Şimdi Ara

Take-Two ihtarıyla MAX PAYNE 3 - MAFIA 2 - LA NOIRE Yamaları Kaldırıldı | TayfunKey de kaldırdı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
9.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r0ket

bu horizonın firması hangisi? sırf şu dünyanın en büyük yalakasına inat gidip yamayı ve yapanları komple şikayet edecem. bakalım yalakalık mı kazanacak yoksa insanlık mı?
    Bu arada insanlıktan bahsetmişsin ama kendin de bir yamanın altında bitince deneyeceğim ve destekleyeceğim yazmışsın :) Çok büyük çelişkiler yaşıyorsun ALLAH yardımcın olsun kardeşim.https://forum.donanimhaber.com/darkest-dungeon-turkce-yama-1-0-tamamlandi--139840743-19#145246726

• Şu olayları biri özet geçebilir mi ? Rdr2 nin yaması şikayet edildi durduruldu vs onu biliyorum.Bunla o olayın ne alakası var ? Herkes birbirini suçluyor felan.

Edit:Take Two'nun Rockstar Games'in sahibi olduğunu öğrenmemle parçaları birleştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 19 Eylül 2020; 15:24:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun arkasında yine bazı çevirmenelr var ne yazık ki!

Resmi çeviri yapan bazı haysiyetsiz,ileri görüşü olmayan çeviri firmacıkları bunlar.

Reddit gibi forumlarda diğer oyun severleri arkamıza alarak bu işi gündeme getirmeliyiz yada resmi çeviri de olsa bu firmanın ve distiributor firmanın oyunları alınmamalı.bu herkese zarar verebilir fakat doğrusu bu olur.
  • Bu arada ben ücretsiz/ ücretli yamalara karşı değilim. Konunun daha öncesini bilmeyenler yazdıklarımdaki kinayeyi kaçırıyor olabilir. Ben oyun çevirinin şaşalı zamanlarında projelere tester olarak destek olmuş birisiyim. Gerektiğinde ücretli destek olurum gerektiğinde çevrilen oyunu ücretsiz sunan arkadaşlara burada oyunu hediye ederim. Yeter ki oyunları güzel Türkçe ile oynayalım derdindeyim. Ücretli ya da ücretsiz hiç önemli değil. Hepsi bir emektir, bizim 2-3 saatlik keyfimiz için bir çabadır, saygı duyarım desteklerim.

Ama buradaki bir grup sürekli köstek olmak peşinde. Bir grupta ücretli olduğu için hak hukuk maskesini takıp şikâyet etme peşinde. Sonra neden DH'de Türkçe Yama konusu aktif değil. Olmaz tabi. Kalkıp DH'nin moderatoru bile yamaya şikâyet maili atarsa ne beklersin? Kendilerini bile bile burada yaksın mı çeviri grupları? Hem uğraşsın emek versin saatlerce hem de burada küfür, hakaret, tehdit ve şikayete hoş gelsin desin, tabi canım.

Bu son mesajım, iyi forumlar diliyorum herkese.

• en üzücüsü civ 6 oldu. bu şikayet edenlerin allah belasını versin
  • Ücretli yamaya karşı çıkan insanlar haksızlar bence.Adamlar 1-2 sayfa çeviri yapmıyorlar ki ! O kadar emek veriyorlar sonuçta.Yalnız 50 lira bir yama için gerçekten fazlaydı.Hakkı 10-20 liradır.20 liradan 10 bin kişiye satsa 200 bin lira kazanırlardı.Şikayet etmek yerine yamayı almamak gibi bir yol izlenseydi keşke.Yama sektörünün gelişime sekte vurdunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 19 Eylül 2020; 16:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Bu arada ben ücretsiz/ ücretli yamalara karşı değilim. Konunun daha öncesini bilmeyenler yazdıklarımdaki kinayeyi kaçırıyor olabilir. Ben oyun çevirinin şaşalı zamanlarında projelere tester olarak destek olmuş birisiyim. Gerektiğinde ücretli destek olurum gerektiğinde çevrilen oyunu ücretsiz sunan arkadaşlara burada oyunu hediye ederim. Yeter ki oyunları güzel Türkçe ile oynayalım derdindeyim. Ücretli ya da ücretsiz hiç önemli değil. Hepsi bir emektir, bizim 2-3 saatlik keyfimiz için bir çabadır, saygı duyarım desteklerim.

