bilgisayar Ö kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ses konusunda umduğu kadar sessiz olmadığını söyleyenler oluyor. Fakat 2400/2500 tl liklere göre elbette birebir aynı ses düzeyinde olmasıda beklenmemeli :)

Onun dışında hiç bir sorun yok. Dilerseniz siemens muadili konusunda fiyat verebilirim.

• Abi senin burada olman çok iyi oldu işi daha doğru düzgün anlatayım sende bana bir yol göster Benim 1500-1700 TL bütçem var. Bosh WAT24480TR ve ELECTROLUX EWF1294BW bu iki model arasında kaldım ? 1 haftadan beri bu iki makinaya bakıyorum ama anladım ki alma süresini ne kadar uzatırsak o kadar kafamız karışıyor herkes kendine göre bir marka öneriyor. Kayseri de yim buradaki satıcıların tam anladığını düşünmüyorum kulaktan dolma bilgileri söylüyorlar sadece. Neyse fazla uzatmayacağım bahsettiğim iki model arasından hangisi daha mantıklı bilemedim sizin öneriniz ne olur ?

İkinci olarak hangi markaya baksam birileri iyi diyor birileri uzak dur sıkıntı yaşarsın diyor sonuçta garantisi var makinanın. Aslında bizim kafamızı bu karıştırıyor sanırım belki senin çok kötü bir deneyim yaşadığım makinadan ben çok memnun kalacağım gibi de düşünüyorum. Valla gerçekten kafam karıştı işi gücü bıraktım kafamı ellerimin arasına koydum şunu alsam yok bu böyle dedi diğerini alsam o da şöyle dedi gibi düşünüyorum. Bilemedim abicim...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.