Şimdi Ara

Tamponu sürttüm :( buna ne yapılabilir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
14.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu ne 2.eli ne resmi yapmayın Allah aşkına, ekspertiz'de tampona bakılmıyor, ister sanayide ister yetkili serviste tamponun boyası önemsiz. Satarkende alırkende tırnaklar kırık, komple macunla ayakta durmuyorsa, boyanın tamponda önemi yok. Ayrıca oraya lokal boya olur, komple tampon boyasına gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorbay

quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

Benim i30 ile rengi aynı. Muhtemelen i30 dur. Astar boya zarar görmemişse her çizik bezle silince kapanıyor. Görünüşe göre astarı da geçmiş kompozit tampona hasar vermiş. Yerinde olsam parasını verir yeni tampon alırdım fabrikadan özel siparişle.

Abartmayin

Hahaha cok güldüm hocam tepkinize, haksiz değilsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Autoking'e yaptırın mini onarımdan, kafaya takmayın. Biz iyolit mavi Megane'ı yaptırdık aynı bölgeden. Plastik zaten o bölümler. Rengi tuttururlar mı diye şüpheliydim ama iyi iş çıkarttılar.
  • kedi *ötünü görmüş yara zannetmiş.Sizinkide o misal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 11 Kasım 2013; 17:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

Benim i30 ile rengi aynı. Muhtemelen i30 dur. Astar boya zarar görmemişse her çizik bezle silince kapanıyor. Görünüşe göre astarı da geçmiş kompozit tampona hasar vermiş. Yerinde olsam parasını verir yeni tampon alırdım fabrikadan özel siparişle.

Ne içtin söylede biz kullanmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUNMETAL -- 11 Kasım 2013; 22:18:35 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.