Şimdi Ara

Takla atan helikopter (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
9.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle gerçektir.Yüzde yüz eminim çünkü olayı bilen kişilerden dinlemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

tabii sikorsky firması etkilendi diye milyon dolarlık helikopterden beleş verecek.

Veya Jandarma pilotuyla , mühendis iddialaştı diye komutan ordunun malını pilota verip " hadi kapışın" diyecek....

Hikaye tamamen hayal mahsülü.

Gerçekten böyle bir fotoğraf çekilmiştir bu doğrudur ama hikaye hayal mahsülü

çekememezliğin bu kadarı
  • Gerçek mi la bu olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helikopterde kocaman JANDARMA yazıyor la neresi hayal sen git gözlük al kendine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ateşiniz söndüyse

https://www.youtube.com/results?search_query=aerobatic+helicopter

• Bu helikoptere takla attıran pilotu zamanında hapse atmışlardı.
    http://www.millibirlikhaber.com/sikorskye-takla-attirabilen-tek-pilot-hapiste.html/
  • Olay gerçektir, olayın gerçekleştiği helikopterdeydim. Sanırım fotoğrafta olmama sebebim tam takla attığında havada şarjör değiştiriyordum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patrick Yıldız kullanıcısına yanıt
    hahahaha iyi güldüm
  • olay gerçek ama hikaye biraz abartılmış sanırım. yani iddia üzerine değildir ama... pilotun adı Vecihi Halil İyigün'dür.

1990 yılında skorsky s-70 modelinin teslim alınışından sonra loop hareketi olarak adlandırılan ters dönme hareketi ilk kez Vecihi Halil İyigün tarafından gerçekleştirilmiştir. ısrarla bu modelin bu hareketi gerçekleştiremeyeceğini söyleyen üretici firma mühendislerine en iyi cevabı bu fotoğraf vermiştir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.