Şimdi Ara

TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
22
Favori
125.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun. 2 Aydır sorunsuz kullanıyorum. Sorunsuz cihaz aldın.
  • g_boz kullanıcısına yanıt
    Isinma olayi nasil hocam onu çok merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1mart 1 kullanıcısına yanıt
    Bütçe 500 TL ye kadarsa,ilk tercihim beelink GT1 mini olur,ikinci tercihim tanix tx6.m8s-km9 felan sonra gelir bence...hatta tx6 varken gelmez bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brabber B kullanıcısına yanıt
    Isınmayı çok kafaya takma,ben heatsink uzerine minik bir fan ayarliycam.bir gelsin,yerine, yüksekliğine göre ayarliycam.hatta üzerindeki heatsink'i daha iyi, büyük bir heatsink'le degistirebilirim...
    Hatta planım,fanla birleşik bir heatsink alıp değiştirmek, şimdiden araştırıyorum.hedef o işlemci 50 dereceyi gecmiycek
    Misal şunun gibihttps://m.n11.com/peltier-sogutucu-fani-aluminyum-sogutucu-fan-heatsink-P220836195?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiA767jBRBqEiwAGdAOr0X6lL6dhBcYtx9rimRTJrOkPpsVssa0wHroLproNbIGMYCFcz-DThoC_HMQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abyss_ati -- 19 Şubat 2019; 18:44:52 >

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Takipteyim hocam var mi sizin sipariste hareketlilik kargoya verilme durumi

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

https://www.aliexpress.com/item/5Pcs-Mini-Adhesive-Aluminum-Radiator-Heatsink-A4988-Heat-Sink-9x9x5mm-Cooler-For-3D-Printer-Stepper-Motor/32664438408.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_0_10084_10083_10887_10307_321_453_322_454_10902_10618_536_10065_317_537_10068_319_10059_10103_10884_10696,searchweb201603_0,ppcSwitch_0&algo_pvid=85cb4830-4ba1-432c-b548-1ea911a44031&algo_expid=85cb4830-4ba1-432c-b548-1ea911a44031-5

Bunlardan alınıp komponentlerin üzerine termal macun ile yapıştırılabilir, daha efektif olur.
    Onlar pek işe yaramaz, işlemci tek, diğer komponentler önemsiz, işlemciyi sogutmamiz lazim bizi.fan bağlamak kolay,yeterli yükseklik var gibi görünüyor.onemli olan anakart üzerinde 5v çıkış bulmak, fanı bağlamak için.cihaz açıldığı zaman fan calisicak,kapaninca fanda kapanacak.bunun için açıldıktan sonra 5v veren bir yer bulup oraya bagliycam fanı.onuda elbet bulurum ben zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: brabber

Takipteyim hocam var mi sizin sipariste hareketlilik kargoya verilme durumi
    Bi hareket yok daha.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Benimkinde geri dönen siparis yaziyor altindada tahmini gönderim 25 subat diyor hocam

• Bende 32 GB tx6 siparis ettim.
    Ayın 14 uydu 17 sinde Çin'den cikis yaptı. Sabırsızlıkla bekliyorum

• Ist gelmiş görünüyor sanırım yakın tarihlerde alan herkesin cihazı dün gelmiş. Bir kaç güne dağıtılır diye tahmin ediyorum.

• Az önce sipariş verdim 227 tl ye geldi. Hayırlısı bakalım. Umarım pişman olmam 😊

• quote:

Benimkinde geri dönen siparis yaziyor altindada tahmini gönderim 25 subat diyor hocam
    Bende de aynı şekilde geri dönen sipariş yazıyor ne demek acaba bilen var mı

• bluespace06 B kullanıcısına yanıt
    Bir sorun olacagini dusünmüyorum hocam ama 25inden önce yollamicaklar sanki

60-70 derece civarında bazen öğlen açıyorum gece saat 2'ye kadar çalışıyor. Hiç sorun yok.
  • quote:

Bir sorun olacagini dusünmüyorum hocam ama 25inden önce yollamicaklar sanki
    Ama ben 12 şubatta sipariş geçmiştim 18 şubatta gönderilmesi gerekiyordu daha sonra durum kısmında geri sipariş yazmaya başladı bir sıkıntı var gibi ama anlayamadım.Hocam siz ne zaman sipariş vermiştiniz.

• bluespace06 B kullanıcısına yanıt
    Ben dün verdim siparisi hocam ama bende de ayni ibare var sormak lazim banggooda bir sorun yoktur umarim

• g_boz kullanıcısına yanıt
    Bu iyi haber

Canlı destekten bilgi alın normal bir durum değil gibi. Sorun yok deseler bile stok bilgisi isteyin banggood bu aralar sorun çıkarıyor insanlara. Stokta gözükmesine rağmen stok yok diyip yollamıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.