Şimdi Ara

TaEKWoN-D0..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aranızda tekvandoyla uğraşan var mı???

• yok mu?
  • olmazmı dostum.ben ankara basın evkerinde bulunan JET spor kulübünün teakwon do antranörüyüm.mesele neydi
  • Bende K.örende AltınAyaklardayım...JeT Sporu Cevdet hoca çalıştırmıyomuydu??bi mesele yok sadece tekvandocularla sohbet etmek istedim
  • ben malatya da 85 den 1991 kadar ondar sonrada eskişehirede devam ettim sonra iş güç bırakmak zorunda kaldım şahinler spor kulübü belki eski arkadaşlardan biri çıkar
  • koskoca forumda 3kişiden başka tekvandoyla uğraşan kimse yok mu yaa
  • Ben de Aydın'da 88'den 97'e kadar yaptım.Pum kuşakta bıraktım.
  • taekwon do diil ama judoyla ilgilendim bi ara
  • jet sporu cevdet hoca çalıştırıyo ben yuardımcısıyım.TAONODO KARDEŞ MSN DEN GÖRÜŞELİM emre1furkan2@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crom -- 9 Ekim 2005, 0:55:02 >
  • yawaş yawaş çoğalıyo
  • bende sarı yeşil kuşak siz benden çok büyüksünüz dan kaç kaç sizin?????
  • he bide benim sitem var sitemin ismiwww.fehmi.prensi.com beklerim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarıyeşil

bende sarı yeşil kuşak siz benden çok büyüksünüz dan kaç kaç sizin?????

2.Dan'ım
  • bende 1997 de başlamıştım 2003 te bıraktım. 1.dan daydım. diyeceksiniz onca yılda anca 1. dan a mı geldin. beceriksizliğimden değil çok aksiliker oldu klübümle ve hocamla alakalı hatta ben o kadar çıkabildiğime bile şaşıyorum o kadar aksilik arasında. bu sene okulum bitiyor yaza inşallah yine başlamayı düşünüyorum.
  • kesinlikle başla..şuan futboldan sonra en çok lisansa sahip olan spor
  • ben de 5 yaşından 8 yaşına kadar yaptım siyah kuşağa çok yaklaşmıştım (mavide buraktım.) keşke devam etseydim küçük yaşta başlamışken. çok iyi olurdu.
  • arkadaslar sayokanı izleyin baska spor dallarıyla ugrasmassınızwww.sayokan.org rica ediyorum bir kere girin bu sistem karsısında bütün sistemler caresiz kaldı türk sporu türkler adını o sanlı adını simdide savas sanatlarıyla duyurdu haydaaaaaaaaaa
  • Ben 92-97 arası uğraştım son zamanlarda baya iyi olmuştum, şimdi arıyorumda çektirdiğim resimleri bulamıyorum eğer bulursam buraya koyarım ve arkadaşlar havada pandatolye nasıl atılırmış ah bi görselerdi eminim bırakmasaydım şimdi baya iyi yerlerdeydim, hiç bişe olmasada en azından iyi dublör olurdum.
  • Ben yeni başladım İnşallah bişeyler öğrenebilirim.

Her tarafım ağrıyor vallaha... İşkence yapıyorlar Heleki o baçak açma yok muuu... adamı neredeyse ağlatacaklar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.