Şimdi Ara

TALIA SKIN KIYAFET YAPIMI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir bu oyunu oynamama rağmen daha önce ilgi göstermediğim için bir türlü öğrenemediğim birşeyi sormak istiyorum sizlere ve umarım güzel cevaplar alırım sizlerden. Pazarda gördüğümüz DD, SWORD, CLUB, SPEAR 50 defance veren bazı kıyafetler (Talia) var bunların nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibi arkadaşlardan açıklayıcı yorumlarını bekliyorum. Bunları basmak için hangi itemlar veya kağıtlar gerekir, nerede basılır v.b şimdiden cevaplar için teşekkür ederim ...

• kağıt felam gerekmiyor
    Helpa ya git önce armor of destraction yapman gerekiyor neler gerektiği orda yazıyor saten.
    Daha sonra 1 kiristal armor of destraction ve 1m (500k da olabilir unuttum;) parayla helpaya gidiyorsun şansına bi talia skin veriyor artık sword vs. ne denk gelirse.
  • yanlız bilmen gereken bir şey var o itemlerin tamir edilemediği bozulduğu zaman gitcen bitane daha yaptırcan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elf_Slayer

yanlız bilmen gereken bir şey var o itemlerin tamir edilemediği bozulduğu zaman gitcen bitane daha yaptırcan

Hehe evet bunu sölemeyi unutmuşum
  • Peki merchanttan satıldığı zaman durabilitesinin tekrar eski haline döndüğü yani bir anlamda tamir olduğu söyleniyor. Bu doğru mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmazeest

kağıt felam gerekmiyor
    Helpa ya git önce armor of destraction yapman gerekiyor neler gerektiği orda yazıyor saten.
    Daha sonra 1 kiristal armor of destraction ve 1m (500k da olabilir unuttum;) parayla helpaya gidiyorsun şansına bi talia skin veriyor artık sword vs. ne denk gelirse.

Helpa nerede? Ayrıca bana Hell Hound dan ve Hounga Warrior dan düşen kağıtlarla yapıldığı söylenmişti. Tam olarak ne yapmam gerektiğini anlamadım doğrusu ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orjinalden alıntı: yilmazeest

kağıt felam gerekmiyor

Helpa nerede? Ayrıca bana Hell Hound dan ve Hounga Warrior dan düşen kağıtlarla yapıldığı söylenmişti. Tam olarak ne yapmam gerektiğini anlamadım doğrusu ...

Moradonda npc ortadaki merdivenden çık sağa dön az ileride

Önceden satarken bişiler yapıyordun duraabilitesi sıfırlanıyordu yada onun gibi bişi ama sonra o bug düzeltildi artık olmuyor.
    Evet hell haund ve haunga warriordan düşenlerden gerekiyor yazmayı unuttum sory

Talisman of talia 2. etapta lazım sen önce hell haund lardan çıkan kağıttan topla sonra 20 tane kadar iron bar topla sonra sana armor of destraction vericek onu talisman yapmak için 5 tane talisman of talia isteyecek 1 kristal ve sanırım 500k para

• Bende 2000 tane Talisman Of Talia ve o Haunga Warriorlar dan düşen kağıtlardan da 1000 tane var. 100 tane Cyristal var sanırım geriye birtek Iron Bar kalıyor ...
  • Hehe iron bar toplamakta bela gerççi kolay çıkıyor ama uğraştırıcı sen en iyisi 50k dan çek iron barları
  • moradanda yapılıyo ama önce kagıtlarından toplaman lzm
  • maradona git koxp u aç 2dkda 100tane iron bar toplarsın
  • Gerekenler:
    Talisman of Talia 20 tane falandır sanırım
    Talisman of Destruction 20 tane falan gene
    1 crystal
    500k para
    20-30 Iron bar.

Goblin diktirilen yere gidiyorsun moradonda, önce pauldron of destruction diktiriyorsun. Sonra talia skin onun üzerine yapılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.