Şimdi Ara

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
6
Favori
45.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mertcan03

Yazılımsal sorun belli ama güncelleme falan mı gerekli acaba?

Yeni duos yazılımı var.
    Bu adresten takip edebilirsin.http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x/699394-tanix-tx3-max-mini-dual-os-edition-libreelec-android-s905w
    Hatta üye olup sendeki sıkıntıyı anlatırsan yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.
    Ayrıca OTA update var diye biliyorum istersen Tanix'e de mail atabilirsin.

• Renk ayarlarını nasıl ve nereden yapacağız? Renk ya sonda oluyor ya da siyah beyaz. Ortasını tutturamadım.
  • Gearbest gönderilerini PTT KARGO mu getiriyor. Bilgisi olan var mı.

Bende sipariş verdim. Gelince bilgi veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ApoCaLYpSe_35 kullanıcısına yanıt
    İade etmeye gerek yok mu diyorsun? Ve renk tonlarıda çok cıvık duruyor, doğal renkleri yok. Oysa tv gayet güzel gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: loras21

Gearbest gönderilerini PTT KARGO mu getiriyor. Bilgisi olan var mı.

Gearbestten son aldığım ürünü MNG kargo getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobjk -- 6 Şubat 2018; 19:17:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

Arkadaşlar cihazdan çok memnunum,ısınma sorunu yok gerçekten,

Tavsiye edeceğiniz klavye veya air mause var mı?

H1 air mause m geldi gayet kullanışlı.tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

quote:

Orijinalden alıntı: loras21

Gearbest gönderilerini PTT KARGO mu getiriyor. Bilgisi olan var mı.

Gearbestten son aldığım ürünü MNG kargo getirdi.

Teşekkür ederim.

Takip koyu 17track e yazdım ama kargo bulmuyor. Bekleyelim bakalım.

• @loras21 Buradan takip edebilirsin.http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track

@Mertcan03 Gearbest Türkiye ile iletişime geç ya da Tanix'e mail at sıkıntını anlat yardımcı olmaya çalışacaklardır.
    Henüz elime geçmedi cihaz. Elime geçtiğinde bende kontrol ederim. Yada şunu yapabilirsin donma sıkıntısı youtube'de ise Youtube Smart TV versiyonunu indirmeyi dene.
    Bu vereceğim adreste Android TV box için kullanılan en çok uygulamaların APK ları mevcut.
    Yükleyip test edebilirsin.https://kporte.wixsite.com/files?utm_campaign

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApoCaLYpSe_35 -- 7 Şubat 2018; 0:59:59 >

• En son Dual os sürümünden single sürüme geçtim cihaz biraz daha rahatladı.

• quote:

quote:

Arkadaşlar cihazdan çok memnunum,ısınma sorunu yok gerçekten,

Tavsiye edeceğiniz klavye veya air mause var mı?

H1 air mause m geldi gayet kullanışlı.tavsiye ederim.

Yorumunuza güvendim ve ilk defa herhangi bir ürünü araştırmadan aldım. Geekbuying de 9,99 dolar.
    İnşallah iyidir.
  • kadobjk kullanıcısına yanıt
    h1 airmousu ben de h96 pro+ ve mini mx iii android kutularda kullandım. arka klavyesi bana kullanışsız geldi ama fiyatına göre air mouse ve touch pad işini gayet güzel yapıyor.
  • ApoCaLYpSe_35 kullanıcısına yanıt
    Ürünü babam kullanacak ve sadece açıp youtube girmeyi biliyor. Şimdi youtube smart falan indir kur çok uzun hikaye olacak. Tak çalıştır olsaydı keşke.
    Renkleride ya soluk yada cıvık halde yansıtıyor. Gearbestte siparişte iade seçeneği de yok. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

h1 airmousu ben de h96 pro+ ve mini mx iii android kutularda kullandım. arka klavyesi bana kullanışsız geldi ama fiyatına göre air mouse ve touch pad işini gayet güzel yapıyor.

Şu anda hangi mause var sizde? Veya tavsiyeniz nedir?

• abdullahkan kullanıcısına yanıt
    H1 backlight kullanıyorum. tavsiye ederim. inceleme videosunu çekmiştim. Buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=-aywl_20ZA8

Video'daki linki tıklayarak satın alırsanız benim youtube kanalıma da ufak bir katkı yapmış olursunuz. Teşekkürler

• Agronur17 kullanıcısına yanıt
    bence arkadaki klavye ve touchpad mükemmel bir ikili oluşturmuş. çok işime yarıyor. kullanımı da çok partik.

• quote:

Orijinalden alıntı: ApoCaLYpSe_35

@loras21 Buradan takip edebilirsin.http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track

@Mertcan03 Gearbest Türkiye ile iletişime geç ya da Tanix'e mail at sıkıntını anlat yardımcı olmaya çalışacaklardır.
    Henüz elime geçmedi cihaz. Elime geçtiğinde bende kontrol ederim. Yada şunu yapabilirsin donma sıkıntısı youtube'de ise Youtube Smart TV versiyonunu indirmeyi dene.
    Bu vereceğim adreste Android TV box için kullanılan en çok uygulamaların APK ları mevcut.
    Yükleyip test edebilirsin.https://kporte.wixsite.com/files?utm_campaign

Teşekkür ederim

• Tx3 mini Gearbest'ten 15 günde elime ulaştı. Gamepad bakıyorum ama uyum sorunu yaşarım endişesi var. Tanix TV box ile gamepad kullanan var mı acaba?

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    abdullahkan kullanıcısına yanıt
    Bence de çok başarılı bir kumanda ama çoğunlukla klavyeyi kullanmıyorum. :) yazmaya alışamadım. muhtemelen romdan kaynaklanıyor uzun şeyler yazarken çöküyor. mesela forum cevaplamaya kalkarsam çöküyor. :) iyi ki almışım diyorum.
  • i20ci İ kullanıcısına yanıt
    tx3 de hangi oyunu oyanaycaksınız? işlemcisi çok kuvvetli değil. TX3 video izlemek için uygun ama oyun oynamaya uygun olduğundan emin değilim.

• Bangood dan sipariş veren varmı 6 Şubat'ta sipariş verdim elime tahmini ne zaman geçer track da havayolu şirketine verilmiş olarak gözüküyor 11 inde 13 ü oldu hala takip bilgilerini güncelleme işler geldinmi acaba Türkiye'ye

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.