Şimdi Ara

Taksim'de patlama. (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.295
Cevap
5
Favori
23.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demişler en kötü karar kararsızlıktan iyimiş çözümün yoksa ...... neyse size ne desem boş sonumuz Hayır olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

birde şu hükümet istifa diyenler

acaba yerine hangi hükümet gelecek ve bu hükükmetten farklı olarak ne yapacaklar engelleyecekler

somut bir iki şey söylesinler bilelim

Hükümet istifa diyenler PKK yandaşları. Değiliz diyene neden aynı amaçta, söylemlerde bulunuyorsunuz diye sorarım.

Temel hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin çökertmek olduğunu söyleyen Bayık'a tepkiler çığ gibi.
    İngiliz Times gazetesine konuşan KCK Eş Genel Başkanı ve bölücü terör örgütü PKK lideri Cemil Bayık'a bir yanıt da Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ten geldi.
    Ankara patlamasında karnındaki bebeğiyle ölen kadını hatırlatan yazar, yazısında Bayık'a "Doğmamış bebek katili" lakabını taktı.
    Bayık'ın “Tayyip Erdoğan’ı ve AKP’yi çökertinceye kadar devam edeceğiz” sözlerini "Doğmamış bebek katili dur ve dinle" başlıklı köşesinde yorumlayan Özkök, yazısına böyle devam etti:
    EN KIZANIMIZ BİLE "HADİ LAN DER" SANA
    "Demokrasiyi öyle getirecekmişsin bize...
    Hoop dur orda...

En öfkeli Erdoğan muhalifinden bile bir yoldaş çıkmaz senin gibi bebek kefeni ile dolaşan bir caniye...
    Erdoğan’a en kızanımız bile “Hadi lan” der sana...
    Bak dağdaki adam...
    Ortada bir kan davası varsa eğer...
    Yerde bırakılmayacak bir kan, hesabı sorulacak bir cinayet varsa...
    O da Ankara’da katlettiğin çocuklarımızın kanıdır...
    Bil ki, çok iyi bil ki...
    Bırakmayız o çocukların kanını senin yanında..."

Pkk kırmızı isikta gecmeyin dese. Biz de dogru kirmizida gecmemek gerek desek pkkli olacagiz yani. Sizin kurdugunuz mantik ayni bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarmışlar sizleri korkutmayı herkesin bi yerleri tutuşmaya başlamış istedikleride buydu zaten başarıylar emellerine ulaşıyorlar yok asker gelsin yok hükümeti devirsin tek dertleri belli ülke adına konuşan burda çok az kişi var yazıkk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRebeliousTR

Bu bilgiyi devlete bağlı ar-ge çalışma gruplarını kuran bir ağabeyim verdi. Kime inanmayın?

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/497747/iftira_atma_bombaciyi_bul.html. oyle birsey olsa simdiye cumhuriyetten kac kisiyi tutuklarlardi(hakli olarak). Kaynaginizin devlet memuru olmasi dogru soyledigi anlamina gelmez

• quote:

Bu bilgiyi devlete bağlı ar-ge çalışma gruplarını kuran bir ağabeyim verdi. Kime inanmayın?

Nedense tüm aktrollerin devletin önemli yerlerinde çalışan abileri oluyor yuhav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    SsasadxafdaDsadxs aga her suçlu ben masumum der.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

quote:

Orijinalden alıntı: expektrummatalafus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RealW

İnşallah destek veren bütün avrupa ülkelerinede bu terör bulaşırda ne olduğunu görürler. Brükselde pkk'lı kişiler gidip çadır kurup bayrak açıyor. Hiç kimse sesini bile çıkarmıyor.

Düşünsenize Fransa'ya saldırı yapan kişilere destek veriyoruz İstanbul ve Ankara merkezde çadır kurmalarına izin veriyoruz. Ne olurdu acaba ? Düşünmek bile istemiyorum.

Şu bakışı zerre anlayamıyorum hocam. Kendi devletimiz 1 haftadır sağır sultanın bile duyduğu bomba haberini engelleyemiyor siz hala avrupa ülkelerine kızıyorsunuz. Tamam destekleyen ülkelerin Allah belasını versin, ancak benim devletime karşı görevlerimi yerime getirmem karşılığında aldığım en önemli hizmet can ve mal güvenliğidir. Devletlerin var olma sebebi insanların güvenlik istemesidir zaten. Bomba patlamayan yer kalmadı hala Avrupa ya "tü kaka" diyoruz...

