Şimdi Ara

Tatlı ekşi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

- Kötü bir film izledim. Kötü filmlerin en kötü özelliği iyi filmlerle aynı sürede olmaları. Zaten hepsi yarım saat sürseydi belki de iyi filmler olabilirlerdi. Bilemiyorum binlerce film var etrafta.

- Ben ne film ne dizi izliyorum artık. Sadece aziz milletimizin yorumlarını okuyorum, izlemiş kadar oluyorum. Bira var mı başka?

- Var dolapta. ama kuralı unutma.

- Biliyorum. Ne kadar içersen yarısını bir dahakine getir.

- Geçenlerde Kill Bill serisini izleyeyim nostalji yapayım dedim. Yorumlardan birinde ''fena film değil ama çok abartılı olmuş beğenmedim'' yazıyordu. bilgisayarı kapatacaktım son anda vazgeçtim. Ulan gerizekalı... neyse.

- Dün benim kızla sinemaya gidelim dedik

- Sinemalar duruyor mu hala?

- Bırak komikliği bak anlatayım

- Hangisiyle? Füzeli mi yoksa kızıl saçlı olan mı?

- O ikisi zaten aynı kişiydi

- Güzel konbinmiş o zaman. 9 veriyorum

- Her neyse mısır cart curt aldık girdik salona. Başlamasına 10 dk varmış. Geçtik en arkadan bir yerlere

- O filmi izledim ben sonunu biliyorum.

- Oğlum... tamam bu seferki komikti ama dur bi anlatayım bak. Etrafımızda hiç kimse yoktu

- Evet işte o filmdi.

- Reklamları izliyoruz ve türklerin oyunculuk yetenekleriyle dalga

Telefonum çaldı. ''tamam aç anlatırım sonra'' dedi bıkkın bir ifadeyle ve birasıyla bilgisayara geçti. Uzun zamandır konuşmadığım eski bir kız arkadaşımdı arayan. Tanıdığımdan beri upuzun beline kadar saçları vardı. Arkasından baktığında meleği andırıyordu o sade,renkli elbiseleri, bembeyaz cildi ve parıldayan saçlarıyla. ön tarafından, daha çok şeytan gibiydi. Gözlerine yeterince bakarsanız istediği her şeyi yapmasına yardım edecek kıvama gelirdiniz. Benim için öyle gelişmemişti işler. Çabuk kapılmazdım insanların etkilerine. Orjinallikten etkilenirdim. İyi ya da kötü bir orjinallik olması umurumda değildi. Çünkü iyilik bu dünyadan gideli çok olmuştu. Ufak sızıntıları kalmıştı sadece. Onlar da akvaryumda ölmeyi bekleyen japon balıklarıydı. Tuvalete atılıp üstlerine sifon çekilmesini bekliyorlardı,erteliyorlardı.

- ''Napıyorsun? naber? açıkçası açmanı beklemiyordum şaşırdım'' dedi. sesi alkollü geliyordu. arkada da bir sürü ses vardı.

- Her zamanki şeyler. sen?

- Çok güzel benim de. En son eskişehire gidecem diyordum ya. Kazandım üniversiteyi ve 4 gün sonra taşınıyorum.

- Sevindim senin adına. Kurtuldun demek Kaş'ın sıkıcı yazlarından, kirli denizinden ve kötü turistlerinden.

- Öyle deme gerçekten orada doğup büyüsen eminim sen de bıkardın. Hem zaten yazları dönecem oraya. Her neyse müsait misin?

- Olduğunca

- Bu gece sende kalabilir miyim? Biliyorum çok ani oldu ve kabul etmezsen sorun olmaz. Ama sen beni kırmazsın bence değil mi? Hem uzun zamandır konuşmuyoruz anlatacak çok şey birikti.

- Kırabilirim, biliyorsun. ama tamam gel sorun yok

- Çok teşekkürler gerçekten. Sen olmasan sabaha kadar bana yavşayacak biriyle geçirmek zorunda kalacaktım günümü. Neyden kurtardığını bilmiyorsun.

- Burada durumun farklı mı olacağını düşünüyorsun?

- Hahahha. Ben seni ne kadar kovalasam da reddeden hep sen oldun. Şimdi mi aklın başına geldi?

- Şaka yapıyordum. Bilirsin inanılmaz şakacıyımdır. Neyse kaçta gelecen?

- Büyük ihtimal gece 2 gibi sende olurum.

- Tamam görüşürüz.

- Telefonu duy ama zilini yine unuttum.

- Tamam

Gidip bir bira daha aldım. Sadece 1 tane kaldığını görünce üzüldüm. Tuvalete gittim epeyce bir su dökmeye. Tuvalette kapak açacağı olduğunu görünce bir kez daha güzel bir evde yaşadığımı fark ettim.

- 'Şu kural vardı ya hani'' diye bağırdım

- Merak etme aklımda

- Onu şimdi uygulaman gerekiyor.

- Neden?

- Misafirimiz var bu gece

- ''Tamam'' dedi memnun olmayan bir tonla.

Boş şişeleri toplayıp, kültablasını boşaltıp ve mcdonalds çöplerini büyük bir poşete sıkıştırdım.

- ''Al bu da hediyem'' dedim çöp torbasını uzatıp

- Bugün aldığım en güzel hediyeydi teşekkürler.

- Rica ederim, her zaman.

- Çıktım ben gelirim 10 dk ya.

- Dursana bi, sen bir şey anlatıyordun en son ne oldu sonra? Bir de sigara da alsana hazır gitmişken

- Elimde çöple bunu mu anlatayım sana!

- Özet geç merak ettim. Geldiğinde merak etmiyor olacam.

- Tamam. Reklam aralarında sessizlikler oluyor ya. Aniden reklam bitti sessizlik oldu bir saniyeliğine ve benim kız osurdu.

- Ne? Gerçekten mi?

- Evet

- Nasıldı?

- Eminim 2 saat boyunca içinde tutmaya çalıştığı bir şeydi. Çok utandı zavallı. Bir 2 saatte bunun sorun olmadığını ve herkesin osurduğuna ikna etmekle geçirdim.

- Tek bir şey soracam sonra da çık.

- Sor?

-Koktu mu?

Cevap vermeden çıkmıştı. Cevabı yeterince almıştım böylece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.