Şimdi Ara

Tarayıcı çökme sorunu düzelmiyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araştırdım yazılanları yaptım hepsini, kaçkez format çekildi ekran kartı değişti bilmemne değişti hala aynı uzun süredir böyle neyapabilirim sorun nedir kafayı yedim artk..

• IE kullanıyorsan başka tarayıcı kullan. Chrome, firefox gibi

Forumda bu kilitlenmelerden çok şikayet edenler var. Yeni çıkan haberlere göre Çinli hackerlar IE'deki açıkları kullanarak saldırılar düzenliyormuş. Microsoft'ta gayri resmi olarak kilitlenmelerin bu yüzden çok arttığını kabullenmiş.
  • bütün tarayıcılarda var sadece birinde değil.. hepsini denedim
  • firefoxtada sekmeleri kapatamama sorunu oluyo son zamanlarda.
  • SAFARI
  • safaridede aynı azönce denedim hepsinde yapıyor
  • Tarayıcılarınızı son sürüme güncelleyin. Öyle deneyin.

Hatta son beta sürümlerine güncelleyin. Şu an çok daha iyi çalışıyorlar.
  • son sürüm zaten hepsi, sanırım harddiskte bad sector sorunuyla ilgili bişeymiş..
  • Tarayıcı eklentilerini de güncelledin mi? Özellikle Flash Player beta veya dev yüklersen iyi olur.
  • Bu kitlenmeler yazılımsal değil,daha önce eski p4 sistemimde de oluyordu,büyük ihtimal ramlerdendir
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyHate

Arkadaşlar araştırdım yazılanları yaptım hepsini, kaçkez format çekildi ekran kartı değişti bilmemne değişti hala aynı uzun süredir böyle neyapabilirim sorun nedir kafayı yedim artk..

bende mozilla var hep çöküyor bıktım artık
  • Aynı sorun bende vardı tarayıcılar sürekli çöküyordu. En sonunda bilgisayar da hiç açılmamaya başladı. Meğer sorun ram'lerdenmiş. Ramlari değiştirince sorun çözüldü.

Ram'i kontrol etmeni öneririm.
  • Aynı sorun bendede simdi vardı Ram i söktüm düzeldi sorun ramdenmiş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.