Şimdi Ara

Tarantula Fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
41.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o değilde şundan bulsam gözümü kapatmadan alırım. resimlerine bakarken sanki ferrariye, bugattiye bakar gibi hissediyorum kendimi.

Tarantula Fiyatları

Tarantula Fiyatları
  • @SaW331
    @Şeker_Kız_Hamdi

teşekkürler bilgiler için

10 saniyede böcüğü felç etti valla
  • 10m yakınıma gelse kalpten giderim.Sen besleyeyim diyorsun.Yılan falan al bari çok egzotik istiyorsan.
  • En tırstığım hayvanlardan birisidir. Konuya girdim resimler falan derken kendim araştırmaya girdim. Tarantulam.com ' a da bir güzel üye oldum. Ancak şöyle birşey var sanki ayağımda birşeyler dolanıyor ve anladım ki hâla en tırstığım hayvan mertebesinde
  • İyi güzel tamam şimdi renkler felan hoş. Sevcen diyelim bunu, nasıl seviyon baba? Ulan okşamaya felan gelmez ki bu. Abi gözünü sevim git hamster felan al o daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xonar

En tırstığım hayvanlardan birisidir. Konuya girdim resimler falan derken kendim araştırmaya girdim. Tarantulam.com ' a da bir güzel üye oldum. Ancak şöyle birşey var sanki ayağımda birşeyler dolanıyor ve anladım ki hâla en tırstığım hayvan mertebesinde

Aynen ya kaşınmaya başladım.
  • güney amerikadan kaçak getirtmeyi dene istersen,kelepir tarantula getirtirim sana
  • Kaplumbağa besle. Ama öyle bir tane değil. Besleyenler bilir. Kaplumbağa beslemek bir ayrıcalıktır. Bende 5 tane var. Bakımları çok güzel. Yanlarına geldiğimde akvaryumun camına yapışır, yem atmamı beklerler. Harika bir duygu.
  • mesajım bulunsun güzel bilgiler paylaşanlar var...
  •  Tarantula Fiyatları
  • Ben de iguana ya da bukalemun beslemek istiyordum ama evdekileri razı edemedim. Sonra tarantula istedim ona da razı gelmediler. Bi türlü anlaşamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z for zambrotta

güney amerikadan kaçak getirtmeyi dene istersen,kelepir tarantula getirtirim sana

inciyle ilgili olan imza müthişmiş yalnız
  • http://www.videoizletube.com/avispa-vs-tarantula/q-SFdxZ0ZYMWM0czQ=

şu bulduğuma bakın.. bi arnın boyuna bak.. birde tarantulanın.. cesur arılar

edit: bu arada bir tarantula öldüren böcek daha.. 40 ayak..

http://www.videoizletube.com/tarantula-vs-centipede/q-TTF2d3UxVU56Qmc=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 4 Haziran 2010; 9:06:26 >

• http://www.evimdekidost.com/forum/index.php?board=127.0
    Dostum burda var galiba, bi bak istersen
  • Sana son bir öneri sakın petshoplardan alma.Adultları iteliyorlar fazla fazla fiyata 1-2 seneye ölüyor.
    Umarım birgün geniculata seviyesine gelirsin en delikanlı tarantuladır kendisi.
  • Bende timsah yada kobra beslemeyi düşünüyorum da odada yer kalmadı.
  • alcaksan p. regalist al. en güzeli oymuş.

http://homepage.ntlworld.com/the.tarantula.store/care-species.htm

Tarantula Fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 4 Haziran 2010; 11:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Ben de iguana ya da bukalemun beslemek istiyordum ama evdekileri razı edemedim. Sonra tarantula istedim ona da razı gelmediler. Bi türlü anlaşamıyoruz.

benimi istemediler ne zararım var yahu kösede sıkışır uyurum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoGo

o değilde şundan bulsam gözümü kapatmadan alırım. resimlerine bakarken sanki ferrariye, bugattiye bakar gibi hissediyorum kendimi.

Tarantula Fiyatları

Tarantula Fiyatları

bende bunu çok beğeniyorum.

Tarantula Fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: MoqoKo

Sana son bir öneri sakın petshoplardan alma.Adultları iteliyorlar fazla fazla fiyata 1-2 seneye ölüyor.
    Umarım birgün geniculata seviyesine gelirsin en delikanlı tarantuladır kendisi.

sağolasın bunu bilmem iyi oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.