Şimdi Ara

Tandberg vePowerVU EMU'lu Cihaz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
14.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Powervular streamsız ReMy-softcam nCam17 ile dm800hd pvr ve openplide çözülüyor .
    iki gün bendede çalışmadı bu gün kontrol ettim .nasıl yaptım nasıl oldu bilmiyorum
    bir dene istersen .
    ilk kurulumda server güncellemesi zaman alıyor olabilir .
    Teşekkürler @nike35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemmail -- 23 Eylül 2017; 13:26:37 >
  • tandberg keyleri public değil.keyler bulunursa izlenebilir :)
  • Astra 4A. 4.9 derecedeki belgesel(animal planet. Discovery.ID extra.eorl.sience)turkce dil destekli tv kanallarini izleniyor.

Şifreleme:PowerVu

Cihaz:next 18000 HD PLUS

Tandberg vePowerVU EMU'lu Cihaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hometech HT 1010 New Edition modeli PowerVU lar auto, Tandberg emu şu an açık cihaz fiyatı 59.90 dır.Bu cihazı şayet varsa A101 den bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X5 Tech -- 10 Ekim 2017; 22:37:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X5 Tech

Hometech HT 1010 New Edition modeli PowerVU lar auto, Tandberg emu şu an açık cihaz fiyatı 59.90 dır.Bu cihazı şayet varsa A101 den bulabilirsin.

Bu cihaz bayadır radarımda.Ancak 2 farklı versiyonu oldugu söyleniyor.Ve bu farkları işlemciler oluşturuyor.
    Bir forumda dediğiniz gibi tüm şifreleri açacak yazılım paylaşılmış ancak hangisine uygun oldugunu çözemedim.Bazı seriler "dosya yok"diye kabul etmiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 12 Ekim 2017; 12:43:53 >
  • Bendeki Openbox SX9 modelinde de tandberg açık. PowerVu daha önceden açık olduğuna dair forumda resimli konusu mevcuttu. Şimdi açıyor mu bilmiyorum. O uydular bende olmadığı için deneyemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4.9 astra 4A..powerVU ok.

Cihaz .Next 18000 HD Plus SATTUBE

Tandberg vePowerVU EMU'lu Cihaz ?

• Thor 0.8 derecedeki uyduyu izlemek icin kastamonudan kac cm canak anten gerekir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

Thor 0.8 derecedeki uyduyu izlemek icin kastamonudan kac cm canak anten gerekir?

http://www.satbeams.com/footprints?position=359
    thor6 k2 ye bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

tandberg keyleri public değil.keyler bulunursa izlenebilir :)

Keyler 5-6 aydır açıktı ve piyasaya verilmemişti yeni şifreler tahminimce yeniden gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X5 Tech

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

tandberg keyleri public değil.keyler bulunursa izlenebilir :)

Keyler 5-6 aydır açıktı ve piyasaya verilmemişti yeni şifreler tahminimce yeniden gelecektir.

2-3 gün önce puclic oldu ve ertesi gün keyler değişti

• Next NewWave sattube astra 4

Tandberg vePowerVU EMU'lu Cihaz ?.8 derecedeki povervu ok.

• Teşekkürler.
    Geçici olarka yumatu wifi hd aldım.Buna new wave yazılımı yükleniyormuş.Biraz kafam boşalsın uğraşırım
  • Herhangi bir yazılım yüklemedim .Standart yazılım ile kullanıyorum şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 5 Aralık 2017; 11:4:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Next 18000 HD Plus SATTUBE

90 tl ye aldım bu geldi taktım tvye ilaç gibi geldi,

3 adet eski cihazım vardı, botech HD 2010, Jameson, lifesoft bunlarla, 20 civarında yerel sd kanal görünüyordu, fullhd hiç yoktu çanak sinyalim %50 altında

Next 18000 HD Plus SATTUBE takınca aynı sinyalda bikaçı eksik tüm FullHD ulusal yerel kanalllar geldi, çanak antenden sanıyordum yanılmışım.

Next 18000 HD Plus SATTUBE görüntü ses çok iyi, yüksek cihazları bilmem pahalı olduğu için alıp denemedim, ama bimin a101 in sattığı cihazlardan çok çok üst kalitede bir cihaz, cihaz arayana öneririm, şifre bis konusuda iyi özellik, bilmediğimden yapamadım

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde 4.8E veya thor 0.8W varsa auto powervu ile belgeselleri açıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuguli19

Hocam sizde 4.8E veya thor 0.8W varsa auto powervu ile belgeselleri açıyormu ?

deneyeceğim işden fırsat buldukça, 494 adet kanal geldi çoğu çalışıyor, izlemekden sıra gelmedi, dolayısı ile bis çözme işini erteledim tecrübesi olanlar nasıl yapıldığını lütfen anlatsınlar.

kelin melhemi olsa kendi başına sürer hesabı bizimki .
    sen bissi çözemedi isen powervu iyice sana kazık gelir .
    494 kanal çok az kolay gelsin .
  • cuguli19 kullanıcısına yanıt
    bende sadece TÜRKSAT çanak var, o dediğin varmı bu uyduda, sen işi çözünce haber ver bende izlerim.

Hocam sen Next elemanımısın ?
    madem Türksattan başka çanağın yok Tanberk ve Powervu konulu topiği neden mesaj atıyorsun .

Reklam olsunda nasıl olursa olsun . alemsiniz .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.