Şimdi Ara

Tank Metası sıkmadı mı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
3.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim canımı sıkan saçma gelen bitek bu olmuştur genelde adc oynuyorum full tank itemlı 0 saldırı adamın sana focus atıp cc dir stundır sana yakın hasar vermesi öldürmesi çok komik geliyo hasarda almıyolar savunma itemlarına düzenlememi gerekiyo bilmiyom artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymyWILL

sizde duymuşsunuz bişey tank tank tank tank, hesabı sattım smurf hesabımda j4,lee,vi oynuyorum sadece full ad kasıyorum yine her maçı kazanıyorum takmayın bukadar tank olayını

Max bronz 3. Vi ye full ad kasıyorum dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben baya eğleniyorum tfnin tadı çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas5511

quote:

sizde duymuşsunuz bişey tank tank tank tank, hesabı sattım smurf hesabımda j4,lee,vi oynuyorum sadece full ad kasıyorum yine her maçı kazanıyorum takmayın bukadar tank olayını

Beni tanimadigin ne kadar belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sezon J4, Vi bir şekilde engellenilebiliyordu ama bu sezon cidden benim açımdan çok kötü.
    AD orman eşyası hasar vermiyor, AP orman eşyası halen daha nerf yemiyor(Yenilenmiş Cehennem Asası ile :/) Yanardöver bahsetmek istemiyorum, AS veren ise bir esprisi kalmadı herhalde. Birde beyaz çarp boşuna çıktı herhalde alan görmüyorum.
    Görüşleriniz nedir ?
  • soloq da neyin metası bu
  • Bazı tanklar cidden broken full tank kasıp kopek gibi damage çıkarıyorlar üstüne bir de alan stun atıyorlar amumu sejuani gragas maokai shyvana mundo volibear rammus sion full tank kasıp korkunç damage çıkarıp ölmüyor bu saydıklarım bir de bunların support olanları var braum leona nautilius bunlar da ölümsüz. Top sion jungle sejuani support braum mid annie adc graves olan bir takımın karşısında durabilecek tek takım yine top voli jungle amumu support leona mid diana adc jinx assasin veya offtank = çöp

• sadece aram oynuyorum tankları kesemez olduk bir de tuttur diye bi saçmalık getirdiler adcler öldü bitti artık tükendiler
  • Gerçekten sıktı;

Biz nişancılar olarak hiçbir şey yapamıyoruz tanklara, bizim adamlara bir dakikada verdiğimiz hasarı onlar bize beş on saniyede veriyor,

Hemde 5-6k canları var, saçmalıktan başka bir şey değil bu olay
  • Nasus alın stack kasin bitti abi :D 800-900 stack kasinca bitti olay :D teemo candır ayrıca :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Tank metası o kadar kötü değil. Solo q da her takımda kesin bir tank olmalı ki hasarı üstünde tutsun. Taşıyıcılarda toplasın. Ama jungle da tank metasına karşıyım hiç sevmiyorum.

zaten burdaki sıkıntı bu ,eskiden solo topda tank olurdu tfde pozisyon almaya çalışırdık , şimdi top tank , jung tank, sup tank , bide urgot al = 35 dk TF keyfi

• Cidden iyiymiş denemek lazım aslında soloya mao jungle a seju konulabilir aslında kitle kontrol daha iyi olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas5511

quote:

Beni tanimadigin ne kadar belli

Bu metada şu anda jungle vi ye full ad çıkan bronz beyinlidir. Gerisi tatava.

