Şimdi Ara

Tanımadığın Bir Kızla Nasıl Tanışırım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: raym123

İyi geceler beyler ve bayanlar. Benim derdim şu ki bir kız var unide ve o ünide bir kız var ve ben o kızdan hoşlanıyorum. Kız lisedede bizim okuldaydı ama muhabbetimiz felan yok çünkü kız benden bir alt dönemdi. Kız benle aynı bölümde okumuyor başka bir bölümde. Kızı bir tek kantinde görüyorum. Bu kızla nasıl tanışabilirim.

Kızın lisedeki sınıfından bir kız arkdaşı ortak arkadaşımız ordan yürümeye çalıştım ama kız olmaz ben karışmam felan dedi. (olmadı)

Dedim gidip yanına ''aaa sen bizim lisede değilmiydin'' tarzı giriş yapsam kız evet dese gerisi yok bende.

Engin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Saygılarımla.

Not: Facebookum yok, twitter yok, İnstagram var kızı takip ediyorum ama o beni takip etmiyor.

merhaba adım doğukan
    aynı lisede okuyoruz sizinle tanışmak için donanım haber konu dışına yazdım....

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Aynen böyle
     Tanımadığın Bir Kızla Nasıl Tanışırım

Lan benim resmimin sende ne işi var.

• günümüzün sorunsalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

tanıdığın kızla tanışmak diye birşey mi var

Hacı sen konuyu çok yanlış anlamışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transformers4

quote:

Orijinalden alıntı: raym123

İyi geceler beyler ve bayanlar. Benim derdim şu ki bir kız var unide ve o ünide bir kız var ve ben o kızdan hoşlanıyorum. Kız lisedede bizim okuldaydı ama muhabbetimiz felan yok çünkü kız benden bir alt dönemdi. Kız benle aynı bölümde okumuyor başka bir bölümde. Kızı bir tek kantinde görüyorum. Bu kızla nasıl tanışabilirim.

Kızın lisedeki sınıfından bir kız arkdaşı ortak arkadaşımız ordan yürümeye çalıştım ama kız olmaz ben karışmam felan dedi. (olmadı)

Dedim gidip yanına ''aaa sen bizim lisede değilmiydin'' tarzı giriş yapsam kız evet dese gerisi yok bende.

Engin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Saygılarımla.

Not: Facebookum yok, twitter yok, İnstagram var kızı takip ediyorum ama o beni takip etmiyor.

merhaba adım doğukan
    aynı lisede okuyoruz sizinle tanışmak için donanım haber konu dışına yazdım....

Kızdan tokat yemesi garanti.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.