Şimdi Ara

TAKASLIK EVGA GTX 1080 FTW ALINIK RX 5700XT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Takaslık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde bulunan GTX 1080 Ekran kartını RX 5700 XT ile takas etmek istiyorum altı üstü konuşularak takas kabul eden olursa kabulümdür. Lütfen çok uçuk havada fiyat farkları ile takas teklif etmeyiniz.
    Takas sebebimi merak edenler için aydınlatıcı kısa bir açıklama yapayım kartımdan çok memnunum hiç bir şikayetim yok fakat bir hata yaptım samsung un 2K 144 HZ monitörünü aldım en çok sevdiğim oyun olan RDR 2 de Gysn açınca blurlanma gibi bir şey yapıyor buna 2 Kat motion blur diye bilirsiniz sonra dan araştırdım nvidia tam olarak GYsn desteği vermiyormuş her monitöre bende Freesync olan AMD ye geçip bu derdimden kurtulmak istiyorum monitöre 3500 lira verdiğim için çok da sevdiğim için monitör yerine ekran kartını değiştirmeyi tercih ettim neyse Ekran kartının kutusu aparatları her şeyi duruyor ısınma problemi gibi hiç bir şeyi yok özenle bakımlarını yapar macununu en kaliteli olanından sürerim sürekli temiz tutarım o yüzden gönül rahatlığı ile gelip test etmek isteyen ede bilir ANKARA ETİMESGUT da oturuyorum.
    Ekran kartımın Fiyatı 2150 TL dir. Garantisi yeni bitmiştir yazdım mı hatırlamıyorum okumaya üşendim tekrar yazayım :D
    ismim Gökhan
    İletişim 537 778 3764

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRache -- 26 Mart 2020; 11:51:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.