Şimdi Ara

Tank Metası sıkmadı mı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden suikastçilerin metasıyla bunu kıyaslıyorsunuz ? İkisinin de metası olmasa daha iyi değil mi ? 2 ya da 3 itemden fazla tank kasılmaması gibi bir şey getirilse güzel olur.Ona göre itemlerin de nerf yemesi lazım.Çivili günateşi çıkan renekton god modda geziyor ortada bu biraz haksızlık değil mi yahu.Bunu bile bile ap günateşi itemi geliyor çok garip.
  • ya kardeş senin harbiden düşünerek konuştuğun yok çivili nasıl etkili değil o kadar ya.
  • Eskiden rengar ulti basardi siyah ekrana balar bulurdun kendini hep koruyucu melek çikilirdi şimdi seju geliyor popona kanirta kanirta olduruyor cok kotu bisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çivili o kadar op bir item değil mi sakhdaşlskdşaljdşalsjdlşa costu ne kadar itemin 2100 gold değil mi? Özelliği ne peki %30 damage return bu ne demek oluyor biliyor musun? Adcye defansif item çıkamaman demek oluyor işte bende adc oynuyorum bende westte ve tr de diamond elodayım ve bu bela ile çok karşılaşıyorum bt çıksan %20 lifestealın var geriye kalan o %10 u napıcaz? adamda var zaten tonla armor 4.5-5k can sen vura vura kendini parçalıyorsun defansif item çıkmanı engelliyor dediğimde double life steal çıkıyorsun klasik bir carryde bot-botrk-bt-infinity-pd-lw yaptığın zaman karşı apcnin 2 skillshotuna ölmeye hazır ne qss ne başka bir defansif itemin olarak fightlara giriyorsun bu mu adalet şimdi yok kiteleyerek kesiyorum yok şöyle yok böyle seni 2 front line oyuncu zoneleyip fightın dışına itiyor ve sen 1 tanesini kesmek için bütün fightın olduğu süreyi harcıyorsun kessen ne yazar 1 tane lifesteal itemi ile adamın sana yetenek setini boşaltmasıyla o adamı öldür %40 hp kalır gidip kolaysa ya da kaldıysa takım arkdaşın gidip onlara yardım etmeye çalış bakalım edebilecek misin apcnin 1 skiline ölürsün o aşamadan sonra demişsinki first kasılmaz buna da çok güldüm la adamda zaten mid game de iyi bir hp değeri oluyor westte oynuyorum diyorsun hiç görmedinmi adamlar bazen pure armor pure health kasıyorlar 1 tane magic resist itemi olmadan yine de apcler adamı kesemiyorlar neden hpsi yüksek neden tank dediğin karakter apc onu öldürene kadar o apcyi öldürüyorda ondan benim westte oynadığım maçların %70ine çok ağır tank ccli tanklar geliyor bkz:mao gragas bunları sen kiteleyerek kes kardeşim üstte arkadaşında dediği gibi kimse asasin metayı istemiyor ama bende bir adc olarak bu adamlara tepki veremiyorum item setleri çok ucuz yüksek hasar potansiyelleri var hiçbir ap ad item kasmamalarına rağmen full tank gitmelerine rağmen late game damage graphlara bak adc apc ile neredeyse aynı hasarı verebiliyorlar ( bir çok maçta geçtiğine şahit oldum ) o yüzden var olan bir adaletsiz durum var yani oradan birşeyleri kanıtlamaya çalışır gibi yorum atmayın lütfen inanın güldürüyorsunuz kendinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khet -- 18 Mayıs 2015; 9:08:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vileda Suyu

ya kardeş senin harbiden düşünerek konuştuğun yok çivili nasıl etkili değil o kadar ya.