Sağır sultanın bile duyduğu derken sanırım Abd elçiliğini bildirisinden bahsediyorsun. Yalnız hatırlatayım Abd zaten o bilgiyi bizden alıyor.

Yani yabancı elçiliklere, elçilik binalarını kapatmalarını söylüyoruz ama kendi devlet binalarımızda herhangi bir önlem almıyoruz öyle mi? Çok mantıklı bencede.

Sana mantıklı gelip gelmemesi gerçeği değiştirmiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RealW

İnşallah destek veren bütün avrupa ülkelerinede bu terör bulaşırda ne olduğunu görürler. Brükselde pkk'lı kişiler gidip çadır kurup bayrak açıyor. Hiç kimse sesini bile çıkarmıyor.

Düşünsenize Fransa'ya saldırı yapan kişilere destek veriyoruz İstanbul ve Ankara merkezde çadır kurmalarına izin veriyoruz. Ne olurdu acaba ? Düşünmek bile istemiyorum.

Şu bakışı zerre anlayamıyorum hocam. Kendi devletimiz 1 haftadır sağır sultanın bile duyduğu bomba haberini engelleyemiyor siz hala avrupa ülkelerine kızıyorsunuz. Tamam destekleyen ülkelerin Allah belasını versin, ancak benim devletime karşı görevlerimi yerime getirmem karşılığında aldığım en önemli hizmet can ve mal güvenliğidir. Devletlerin var olma sebebi insanların güvenlik istemesidir zaten. Bomba patlamayan yer kalmadı hala Avrupa ya "tü kaka" diyoruz...

Sağır sultanın bile duyduğu derken sanırım Abd elçiliğini bildirisinden bahsediyorsun. Yalnız hatırlatayım Abd zaten o bilgiyi bizden alıyor.

Yani yabancı elçiliklere, elçilik binalarını kapatmalarını söylüyoruz ama kendi devlet binalarımızda herhangi bir önlem almıyoruz öyle mi? Çok mantıklı bencede.

Sana mantıklı gelip gelmemesi gerçeği değiştirmiyor.

Yorumsuz.
  • Kardeşim inanmak yada inanmamak sana kalmış. Ben kendimi biliyorum. Ben bilgimi paylaşıyorum.

• quote:

SsasadxafdaDsadxs aga her suçlu ben masumum der.

Bu iddiayi twitterda birisi yazdi. Retweetle yayildi. Ben cumhuriyetin aciklamasini baz al demiyorum. Dogru olsa simdiye kadar tutuklanirlardi diyorum.

• quote:

Kardeşim inanmak yada inanmamak sana kalmış. Ben kendimi biliyorum. Ben bilgimi paylaşıyorum.

Hadi ordan, senin gibiler yüzünden ülkenin geleceği söndü, hala üste çıkmaya çalışıyorsun, bari biraz adam olda yaptığını kabullen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

quote:

acaba yerine hangi hükümet gelecek ve bu hükükmetten farklı olarak ne yapacaklar engelleyecekler

Hükümet istifa diyenler PKK yandaşları. Değiliz diyene neden aynı amaçta, söylemlerde bulunuyorsunuz diye sorarım.

Temel hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin çökertmek olduğunu söyleyen Bayık'a tepkiler çığ gibi.
    İngiliz Times gazetesine konuşan KCK Eş Genel Başkanı ve bölücü terör örgütü PKK lideri Cemil Bayık'a bir yanıt da Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ten geldi.
    Ankara patlamasında karnındaki bebeğiyle ölen kadını hatırlatan yazar, yazısında Bayık'a "Doğmamış bebek katili" lakabını taktı.
    Bayık'ın “Tayyip Erdoğan’ı ve AKP’yi çökertinceye kadar devam edeceğiz” sözlerini "Doğmamış bebek katili dur ve dinle" başlıklı köşesinde yorumlayan Özkök, yazısına böyle devam etti:
    Hoop dur orda...

En öfkeli Erdoğan muhalifinden bile bir yoldaş çıkmaz senin gibi bebek kefeni ile dolaşan bir caniye...
    Bak dağdaki adam...

Pkk kırmızı isikta gecmeyin dese. Biz de dogru kirmizida gecmemek gerek desek pkkli olacagiz yani. Sizin kurdugunuz mantik ayni bu

Tayyibin gitmesi için pkk ile işbirliği yaparsınız siz.
  • Teşekkürler uzun adam. Sen olmasan bu mübarek olaylar başımıza gelmeyecekti. %49 buçuğa da içtenlikle teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. Yaşasın Y-Türkiye yaşasın RTE.

