Şimdi Ara

TAVSİYE .............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar...4 kişilk ailem için otomatik vites bir araç almayı planlıyorum..Yıllık ortalama 15000 km yapıyorum..Ağırlıklı şehir içi...Bütçem 50000-60000 arası olabilir...Temiz 2.el olabilir..

Bir kaç seçenek var aklımda...

1.Citroen 1.6 HDİ EXCLUSİEVE

2.Wolkswagen Golf 1.2 TSİ DSG COMFORTLİNE

3.Mazda 3 1.5 REFLEX AT

4.Seat Leon 1.2 TSİ STYLE DSG

Kullanıcı veya bilgi sahibi arkadaşlardan görüşlerini objektif olacak şekilde rica ediyorum...

• Oncelikle gidin test surusu yapin. Begendiginiz araba uzerinden konusalim. Biz ne kadar ovsek yersek de siz surdukten sonra begenmeyince kiymeti kalmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Oncelikle gidin test surusu yapin. Begendiginiz araba uzerinden konusalim. Biz ne kadar ovsek yersek de siz surdukten sonra begenmeyince kiymeti kalmiyor.

Haklısınız aslında,deneme sürüşü en güzeli...Fakat deneme sürüşü ile yetinmek istemiyorum zira sürüş ile tespit edemeyeceğim bazı ayrıntıları sonradan farkedebiliriz...O yüzden özellikle kullanıcı yorumlarını merak ediyorum...Yine de teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jans21 -- 10 Ağustos 2014; 16:41:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jans21

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Oncelikle gidin test surusu yapin. Begendiginiz araba uzerinden konusalim. Biz ne kadar ovsek yersek de siz surdukten sonra begenmeyince kiymeti kalmiyor.

Haklısınız aslında,deneme sürüşü en güzeli...Fakat deneme sürüşü ile yetinmek istemiyorum zira sürüş ile tespit edemeyeceğim bazı ayrıntıları sonradan farkedebiliriz...O yüzden özellikle kullanıcı yorumlarını merak ediyorum...Yine de teşekkür ederim :)

Tamam test surusu ile yetinmemek ile dogru yapiyorsunuz. Ama once test surusu yapin sonra aracin + - yonleri konusulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Auris 1.6 Touch Multidrive S

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jans21 J kullanıcısına yanıt
    hocam golf bakın derim ama 1.2 tsi değil 1.4 tsi
  • 4 kişilik araba için golf yeterli mi bence küçük gelir. hele il dışına çıkkmayı falan da düşünürseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

4 kişilik araba için golf yeterli mi bence küçük gelir. hele il dışına çıkkmayı falan da düşünürseniz.

İl dışına çıkış olayı yılda 1-2 olur..Ağırlıklı şehiriçi olduğu için yeteceğini düşünüyorum...Sonuçta C sınıfı ve iç hacmi yeterli bir araç..
  • şehir içiyse o kadar para vermeye gerek yok alın bir İbiza 1.4 birde lpg taktırın tamamdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.