Beyni yanmış abi onu sal sen ben bu dediklerinden sonra onu oyuncu kriterleri arasına bile koymuyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khet

Çivili o kadar op bir item değil mi sakhdaşlskdşaljdşalsjdlşa costu ne kadar itemin 2100 gold değil mi? Özelliği ne peki %30 damage return bu ne demek oluyor biliyor musun? Adcye defansif item çıkamaman demek oluyor işte bende adc oynuyorum bende westte ve tr de diamond elodayım ve bu bela ile çok karşılaşıyorum bt çıksan %20 lifestealın var geriye kalan o %10 u napıcaz? adamda var zaten tonla armor 4.5-5k can sen vura vura kendini parçalıyorsun defansif item çıkmanı engelliyor dediğimde double life steal çıkıyorsun klasik bir carryde bot-botrk-bt-infinity-pd-lw yaptığın zaman karşı apcnin 2 skillshotuna ölmeye hazır ne qss ne başka bir defansif itemin olarak fightlara giriyorsun bu mu adalet şimdi yok kiteleyerek kesiyorum yok şöyle yok böyle seni 2 front line oyuncu zoneleyip fightın dışına itiyor ve sen 1 tanesini kesmek için bütün fightın olduğu süreyi harcıyorsun kessen ne yazar 1 tane lifesteal itemi ile adamın sana yetenek setini boşaltmasıyla o adamı öldür %40 hp kalır gidip kolaysa ya da kaldıysa takım arkdaşın gidip onlara yardım etmeye çalış bakalım edebilecek misin apcnin 1 skiline ölürsün o aşamadan sonra demişsinki first kasılmaz buna da çok güldüm la adamda zaten mid game de iyi bir hp değeri oluyor westte oynuyorum diyorsun hiç görmedinmi adamlar bazen pure armor pure health kasıyorlar 1 tane magic resist itemi olmadan yine de apcler adamı kesemiyorlar neden hpsi yüksek neden tank dediğin karakter apc onu öldürene kadar o apcyi öldürüyorda ondan benim westte oynadığım maçların %70ine çok ağır tank ccli tanklar geliyor bkz:mao gragas bunları sen kiteleyerek kes kardeşim üstte arkadaşında dediği gibi kimse asasin metayı istemiyor ama bende bir adc olarak bu adamlara tepki veremiyorum item setleri çok ucuz yüksek hasar potansiyelleri var hiçbir ap ad item kasmamalarına rağmen full tank gitmelerine rağmen late game damage graphlara bak adc apc ile neredeyse aynı hasarı verebiliyorlar ( bir çok maçta geçtiğine şahit oldum ) o yüzden var olan bir adaletsiz durum var yani oradan birşeyleri kanıtlamaya çalışır gibi yorum atmayın lütfen inanın güldürüyorsunuz kendinize

asdasdasd belli d5 0 lp oldugun gragasa hiçbi zaman çivili kasıldıgını görmedim pure armor kasan tanklar ahriden lbden tek yiyor nasıl yemiyor tabi d5 0 lpde farm yapan olmadıgı için itemde yoktur o midlerde
    bu link'e bakarsan çivilinin 5. item olarak tercih edildiği gözlemlenmiş.Bir tek sionda 3. item kasılmış oda çok yüksek can değerlerine ulaşabildiği için kasılıyor.Ağlamaya gerek yok tanklar yüzünden adc oynanmıyo diye deft nasıl penta attı sivirle nasıl maçı taşıdı? Dün reveanche 20den fazla kill alarak nasıl maçı taşıdı demekki iyi oynanınca taşınıyormuş.Ha bu arada metalar ilk önce belli oyunculara denendiriliyor o yüzden metada bi sıkıntı yok sizde sıkıntı var.5k can varsa ignite var

• Bana nickini bahşetsene lol tanrısı kendini tanrı sanan süper insan sizler kadar zamanım olsa oradaki acc dia5 0 lp olmazdı benim oyun sonu istatistiklerime de bakarsan ortalama bir adcden daha fazla farm attığımı kill participation da karşı carryden çoğu maç önde olduğumu takıma en fazla katkı yapan oyuncu olarak benim olduğumu görürsün peşin yargılı ego manyağı seni nickini söyle de burada bütün insanlara ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu kanıtla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khet -- 18 Mayıs 2015; 10:32:25 >
  • Bu arada hiç beyninin olmadığını 1 kelime ile daha kanıtladın 5k can varsa ignite var diyor ignite health regenerate engelliyor morellonun pasifi de keza öyle yani adama daha fazla damage atmanı sağlamıyor nasıl bir kafa yapısıyla onu yazdın onu da çok merak ediyorum kimse burda adamın regen ratesi ile ilgilenmiyor health barı ile ilgileniyor düşünerek yorum yap west challangeri nickini ver statlarına bakayım bu kadar artistlik yaptın
  • madem tank metası mid adc ye de tank tipi kasalım tf ler bi ömür sürsün
  • Shyvana banlayın kardeş o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ula ne abarmışsıız karşısı ful tankmı yapıştır karşısına ful cc birazda tanky comp bak nası eriyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khet

