Şimdi Ara

tango niye yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • android den windows phone a geçiş yaptım. cihazım lumia 1020. tango programını arattığımda sadece lumia 620 ile uyumlu olduğu yazılı. nedir bu lumia 620 nin özelliği de bizim cihazlarımızda çalışmıyor. tango çokça kullandığım bir uygulama bunu kullanmanın başka yolu yok mudur?

• görüntülü konuşma için başka uyuglamalar var istersen onlara bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka uygulamalar olduğunu biliyorum ancak eş dostla tango üzerinden konuşuyordum. herkeste var olan bir uygulama tango.
  • Wp ye hic gcmeyecektin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wp ye geçmemin tek sebebi kamerasından dolayı lumia 1020. bunun haricinde de pek fazla kullandığım ya da eksikliğini hissettiğim uygulama yok açıkcası. ancak tango gerçekten kullandığım uygulamaydı. o olsa başka şikayetim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notyetktu

wp ye geçmemin tek sebebi kamerasından dolayı lumia 1020. bunun haricinde de pek fazla kullandığım ya da eksikliğini hissettiğim uygulama yok açıkcası. ancak tango gerçekten kullandığım uygulamaydı. o olsa başka şikayetim yok.

windows10 ile gelebilir ama ne zaman gelir bilmiyorum

• Skype herkesde var son guncelleme ile sekil cizip gondermede geldi ona gecin, arkadaslarında kurabilir cozumun parcası olun sorunların degil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Skype herkesde var son guncelleme ile sekil cizip gondermede geldi ona gecin, arkadaslarında kurabilir cozumun parcası olun sorunların degil :)

herhangi bir sorunun parçası olmaya çalışmıyorum. herkesi tek tek arayıp arkadaşlar bende tango yok onun için sizde skype yükleyin demek kadar saçma birşey olabilir mi? skype programını bende biliyorum. ben sadece tango niye yok diye selzenişte bulundum. yani bu android, ios ya da wp fanatikliği nedir anlamıyorum ki. bu fanatiklere ilgili firmalar para mı ödüyor savunmalarını yapın diye. olmayan şey için şikayette bulunmam kadar normal bir şey olabilir mi? tango windows 10 ile gelirse siz yüklemezsiniz madem, skype kullanmaya devam edersiniz.
  • Suç tamamen üreticinin

• WP alakası yok
    Tango yayıncısı uygulamayı WP'da çıkarmak istemedikten sonra gelmesi imkansız
  • Benim anlamadığım tangonun sitesinde windows için setup var ama wp için neden yapmamışlar çok garip.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekilhan

Benim anlamadığım tangonun sitesinde windows için setup var ama wp için neden yapmamışlar çok garip.

herkes wp için adam gibi uygulama çıkarsaydı şimdiye ciddi bir kesim onu kullanacaktı. her iki sistemden de ciddi kullanıcı çalabileceklerdi. madalyonun bir yüzüde bu. büyük ihtimal para aldıkları için inadına çıkarmıyorlar yazılımları. yada p.ç gibi bırakıyorlar bakınız instagram ve foursquare
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.