Şimdi Ara

Tarihin Gördüğü En Net Penaltı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçta verilmeyen penaltı tarihin gördüğü en net penaltı ve hakemin gözü önünde. Sabır versin size Allah. 2 puanı çaldılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son 10 dakikasını izledim maçın. Hakemin penaltıyı vermemesine hiç şaşırmadım. Trabzonspor'lu biri olarak söylüyorum; Trabzon'a müstahak!

TS tarihinin görüp gördüğü en beceriksiz başban Ak mitinglerde halk selamlamaya, Demirören'i desteklemeye devam etsin. El birliği ile alınan kupayı, hiç edilen şikeyi desteklemeye devam etsinler. Az bile bunlar.
  • Hakem kural hatası yaptı. Top dışarı çıkmamasına ragmen kaleciye aut kullandırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Son 10 dakikasını izledim maçın. Hakemin penaltıyı vermemesine hiç şaşırmadım. Trabzonspor'lu biri olarak söylüyorum; Trabzon'a müstahak!

TS tarihinin görüp gördüğü en beceriksiz başban Ak mitinglerde halk selamlamaya, Demirören'i desteklemeye devam etsin. El birliği ile alınan kupayı, hiç edilen şikeyi desteklemeye devam etsinler. Az bile bunlar.

Trabzon Halkı hala kupasını çalan adama oyunu vermeye devam ederse haklısın ama bu olaylar Trabzon'un dogranmasını haklı çıkarmıyor.
    Başkan ayrı olay kendini Tayyip'e yamayıp kupa alacağını sandı ama Tayyip tuttuğu takımın kupasını alır mı hiç?

• Yalnız bu sene sizi fena doğradılar arkadaşlar, daha önce bize yaparlardı sıra size gelmiş..Bu yıl işin ucunu kaçırdı federasyon. ayıp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray forumu dışında ilk mesajım belkide, Trabzonspor a yazık ediyor bu hakemler. Üzüldüm açıkcası. Galatasaray hele hele Fenerbahçe maçında olsa Aziz Yıldırım sahaya inerdi.
  • Trabzonspora herşey müstehak

Haftaya da doğrarlar inş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Hatayı yiyorsa bize karsi yapsınlar bakalım

Aziz Yıldırım'ın kulübe bu kadar sahip çıkması bazen işe yarayabiliyor

• attığınız ilk gol tarihin gördüğü en net ofsayt, ikinc golünüz de ofsayt .
  • bu sezon 8 puanımızı hakemler gasp etti.

cüneyt çakır, süleyman abay ve şimdi de çağatay.

allah belalarını versin.

• sadece gülüyorum trabzon bunları çoktan haketti attığınız ilk gol zaten ofsayt bide başkan çıkıp abuk subuk açıklamalar yapıyor maç sonu hakemler gece 1'e kadar stadyumdan çıkamamışlar şunları aziz yapsa 1 hafta aralıksız konuşulur neyse uzatmaya gerek yok hacı güya kupayı almak için gelmişti şimdi sapını bile alamayacağına göre artık elini eteğini futboldan çeksin
  • Yalnız Trabzon'un ilk gol de evlere şenlik hakemler içip çıkmışlar heralde sahaya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Yalnız Trabzon'un ilk gol de evlere şenlik hakemler içip çıkmışlar heralde sahaya.

medjani dokunmuyor ki. ofsayt olmaması lazım. sonuçta kaleye çekilmiş bir şut bu ve top savınmayua çarpıp giriyor kaleye.
  • quote:

Yalnız Trabzon'un ilk gol de evlere şenlik hakemler içip çıkmışlar heralde sahaya.

adam serbest vuruşta şutu çekiyor. burada aktif pasif ofsayt yok. top dönse bunlar tamamlarsa ofsayt olur. tanıdığın hakem varsa sor bak ne diyecek :) yani buz gibi gol

• Dün hakemler baştan sona berbattı ofsayt goller bir takıma verilen diğerine verilmeyen kartlar cardozonun atılmaması açıkça el olan penaltının verilmemesi
    Sadece Ts değil Antepide doğradı hatta 2-0 geri düşen ts hakem sayesinde beraberliği yakaladı ve bence hakem bunun etkisine kalıp penaltıyı veremedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

quote:

medjani dokunmuyor ki. ofsayt olmaması lazım. sonuçta kaleye çekilmiş bir şut bu ve top savınmayua çarpıp giriyor kaleye.

Fenerbahçe 'nin Galatarasay' a attığı golde de RVP topa dokunmadı kaleciden seken top Diego'ya gitti ama RVP topla oynama alanı içindeydi ve topa doğru hamle yaptı. %100 ofsayt.

TS'lu oyuncu da topla oynama alanı içinde, kalecinin görüş alanını engelliyor ve üstelik topa vurmak için de hamle yapıyor. %100 Ofsayt.

TS'un ikinci golü temiz bence.

Antep'li oyuncunun eline değen top da %100 penaltı.

Diğer maçlara bir şey söyleyemem ama bu maç için şunu söyleyebilirim. TS'un doğrandığı bir durum yok. Klasik Türk hakemi saçmalıkları. yine saçma sapan kararlarla maçı katletmişler.

• Baskaninizin destekledigi RTE kanli bicakli oldugu aziz'i ve fener'i kurtardi resmen ama baskaniniz su mactan sonra bile cikmis hala "ugruna olecegim lider" falan diye aciklama yapiyor. Merak ediyorum su son olaylardan sonra trabzonda akp'nin oy orani dusecek mi? Eger dusmezse trabzona bu yasananlar mustehak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Do Bemol Kerim

Baskaninizin destekledigi RTE kanli bicakli oldugu aziz'i ve fener'i kurtardi resmen ama baskaniniz su mactan sonra bile cikmis hala "ugruna olecegim lider" falan diye aciklama yapiyor. Merak ediyorum su son olaylardan sonra trabzonda akp'nin oy orani dusecek mi? Eger dusmezse trabzona bu yasananlar mustehak.

ya bunlara oy veren zaten 2 çeşit insan var. 1.si ağır maddi çıkarı olanlar. 2.si ise ağır cahil olanlar ki işte trabzonda bunlardan çok var.

hayatında meydan görmemiş insanlar dolduruyor akp mitingini. alayı köylü. şimdi hiç kimse gelip bana köylüleri nasıl ezersin diye sormasın. ezerim arkadaş. bunların hepsi cahil kalmayı tercih etmiş insanlar. bi çaykaranın bir de merkez köylerden okumuş adam çıkar, başka da çıkmaz. biliyorum insanımı ben.

1 kere yerel seçimlerde tayyibe kızıldı diye belediye başkanı chp den seçildi. başka da yok. tam rezillik.

akp ye oy verdikleri sürece takımımın kötü olmasını diliyorum. rte-demirören-iho hepsi aynı hepsi tetikçi.

rte dinden, futboldan herşeyden soğuttu adamı yahu.

• Bu daha net.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.