Şimdi Ara

>>TAVSİYE<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm herkese hayırlı günler arkadaşlar arkadaşım için yeni bi dizüstü pc alıcaz oyun için bütçe 1500 tl bi el atarsanız iyi olur...

• 1500 tl ye güzel bilgisayarlar bulabilirsin ancak oyun için hiç bir zaman dizüstü ideal olmamıştır. Sana tavsiyem en az 6 gb ram ve i5 işlemciye sahip bir cihaz alman. marka olarak ise mesela ısınma probleminin çok fazla yaşanmadığı toshiba olabilir
  • mustafanecatisimsek M kullanıcısına yanıt
    pc arkadaşım için bende oyun için masaüstü alamasını söyledim ama dizüstü istiyormuş yanında dolaştırabilmek için
  • Bende bu civarda ariyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni nesil dizüstü bilgisayarlarında fena fikir olduğu söylenemez ancak diz üstü bilgisayarla çok iyi grafik özelliklerine sahip oyunlar oyananabileceğini tahmin etmiyorum
  • mustafanecatisimsek M kullanıcısına yanıt
    Biliyorum da hocam dizüstü istiyor.

• sakın vatan bilgisayardan bişey almayın lenovo y510p modelini mağazada kurulum yaptırıp herşeyi çalışıyor denilip teslim ettiler evde kamerasının çalışmadığını 2 gün sonra farkedebildim geri götürüp ambalajıyla birlikte sorununu söyledim değişim istediğimi bana ne yapılmasını sormalarına rağmen değişim yapmayıp 2 günlük laptopu teknik servise gönderip değişimin teknik servisin karar vereceğini söyleyince şoke oldum 20 gün servis süresinin olduğunu söylediler ve cihazım 13 gün sonra teknik servisten tamir edilmiş şekilde gönderdiler arıza kaydında benim değişim istediğim yazdığı halde 2 günlük cihazı tamir edip yollamışlar vatan bilgisayar sitesinede mesaj yolladım aynı şekilde onlarda teknik servisin değişim kararının kendisine bağlı olduğunu söylüyorlar 15 günlük değişim hakkımı resmen çiğnediler hem vatan hemde lenovo
  • bermuda23 kullanıcısına yanıt
    Bence mahkemeye ver kesin kazanırsın.

• tüketici haklarına gidip şikayette bulunacağımı yazmama rağmen adamlar nuh diyor peygamber demiyor hocam bune rahatlıktır anlamadım gitti bu vatandakileri
  • bermuda23 kullanıcısına yanıt
    boşuna yorma kendini bi işe yaramaz git mahkemeye ver haksızlar zaten kazanırsın diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.