Şimdi Ara

Taksirli Yaralama - Park halinde Çarpma - Pert - Dolmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evimin önünde talihsiz bir kaza yaşadım ,
    m bir şey unutmuştum onu almaya çıktım. Balkona çıktım , aha aşağı da kaza olmuş dedim , bir baktım ki benim araba yok sürüklenmiş.

Hemen aşağıya indim , dolmuş benim arabaya arkadan öyle böyle çarpmamış , aracın arkası resmen yok gibi birşey , jantlar kırılmış , aracın resmen gönyesi kaymış.

Yaralı yolcuları ambulans apar topar götürdü.

Çekiciler araçları aldı götürdü.

Dolmuş şöförünü asayiş ekibi aldı götürdü , şöför de alkol yada uyuşturucu maddesi kullanımı şüphesi vardı ayakta zor duruyordu.

Trafik memuru benden aracımın ruhsatını istedi , aracına gitti birşeyler yazdı. daha sonra ruhsatımı geri verdi. Karakola gelip ifade vermen gerekiyor dedi.

Karakola gittim , ifademi verdim şikayetçi oldum , çünkü aracım resmen pert olmuş durumdaydı.

Bana bir kaza dosya numarası verdiler bunu hafta içi gider tescilden alırsın dediler. Kaza raporunu , sonra eve geldim.

Olayı hızlı ve özet geçtim.

Aracımda kasko falan da yok arkadaşlar , ben ne yapıcam şimdi ? Ne bekliyor beni ?

Memura sordum ne olucak şimdi , mağdurum dedim. Hiç birşey demedi , raporu alırsın hafta içi dedi gitti.

• cok gecmis olsun.

karsi tarafin araci sizin hasarinizi bedelleri dahilinde karsilayacaktir.36000 tl bunun uzerinde bir bedelde.ise araciniz size vuran sahsin kaskosu eger kasko yoksa arac sahibinden odenmesi gerekmekte avukatinizi hazir tutun boyle.bir durumda ihtiyaciniz olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.