Şimdi Ara

TARAYICI TAVSİYESİ LÜTFEN!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BEN BİR TARAYICI ALMAK İSTİYORUM. AMA ALACAĞIM TARAYICININ TARATTIGIM BELGEDEKİ YAZILARI EKSİKSİZ ALIP WORD E DOKMESİNİ İSTİYORUM... TAVSİYELERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslimsubasi -- 10 Şubat 2008; 11:39:29 >

• Yazıcıların böyle bir özelliği olup olmadığını bilmiyorum ama bunun için programlar var fotoğraftan bile yapabiliyorlar ama ismini unuttum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarikanarya567

Yazıcıların böyle bir özelliği olup olmadığını bilmiyorum ama bunun için programlar var fotoğraftan bile yapabiliyorlar ama ismini unuttum

dediğiniz programın adı ABBYY FineReader çok güzel program bende kullandım türkçe dildesteğide bulunuyor ayriyetten benim yazıcının cd sinden de çıktı arkadaşın tarayıcısındanda çıkar
  • dostum bence tarayıcı alacaksan epson v200 modeli cok güzel bir cihaz 4800*9600 dpi çözünürlükte ve otomatik kırmızı göz düzeltme ve görüntü düzeltme vs..gibi bircok özellik bulundurmakta
    ayrıca fine reader yazılımı içinden cıkıo ve ayrıca internetten ocr programını ücretsiz indirip sorunsuz kullanabilirsiniz.
    kesinlikle tavsiye edilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.