Bana nickini bahşetsene lol tanrısı kendini tanrı sanan süper insan sizler kadar zamanım olsa oradaki acc dia5 0 lp olmazdı benim oyun sonu istatistiklerime de bakarsan ortalama bir adcden daha fazla farm attığımı kill participation da karşı carryden çoğu maç önde olduğumu takıma en fazla katkı yapan oyuncu olarak benim olduğumu görürsün peşin yargılı ego manyağı seni nickini söyle de burada bütün insanlara ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu kanıtla

Tank Metası sıkmadı mı
     Tank Metası sıkmadı mı]
    Problem?
    Edit:Westdeki hesabımdada 19-2 urgod kdası var atmaya uğraşamam şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 18 Mayıs 2015; 10:45:56 >

• Khet kullanıcısına yanıt
    Değişik biri
  • Arkadaşlar bu @Dertli Genç arkadaşımızın West accountuhttp://euw.op.gg/summoner/userName=All%20Rekkles%20vTR1 Dia 4 ilk 2. mesajındaki farm atmayıp midde fight yapıyorsunuz tatavalarını bir daha hatırlataraktan en çok oynamış olduğu ad carry olan vayne istatistiklerine bakalım ( 31 maç atmış ) 2.72:1 KDA genel KDA'sı ve ortalama 168.2 farm atıyor kahkaha attım arkadaşlar bu da benimle güya kendine göre dalga geçtiği benim west account linkimhttp://euw.op.gg/summoner/userName=Khet benim neredeyse oynamış olduğum carrylerde 200ün altında farmım yok birde şu arkadaşın yaptığı artistliğe bakın ya TR deki accountununda Westteki accountunun da nickname aynı All Rekkles vTR1 bu arkadaşın TR istatistiklerine baktım göremedim bulamadım daha doğrusu vermiş olduğu Vayne istatistikleri TR plat 2 de olan accountun istatistikleri millete gelip burada laf atıyor şuan kahkahalar eşliğinde çöp oyuncu olma durumunu izliyorum

• Aynen kha jungle i ozledik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve bak bu da benim trdeki smurff accountumhttp://tr.op.gg/summoner/userName=valkry çok basit bir oyuncu olduğunu sende biliyorsun ve bunu kendine yediremiyorsun yazık ya acıyorum :D
  • Vileda Suyu kullanıcısına yanıt
    Babuş adamın profilinde adamın gerçek nickini yakaladım aldım falan fişman şimdi profilini kapatmış göremiyorum iş işten geçti @Dertli Genç şimdi gerçekten kederlenme vaktin geldi üstte vermiş olduğu 2 foto var 2sininde dilleri farklı yani büyük ihtimal ikiside aynı serverde değil ego kasıyor ama boşuna ego kasıyor adam alıntılamış olduğum mesajda da belirttim KDA ları farm rateleri belli şimdi forumda daha fazla artistik yaparsa paylaşırsınız bu konuyu :D
    Görmek isteriz valla
  • Vileda Suyu kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_105807126/tm.htm bak burada da 19-1-9 gittiği resmi falan paylaşmışhttp://euw.op.gg/summoner/userName=all+Rekkles+vtr1 linkine bak orada aşağı inince o 19-1-9 oynadığı maç var yani %100 bu o oradada kendini övüyor az önce ilk resimde nick bölümünde sprey yoktu ordan çözdüm davayı şimdi spyreylemiş lan ne dangalak adamlar var bu arada bendende korkulur ya adamı iğne deliğinden tuttum çıkardım

İfşa team stajyer
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.