• quote:

Orijinalden alıntı: G00

quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

quote:

Orijinalden alıntı: G00

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Acilen CHP-MHP-BBP-DP-DSP tek çatı altında birleşip, en iyi siyaset yapabilecek adamlar ile kadro kuracak. Kılıçdaroğlu, Bahçeli gibi adamlar siyaseti bırakacak, Mansur Yavaş vs... gibi adamlar siyasete girecek ve tek parti altında erken seçim için bastıracaklar. Yoksa bu bir kısım halk rüyadan uyanmayacak ülke felakete girdi, iç savaş başlamak üzere. Acilen erken seçimle bir koalisyon veya farklı bir tek parti çıkarılıp, eski Türkiye'ye dönmemiz lazım, tamamen hukuk ve adalet üzerine kurulu bir hükümet şart. Son 13 yıldan sorumlu kişilerin de acilen yargılanması lazım.

mhp koalisyona yanaşsaydı 7 haziran seçimleri sonrası ne hdp ne de akp kalacaktı.

Nasıl olacaktı o. Hdp olmadan chp ile mhp nasil koalisyon kuracaktı aciklarrmisin. Koalisyonla nasil hdp yi yok olacaktı.

bir yasa ile dokunulmazlık kalkacak ve terör örgütü ile bağlantısı olan milletvekilinin vekilliği düşecek. al sana hem hdp hem akp piyasadan yok oldu.

Senin okulda matematik sıfır heralde.

Artı olarak o dediğin şekilde chp de piyasadan yok olur. Zira en fazla pkk orda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 19 Mart 2016; 22:24:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

quote:

Hoop dur orda...

Bak dağdaki adam...

Tayyibin gitmesi için pkk ile işbirliği yaparsınız siz.

Hicbir konuda hicbir teroristle isbirligi yapmam. Kan akitanla isim olmaz. Size resim hediye edeyim ekte
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Ne zaman yeniden Atatürk gibi bir lider çıkarabileceğiz bilemiyorum.

Onun gibi birine sırf öngörüde bulunup gelecekte olacak sıkıntılı durumları önlemesi adına çok ihtiyacımız var.

100 mesajdan 70 i AKP yi uzunu eleştiriliyor görüyoruzda, yeni lider kim?
    Bu yetmiş kişiden birimi?

Sorgulamamız gereken mevzular çok daha başka bence.

• Tamam ben birşey bilmiyorum hatta öyle bir adamda yok Cumhuriyet gazetesi tamamen masum. Sizin dediğiniz olsun hükümet asıl terörist. Siz devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Hain PKK nın yeni stratejisi işte. Pusu, sivil halkın içinde savaş, sivilleri öldürmek...

Biraz kenetlenin devletinize. PKK nın düşürmek istediği bu hükümet demek ki PKK nın işine gelmiyor. Düşsün hükümet patlamalar ise yarasin. Terörle kazanmış olsunlar. Yazık...

ulan helal olsun adam akıllı biri cıktı söyledi adamsın
  • TheRebeliousTR kullanıcısına yanıt
    ben bu arkadaşa ÇOMAR desem ceza alıcam o yüzden ben bu arkadaşa çomar DEMİYORUM.

Saygılar..
  • Bu saatten sonra turist vs gelmez sonra Rusya krizi sonrası hem yabancılara yönelik iki saldırı . 30 milyar dolarlık dev gelir kapısı çöktü, yuzbinlerce turizm işçisi işsiz kalır ve yan sektörler ağır sorunlar geçirecek gibi. Dış Ticaret açığınin kapatılmasında en önemli etkendir turizm.

Bu kadar üzücü olaya rağmen elden birşey gelmiyor çünkü ülkede her türlü hatayı, çalmayı, kayirmaciligi, mezhepçiligi, otoritelerligi yapan bir siyasetçi, kurandan iki ayet ve bol bol haberlerde cuma çıkışı sahnesi ile kafadan yüzde 30 alır. Araplara bakınca gelecekte gelişmiş bir Türkiye görmek çok zor çünkü arabin dininin kullanma tarihi geçeli çok oldu. Bu din ile en fazla 1700 lere kadar gidilirdi.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.