Şimdi Ara

Tam üyelik sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ben bugün e-posta adresimi değiştirdim diğer e-posta adresimi uzun süredir kullanmadığımdan dolayı. Değiştirdikten sonra 2010 üyesi olmama rağmen tekrar telden kod sordu lakin ben o tel nosunu kullanmıyorum artık. Değiştir butonu var değiştiriyorum kod geliyor numarama ama yazdığım zaman kodu yine eski tel nosunu gördüğünden sistem kabul etmiyor yani tel nomu değiştiremiyorum sistem üzerinde. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Forum destekte yanıt veren biri yok burada aynı şekilde cevap alamıyorum. En çok üyesi olan forumlardan birinde böyle mi olmalı sistem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon onayını sadece desteğe bakan adminlerimiz yapabiliyor, muhtemelen haftasonu yoğunluğu nedeniyele cevaplanmadı. Beklerseniz geri döneceklerdir.
  • Teşekkür ederim cevabınız için fakat 2 gün olacak ve ben hala yanıt alamıyorum. Acaba sizin bu durumu bildirme gibi şansınız var mı?
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    Evet yeni gelen bir özellik. Kod alıp tam üye olman lazım ki özel mesaj atabilesin. Eğer telefon numaranı değiştiremiyorsan, forum desteğe bunu bildiriyorsun onlar güncelliyor. Ek olarak aklında kalsın.
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/ozel-mesaj-gitmiyor-sanirim--129239784 Burada konuya cevap veren kişi öyle diyor ben de ondan öğrenmiş bulunmaktayım. Yine de sorgula istersen belki yeni değildir ama sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.