Şimdi Ara

Taksici abinin ''kızım'' demesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu taksicileri anlamak mümkün değil, sakallı olmayan 18-19 yaşında gösteren bir erkeğe bile ''kızım'' deme yeteneğine sahip tek insanlardır...

Bu tür durum yaşayan arkadaşlar var mıdır aramızda?

• ??????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun sactan dolayi kizim mi dedi bende uzun sacliyim ama karsilasmadim hic. Muhtemelen bakmamistir yuzune cikmak icin yolu kontrol ederken falan sadece sac csrpmistir gozune

• Yani çok uzun değil saçlarım aslında küt küt değil yani en azından ;) Birden suratıma baktı 15 dakika kızım kızım, ablacım ablacım demeye başladı hiç bozuntuya vermedim ;)

• Saniyesinde saçımı keserdim.

Gerçi ben saç uzatmam

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Ya kesmesi sorun değil ama daha o kadar uzun değil,http://www.modazza.com/wp-content/uploads/2015/10/2018-Yanlar-K%C4%B1sa-%C3%9Cstler-Uzun-Sa%C3%A7-Modeli-K%C4%B1v%C4%B1rc%C4%B1k.jpg en fazla bu kadardır yani düz halini düşünmek gerek.
  • Hiç ses etmediğine göre hoşuna gitmiş

• yyildirayy kullanıcısına yanıt
    Töbe estf töbe, ne diyeceğimi bilemedim ''abi benim kıza benzeyen bir halim mi var?'' diyecektim aslında ama ne bileyim adam morarır falan zaten kaza yapıyordu az kalsın.
  • Bakıyorumda keyifler yerinde

• Keyifler pek yerinde değil moraller bozukk
  • Peki sizin cinsiyetiniz nedir ? Bayan mısınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrKTrM

Peki sizin cinsiyetiniz nedir ? Bayan mısınız acaba ?

Bayanmış ama kızım denmesinini istemiyomuş.

• Sizce nedir hocam? E ile başlar K ile biter bilin bakalım nedir bu cinsiyet türü? Eğer bilirseniz 10 puan kazanacak ve dünyanın gözü önünde Recep Tayyip Erdoğan kadar tanınır olacaksınız emin olun....
  • Kör Gardiyan kullanıcısına yanıt
    Buda nerden çıktı yarabbim sayıyla mı veriyo anlamadım...
  • Sakal yok, sesinde benziyor demekki. Adam napsın özellikle incelesin mi cinsiyetini. 15 dakika boyunca gıkın çıkmamış gelmiş burada millete atarlanıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Otocar

Töbe estf töbe, ne diyeceğimi bilemedim ''abi benim kıza benzeyen bir halim mi var?'' diyecektim aslında ama ne bileyim adam morarır falan zaten kaza yapıyordu az kalsın.

Akşama kadar kadın müşteri gelmiştir hep sonra tuş takılı kalmış herkeze kızım ablacım diyor

• Taksiye binmeye param yok o yüzden öyle bir şeye rastlamadım gerçi buralarda taksi de yokbbi havaalanı taraflarında var aktif kullanım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zQrba kullanıcısına yanıt
    Allah Allah her erkeğin sakalı olacak sesi kükrek çıkacak diye bir kaide mi var?
  • Zaten 15 dakika boyunca hep karısını kötüledi adam kadın 50 yaşında imiş 2 kızı var imiş kocaman ev alıp bunu zor duruma düşürmüş 15 yıllık kıyafetleri giyiyormuş anlattı durdu ondan bozuntuya vermedim.
  • HR Creative kullanıcısına yanıt
    Olsun öldürmeyen Rab daha fazla güçlendirir hocam..

İzmir'de de adım başı taksi yok ama ben devamlı kullanıyorum araba alamadığımdan ötürü ;)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.