Ama buradaki bir grup sürekli köstek olmak peşinde. Bir grupta ücretli olduğu için hak hukuk maskesini takıp şikâyet etme peşinde. Sonra neden DH'de Türkçe Yama konusu aktif değil. Olmaz tabi. Kalkıp DH'nin moderatoru bile yamaya şikâyet maili atarsa ne beklersin? Kendilerini bile bile burada yaksın mı çeviri grupları? Hem uğraşsın emek versin saatlerce hem de burada küfür, hakaret, tehdit ve şikayete hoş gelsin desin, tabi canım.

Bu son mesajım, iyi forumlar diliyorum herkese.
    Erolun helvasını yedik hocam sırada john ve ekibi var.

• Koca koca firmalar sizin kuru boş mailinizi dikkate alıp yama mı kaldırtacak saf mısınız hadi durmayın sabaha kadar mail atın diyordu ya birisi Sırf o yüzden her yama kaldırıldığında onun bu sözlerini yediğini görmek içimin yağlarını eritiyor ama adam zeytinyağı ne yapıyor ne ediyor bir şekilde olayları manipüle edip konuyu başka yöne çekip kendini haklı çıkartmaya çalışıyor. Pişkinlikte zirve. Pes doğrusu diyorum ve seni 3 hayırla discord kanalına uğurluyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın şu yeni üyelik sistemiyle birlikte yeni oyunların yamaları yayınlansın da millet keyifle () ve gönül rahatlığıyla Horizon, Nioh, Heavy Rain gibi oyunları Türkçe oynasın. Sabırsızlıkla bekliyoruz çıkmasını..

Theflash şakşakçısı dikkatli ol da seni şutlamasınlar. Benim ekibim de yok, tek tabancayım, sizin gibi Discord üzerinden de toplanıp gelmiyorum, yıllardır bu forumdayım, sizin gibi çok şakşakçı banlandı, yeri geldi banlattım. O moderatör arkadaşınıza da çok güvenmeyin, benden söylemesi.. Burası kimsenin tapulu malı değil, hele hele egosunu tatmin edebileceği bir yer hiç değil. Her şeyin bir zamanı var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 19 Eylül 2020; 20:30:42 >
  • @John Sheppard

Kim şutlucak senin kadar biz de bu forumdayız merak etme.. Her şeyin bir zamanı var derken yönetime falan mı şakşakçılık yapıyorsun adminlik için anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kdays -- 19 Eylül 2020; 22:37:23 >
  • Take Two'a bak sen hem oyununu Türkçe desteği vermiyor hem gönüllü türkçe yamayı kaldırtırıyor hayırdır sen.
  • Yamalar resmi olarak eklenicek.
    Rdr2de yakında eklenicek.
    Her konunun altında tartışmayın artık.
    Sabredin ve bekleyin arkadaşlar.

• Yav uyanın gençler uyanınnn. Koskoca milyar dolarlar kazanan firmami 8 10 sene geçmiş yamalara ihtar yollayacak. İhtar falan yok ortada. Aloooo. Uyanın. Kimsenin sizleri kandırmasına izin vermeyin.

• Size bir matematik problemi.

Bir delinin bir kuyuya attığı bir taşı çıkarmak için, kırk akıllıdan fazlası gerekmektedir.
    Buna göre, birkaç delinin kuyudan aşağı ittiği inek için ne gerekir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.