Şimdi Ara

Taksi durağına araba kiraya vermek? Ne dersiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: reoix

Taksiden kasıt korsan taksi sanırım. Sarı taksi için kimse öyle bir para vermez çünkü. Korsan taksi ise herşeyden önce vicdanınla hesaplaşmalısın.
    Sarı ticari taksi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CBD896D6

En az 2 yıllık 3500 TL den kiraya ver 2 yıl sonunda yeniden kiraya ver ya da sat aracı.
    Tam olarak böyle. Sizce de mantıklı mı?

• 24x3 desen 72 bin tl yapar en az. 2 yıl sonunda arabayı da en kötü 55-60dan satsan(kazasıydı bilmemnesiydi iyice öldüğünü düşünerek.) 127-132 bin tl yapıyor totalde. Normalde şuan satsan 85k ediyormuş dediğine göre. Mantıklı bir hareket bence boşta duracağına öyle.
  • aLphagut kullanıcısına yanıt
    Şu anki ekonomik durumununuzda arabayı kiralamak mantıklı olur.80 bine satsanız TL faiz olarak aylık bin küsür TL alırsınız.Bu yolla 4 bin TL alacaksınız.2 yılın sonunda arabayı satsanız bile her türlü kardasınız.2 yılın sonunda devam ederseniz daha iyi bir kazanç sağlarsınız.Sözleşmeyi dikkatli hazırlayın bu arada kolay gelsin iyi kazançlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 3 Temmuz 2019; 21:24:49 >
  • Arıza, bakım, kaza durumlarında ne olacak onu da sorun.

• Uzun vadede deli para kazanirsin anlasman saglam olmali ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

Arıza, bakım, kaza durumlarında ne olacak onu da sorun.
    Bence de en önemli konu bu. Sözleşmede netlrstirmrk lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kamisama-

24x3 desen 72 bin tl yapar en az. 2 yıl sonunda arabayı da en kötü 55-60dan satsan(kazasıydı bilmemnesiydi iyice öldüğünü düşünerek.) 127-132 bin tl yapıyor totalde. Normalde şuan satsan 85k ediyormuş dediğine göre. Mantıklı bir hareket bence boşta duracağına öyle.
    Arabayı 30a satsam bile ıyidir diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rebellion87

Şu anki ekonomik durumununuzda arabayı kiralamak mantıklı olur.80 bine satsanız TL faiz olarak aylık bin küsür TL alırsınız.Bu yolla 4 bin TL alacaksınız.2 yılın sonunda arabayı satsanız bile her türlü kardasınız.2 yılın sonunda devam ederseniz daha iyi bir kazanç sağlarsınız.Sözleşmeyi dikkatli hazırlayın bu arada kolay gelsin iyi kazançlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

Uzun vadede deli para kazanirsin anlasman saglam olmali ama

Reis ben tarafsiz olarak soyliyim insaoglu cig sut emmistir hele bu donemde cok guvenme para konusunda supheci ol bence cunku az once hesapladim senin durumunu amorti etmen icin en az 2 yil gerek ama ondan sonra arabayi parcalayip satsan kardasin ustelik araban kendi masrafini kendi karsilicak

Sorun su suanki durumu iyice gozden gecir ben bir dusundum sen 2 dusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bence mantıklı 3500 TL 24 ay 84 bin TL yapar arabanın değeri çıkmış olur arabayı satınca da o sizin kazancınız olur
  • 2 yilda para cikacagi icin normalde o durak sahibi kredi ceker bir sey yapar o arabayi sifir alir. Bu iste baska bir is olabilir, dikkatli ol derim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.