• Braum bir adc ile vs atabilir. Tankların hasarı çok fazla

• 2-3 haftalığına oyunu bıraktım CSGO oynuyorum, acayip sıktı bu tank metası. Ölmeyen sion'un gelip ADC main olarak W patlatıp tek atması, "tank" malphite'ın ulti ile yarım canımı alması, "tank" nasus'un 1v4 atması vs vs.
  • bir suikastçinin sizi öldürmesimi? yoksa bir tankın ölmemesimi? Şuanki metayı sevmeyenler acaba zed, lb tarafından öldürülürken hiçmi bu herolarin güç kaybetmesini istemedi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Braum bir adc ile vs atabilir. Tankların hasarı çok fazla

Vayne

• Tank metasindan gayet memnunum. Gerci ortada bi meta oldugunu dusunmuyorum. En azindan beceriksiz oyuncularimiz tanka dalinmayacagini ogrenmeliler. Oyunda tanktan ziyade off tank her zaman tehlikelidir. Olaf, xin, darius vs. Oyunda kastiysa o oyun malesef %80 ihtimalle gg.

bu oyunda hangi meta olursa olsun zeki olan bilen ve takim calismasi yapan her oyuncu herkesten iyidir ustesinden gelebilir. Ormanin gang atmasini beklemeyip uygun zamanda solo oyuncunun bota tp atmasi heleki duygulandirir beni

• quote:

Orijinalden alıntı: GeyikVakti

quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Braum bir adc ile vs atabilir. Tankların hasarı çok fazla

Vayne

Vayne alıyorsun karşı takım Jinx çekiyor, Adama yaklaşamadan crit crit crit veya vayne veya graves, adama vurana kadar burst'u ağzına vuruyor.
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Hocam pek yakındıgımdan falan değil ama birşey sormak istiyorum. Top lane hecarim, jungle sejuani, mid chogath, support nau, adc urgot. Yalan söylemiyorum picklendiğini gördüm. Ben şimdi bu adamlardan hangisini keseyim ? Daha doğrusu kesemeyeyim ? Ayak uydurdugumu farz et urgot aldım.Birde ne göreyim tf de yokken bir anda çıkıp gelen efsunlu hecarim üstüme atlıyor. Aman tanrım didim. Bir yandan sejuaniye maruz kalıyorum yetmiyor hecarim q basıyor. Ölüyorum. Şimdi bu hecarime ne yapmalı ? Ultiyle yer değiştirsem üstüme ultiyle gelip korkutuyor. Beriye kaçsam seju veya gragas üstüme atılıyor. Az uzaklaşsam birisi gelip yakalıyor. Ha şunu demiyorum buna maruz kalan karşı takımda olabiliyor. Bizim takım oynatmıyor karşı takıma, amma velakin gel gelelim koridor safasına ne birbirinizi kesebiliyorsunuz ne de sağlıklı bir tf atabiliyorsunuz. Gidiyorum hecarim alıyorum oyun kazanıyorum. Bunun nedeni rakibin bana dalması değil. Dalarlarsa tanka dalıyorlar zaten saçmalık olur. Dalmazlarsa devasa bir hasar bırakıyorum. Kaçsa ultimi saklamış oluyorum kalanları dağıtıveriyorum birini seçip başlıyorum kesmeye. Açıkçası bana komik geliyor. Rammusa thorn+sunfire kasıyorum e-w yu adc ye bir koyuyorum şaftı kayıyor. Yiyorsa devam etsin tf ye. Bana dalacak adam mı :D Rammusa akıllı bir adam neden dalsın ki. Kıssadan hisseye turnuva maçlarını izliyoruz dk 30 ve skorlar 10-9 falan. Sonra nasıl minyon rekoru kırılıyor. Tank seven birisi olarak söylüyorum sıkıldım. Sitem etmiyorum sadece düşüncemi paylaşıyorum. Bu arada riven falan alacak arkadaşlara bisiklet binmelerini salık veriyorum. Veya metin2 oynasınlar. Zira yeni meta size göre değil. Şimdi muhterem rammusu alıp müsadenizle adcleri çıldırtmaya gidiyorum..

Not: Yukarıda belirtilen championlar temsilidir. İsteyen her kişi yeni metada ki her hangi bir championla yer değiştirebilir. Bu yazı noter tarafından onaylanmıştır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.