Şimdi Ara

tarayıcı koruma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tarayıcıma geçen günlerde 365 haberler anasayfa virüsü bulaştı. her yeri açıyorum bu vardı. her türlü program uygulama program denedim ama kurtulumadım sonra format attım düzeldi yine böyle olursa tarayıcıyı koruma gibi program vb bişeyler varmı nasıl koruyabilirm avast bile koruyamıyor.lütfen yardım edin yiğenlerin hafta sonları oyun oynuyo onlar bulaştırıyo.

• Tarayıcı olarak explorer kullanma.
    Firefox veya chrome kullan(tavsiyem chrome tabanlı slimjet )
    Bu tarayıcıya eklenti mağazasından ABP(**** plus) eklentisini kur bu eklenti bir çok reklam banner kendi kendine açılır sayfaları engeller.
    Avastı kaldır hiç bir işe yaramaz tırt bir antivirüstür o.
    Antivirus olarak sistemi yormayan Comodo antivirus(veya firewall içeren comodo internet securiyy kur) yanınada malwarebytes premium kurdun mu gözün arkada kalmaz pc yi tekrar yeğenlerine emanet edebilirsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • INSURG3NT kullanıcısına yanıt
    tamam çok sagol çok teşekürler ama adb block bazen facebook videolarını açmıyo heralde reklam olarak görüyo onu nasıl düzeltebilirm.
  • Facebooka gir. Tarayıcının üst sağ köşesindeki kırmızı beyaz renkli ABP işaretini maus ile bir kez tıkla bir pencere açılır.
    Bu sitede etkin yazar , yanındaki klik işaretini kaldırırsan o siteyi hariç tutar. Bunu engellemesini istemediğin her bir sitede yapabilirsin.

• INSURG3NT kullanıcısına yanıt
    çok sagol çok teşekürler.
  • Rica ederim sende sağol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.