Şimdi Ara

Tarot T3D - V (tl3t05) 3 eksenli gimbal inceleme ve kurulum serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba bu haftanın videosunda yeni bir gimbal incelemesi yapmaya çalışacağım. Bir önceki serimde incelemesini yaptığım HAKRC Storm32 3 eksenli gimbalına göre daha pahalı bir gimbal olmasının dışında bir çok ekstra özelliği de mevcut. Bu seride bu gimbalın artılarını detaylı olarak göstermeye çalıştım ancak en büyük eksisi bizim müdahil olabildiğimiz kısmın çok sınırlı olması. Yani bir yerde storm32 kartına oranla yapabileceğimiz tercihler çok daha sınırlı. Bu bize "konfor" sağlıyor diyebilirim. Tarot 3D - V modelinin incelemesi iki videodan oluşacak hemen ardından 3. videoda hekzakopter serisinde bu gimbalın pixhawk ile bağlantısının nasıl yapıldığını göstermeye çalışacağım. Umarım faydalı olur yorumlarınızı bekliyorum

Videoyu izlemek için TIKLAYINIZ

• Geçen hafta incelemesini yaptığımız gimbal'ın bu hafta bilgisayar üzerinden ayarlarını incelemeye çalıştım. Ayarlar kısmına gelince özellikle bir önce incelemesini yaptığım Storm32 kartının ne kadar gerisinde olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu video ile birlikte gimbal ile ilgili söyleyeceklerimi bitirmiş oldum. Önümüzdeki hafta gimbalın hekzakopter'a montajı ve ayarlarını göstermeye çalışacağım. Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum.

Video için Tıklayınız
  • Videolarınızı severek takip ediyoruz İzzet bey. Lütfen videolar sürekli gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.