Şimdi Ara

TAKABİLECEĞİM EN İYİ İŞLEMCİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

resimlerde görünüyor özellikleri işlemci yükseltmek istiyorum takabileceğim en iyi işlemci nedir acaba yardımcı olabilecek var mı?
    Ekran kartı da değiştirilebilir onu yükselte bilir miyim bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı acaba?

TAKABİLECEĞİM EN İYİ İŞLEMCİ? TAKABİLECEĞİM EN İYİ İŞLEMCİ? TAKABİLECEĞİM EN İYİ İŞLEMCİ? TAKABİLECEĞİM EN İYİ İŞLEMCİ?

• Intel Core 2 Duo T9900
  • karayel90 kullanıcısına yanıt
    T9900 1066MHZ FSB AMA ŞU ANKİ İŞLEMCİM T8300 800MHZ FSB SORUN ÇIKAR MI?
  • Yeni takacaginiz işlemci de şuanki işlemci de çöp. Bence zamaninizi ve paranizi boşuna harcamayin. Yeni sisteme gecmek için bir yandan bütçenizi ayarlayin obur yandan suanki saçma sapan fiyatların düzelmesini bekleyin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaganiskowf42

Yeni takacaginiz işlemci de şuanki işlemci de çöp. Bence zamaninizi ve paranizi boşuna harcamayin. Yeni sisteme gecmek için bir yandan bütçenizi ayarlayin obur yandan suanki saçma sapan fiyatların düzelmesini bekleyin bence.

18.4" ekranı var laptopumu değiştirmek istemiyorum o yüzden.
  • Zaten notebook istesenizde değiştirmek zor/imkansız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    o kadar kesin konuşma soketli son modellerden işlemci değişimi mümkündü ama pahalı oluyordu... + Türkiye'de her şey fahiş fiyatlı değil mi...
  • Youtube'da biraz bakın, belki quad core bile kullanabilir. Ben laptopu t6600'dan t9600'e yükselttim genel kullanımda baya güçlendi. Ddr3 Ram 1066 mhz kara borsada olduğu için bulamadım =(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Youtube'da biraz bakın, belki quad core bile kullanabilir. Ben laptopu t6600'dan t9600'e yükselttim genel kullanımda baya güçlendi. Ddr3 Ram 1066 mhz kara borsada olduğu için bulamadım =(

Q9100 TAKTIM OLMADI QUAD CORE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.