Şimdi Ara

Taksici abinin ''kızım'' demesi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S
    S

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    What?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otocar

Sizce nedir hocam? E ile başlar K ile biter bilin bakalım nedir bu cinsiyet türü? Eğer bilirseniz 10 puan kazanacak ve dünyanın gözü önünde Recep Tayyip Erdoğan kadar tanınır olacaksınız emin olun....

EşeK???
  • Amerikan fetişistleri sizi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: richardbozkurt

quote:

Sizce nedir hocam? E ile başlar K ile biter bilin bakalım nedir bu cinsiyet türü? Eğer bilirseniz 10 puan kazanacak ve dünyanın gözü önünde Recep Tayyip Erdoğan kadar tanınır olacaksınız emin olun....

EşeK???

Uzun saç sakalsız yüz

Taksici abinin ''kızım'' demesi...

• Otocar O kullanıcısına yanıt
    Dostum taksi bizim memlekette gereksiz her yere dolmuşlarla gidebiliyorsun ve dolmuşlar 10 kişiden fazla almıyor kullanan yok zaten ayrıca söylediğin lafın fakir avuntusu olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Taksici abinin ''kızım'' demesi...

• Havalarda iliyomu soguyomu belli degil

• quote:

Yani çok uzun değil saçlarım aslında küt küt değil yani en azından ;) Birden suratıma baktı 15 dakika kızım kızım, ablacım ablacım demeye başladı hiç bozuntuya vermedim ;)

Ahahajshejw

• quote:

Allah Allah her erkeğin sakalı olacak sesi kükrek çıkacak diye bir kaide mi var?

Ben öyle bir şey mi dedim? Adamın kız sanmasının normal olduğunu kastettim. Lafı evirip çevirip işine geldiği gibi anlıyorsun.

• sacim acik giderken ( 45 50 cm ) yurusene be abla diye ses geldi arkadan. yanima gelmesini bekledim actim cami bisey mi diyosun hocam diye bagirdim. yok bisey dedi basti gitti. madem laf atacaksin az cesaretin olsun bari dallama

• 15 dakika sesin çıkmamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HR Creative kullanıcısına yanıt
    Vallaha sen İzmir'de bir dolmuşa bin eğer ineceğin yerden en az 10 dakika önce kalkmazsan inemezsin ;)
  • bi ss at bakalım
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    Haha sizinki de iyi olaymış hocam ;) Saçlarınıza sağlık...
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam şimdi biraz önce yine bindim taksiye abicim dedi sorun yok no ss no güven olayı da yok..
  • Otocar O kullanıcısına yanıt
    O sartlarda bende kullanmam gerci benim sehrim kucuk 10 dakikada merkeze iniyorum biz

• quote:

Zaten 15 dakika boyunca hep karısını kötüledi adam kadın 50 yaşında imiş 2 kızı var imiş kocaman ev alıp bunu zor duruma düşürmüş 15 yıllık kıyafetleri giyiyormuş anlattı durdu ondan bozuntuya vermedim.

Iyi etmişsiniz bozuntuya vermeyerek kadın diye diye bellek yanmış dedigim gibi tuş takılı kalmış

• Aynen karı meraklısı birisi idi zaten belli, abla abla diye kaza yapacaktı az kalsın yola bakmayarak, yolun ortasında %180 derece döndü.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.