Şimdi Ara

TASI, TARAĞI TOPLAYIP YANDEX'E GEÇTİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google'ın kişisel her türlü bilgilerimi, arama sonuçlarımı, gps bilgimi, adresimi, evimi, telefonumu, posta koduma kadar herşeyi bilmek istemesi ve değişen üyelik sözleşmesi ile git gide artık tekelleşmeye çalışan bir yapısı ve özel hayatlarımıza tacizine dur demek için bugün gidip yandex hizmetlerine geçtim. Evet hala Google hesabım duruyor fakat android olan telefonumda her dakika apk indiremeyeceğim için google play store hizmeti için açık tutuyorum ama en azından tarayıcısından ve depoloma hizmetinden vazgeçtim.

Güzel güzel gidip yandex browseri kurdum, email adresimi aldım.

Şimdi birileri çıkıp gelecek diyecek; e şimdi noldu bu seferde bilgilerini ruslara emanet ettin üstüne iki hesap açarak daha da halka açık hale geldin diyebilir. Eğer kullanıcı, üyelik sözleşmelerini okuyup aradaki farkı anlayamadıysanız sizin sorununuz. Ayrıca google bazı alanlarda Türkiye'yi es geçmesi (google asistan) ama Yandex'in Türkiye'ye bolca yatırım yapması.. Üzgünüm Google, kuşuçtubeybi.

Son olarak savaş çıkacak boykot yapsana diyen arkadaşlar ben bir fenerbahçeli falan değilim eğer boykot yapmak için yer arıyorsanız öncelikle elinizde tuttuğunuz teknolojik yahudi aletlerini bir çöpe atmanız (ki bu sizin zararınıza olur) gerekecek. Filistin'deki müslümanları yahudiler öldürmedi mi? çocukları bombalamadılar mı? ya mavi marmara katliamı?

Bırakın bu prim kokan hareketleri. İllaki boykot yapacaz diyorsanız sökün doğalgaz borularını yerine soba bağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuşuçtubeybi -- 23 Aralık 2015; 22:10:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• aynen kanka
  • Rekabet ve alternatifler her zaman vatandaşa yarar. Yandex, Avea hattı olana ücretsiz GPS(internetli) hizmeti sunuyor. İnternette bilgi güvenliği diye bişeye inanmıyorum. Eğer nette isen tüm bilgilerini paylaşmayı göze almalısın.

Bana göre Türkiye, kendi arama motorunu kurmalıdır.

Boykot konusuna gelince, inanın ki yerli ürünleri daha fazla boykot etme taraftarıyım ! Tüm gıda ürünlerinin kötüsü pahalıya iç pazara, iyisi ucuza yurt dışına gider. İhracat destek primlerinden dolayı vs. Basit bir örnek; Yerli marka çay ile Türkiye'de üretim yapan yabancı marka çayı kıyaslayın. Yerlinin yarısı toz-gübür. Zehirli gıdalar, ürünler.. Maalesef hile, hurda, tufa işlerinde bizim millet Dünya'da 1 numaradır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altmis6

Rekabet ve alternatifler her zaman vatandaşa yarar. Yandex, Avea hattı olana ücretsiz GPS(internetli) hizmeti sunuyor. İnternette bilgi güvenliği diye bişeye inanmıyorum. Eğer nette isen tüm bilgilerini paylaşmayı göze almalısın.

Bana göre Türkiye, kendi arama motorunu kurmalıdır.

Boykot konusuna gelince, inanın ki yerli ürünleri daha fazla boykot etme taraftarıyım ! Tüm gıda ürünlerinin kötüsü pahalıya iç pazara, iyisi ucuza yurt dışına gider. İhracat destek primlerinden dolayı vs. Basit bir örnek; Yerli marka çay ile Türkiye'de üretim yapan yabancı marka çayı kıyaslayın. Yerlinin yarısı toz-gübür. Zehirli gıdalar, ürünler.. Maalesef hile, hurda, tufa işlerinde bizim millet Dünya'da 1 numaradır.

Aveaya ücretsiz navigasyon sunduğunu sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı kalitede olsa bende düşünmeden geçeceğim ama tarayıcı olarak bile yeterini veremiyor daha ilk reklamları çıkınca denemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru ve isabet yorumlar okumanın keyfi :)
  • Selam bende yandexe ne varsa aktardım ama mailleri taşırken gmail sorun yaşattı yönlendirme ok ben eski dosya ve mailleri gmailden aktarmadan bahsediyorum güvenlik nedeniyle bloke edildi diyor birtürlü izin verdirtemedım 1 tanesıne izin verdirttim diğer gmail hesabındakı lerıde aktarmak ıstıyorum bılen duyan ellerınızden öper syg
  • Yandeks candır,
  • yandex'e hayır :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.