Şimdi Ara

Tactical Assault Commander 4 (PS4) (PS3) Kutu açma ve inceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
3
Favori
8.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gidipte klavye mouse u vatandan bimeks ten bilmem neden alirsan 6000 tl para da verirsin :) biraz arastirin yahu. İkici el kovalayin. Cok uyguna sifir satanlarda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: btrlpksrgl

Gidipte klavye mouse u vatandan bimeks ten bilmem neden alirsan 6000 tl para da verirsin :) biraz arastirin yahu. İkici el kovalayin. Cok uyguna sifir satanlarda var.

Araştırmadık mı zannediyorsun. Kimse uygun fiyata satmıyor bu ürünleri zaten ikinci el xim4 satan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: krmkkr

quote:

Araştırmadık mı zannediyorsun. Kimse uygun fiyata satmıyor bu ürünleri zaten ikinci el xim4 satan yok

600 Liraya buldum kardeşim sifir urun

• quote:

Orijinalden alıntı: QuelKaimaTR

quote:

quote:

nerden buldun hocam. ben en uygun 689 liraya buldum o da 2-3 haftaya geliyor. hadi işin o kısmını geçtim bu hori için mouse çok kötü diyorlar. dpi çok düşükmüş. tamam orası da tamam. gel gelelim xim4 e, xim4 daha performanslı ama en az 6000 dpi mouse lazım deniyor yoksa performansı iyi değilmiş. o zaman 300 liraya hori tac4 alıp ona 6000 dpi bir mouse almak daha mantıklı değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

nerden buldun hocam. ben en uygun 689 liraya buldum o da 2-3 haftaya geliyor. hadi işin o kısmını geçtim bu hori için mouse çok kötü diyorlar. dpi çok düşükmüş. tamam orası da tamam. gel gelelim xim4 e, xim4 daha performanslı ama en az 6000 dpi mouse lazım deniyor yoksa performansı iyi değilmiş. o zaman 300 liraya hori tac4 alıp ona 6000 dpi bir mouse almak daha mantıklı değil mi?

Oyle bisey yapamassin cnku takicagin mouse u desteklemez :) ben gidipte xim4 u ikinci el al demiyorum zaten bulman imkansiz gibi bsy. Dedigim mouse ve klavyeyi ikinci el alman.

• Hocam valla bende g300s var deniyecem bakalim nasil olacak 7 iş gününde yurt disindan getiriyor arkadaş haftaya perşembe elimde olur istiyorsan sanada sipariş verelim yalniz hizli olman lazim bugunden siparis gecilmesi için

• quote:

Hocam valla bende g300s var deniyecem bakalim nasil olacak 7 iş gününde yurt disindan getiriyor arkadaş haftaya perşembe elimde olur istiyorsan sanada sipariş verelim yalniz hizli olman lazim bugunden siparis gecilmesi için

hocam senin ürün geldi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: testerenecmi

quote:

Hocam valla bende g300s var deniyecem bakalim nasil olacak 7 iş gününde yurt disindan getiriyor arkadaş haftaya perşembe elimde olur istiyorsan sanada sipariş verelim yalniz hizli olman lazim bugunden siparis gecilmesi için

Geldi hocam satin aldik aldigimiz yere arkadasim daha yakin oldugundan o teslim aldi bugun gidip bende arkadastan alicam urunu arkadasimin cektigi resim
     Tactical Assault Commander 4 (PS4) (PS3) Kutu açma ve inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelKaimaTR -- 2 Aralık 2016; 1:59:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: testerenecmi

quote:

Geldi hocam satin aldik aldigimiz yere arkadasim daha yakin oldugundan o teslim aldi bugun gidip bende arkadastan alicam urunu arkadasimin cektigi resim

Valla hocam özellikle ben çok merak ediyorum g300s ile kullanım yorumlarını bide klavye hangi model hocam senin, ben standart bir oyuncu klavyesi olan b120 yi kullanıyorum

• Tac 4 kullanan arkadaslarım bu cihazın mause sensivitesi watch dogs ve last of yus da deneyen varmı birde bu tuşların yerini değiştirme nasıl yapılıyor çok tşk ederim bilgi verenlere şimdiden

• Meehaba arkadaslar ürünü dün akşam deneme firsatim oldu mouse g300s klavye a4 tech dandik birseydi

Malzemenin kalitesi beni sasirtti cok iyi bir malzemeden yapmislar urunu kucucuk birsey zaten daha sonra kurulumu yaptim cok fazla ugrasmadan telefondan config ayari yapip kaydettim fakat cok cok ince ayarlari var hiç anlamayan biri bile basit ayarlari yapabilir bence.
    Benim mousem 3200 dpi ne lag olsun ne donma olsun hiç rastlamadim çok sasirdim acikcasi mouse bildigimiz pcdekinin ayni derecede fakat gel gelelim klavyeye klavyem cok kotu ondanmidir bilinmez ama rainbow six siege de klavye takilmalarini yasadim bastiktan 1 saniye sonra isledigini gordum klavye degistirme imkanim olmadi yok cunku fakat ayni klavye ile bf1 e girdigimde sorun yoktu yani demem o ki ben uzun yillardir pc oyuncusuydum hilelerden vs sebeplerden birakmistim fakat dün aldigim oyun hazzini daha once yasamadim ps4 un tadini dün aldim diyebilirim alacak olan arkadaslara uygun fiyatlida alabiliriz bence kacirmayin arkadaslar

• Hocam bana satsana bugün 800 tl vereyim ciddiyim

• İsteyen arkadaslara xim4 alabilirim pm atarsaniz yardimci olurum sadece 1 kisi icin gecerli

• Oncelikle herkeze iyi forumlar. Butun sayfalari okudum yapilan yorumlari ve tepkileri. Arkadasimiz merak edenler ve almak isteyenler icin guzel bir inceleme ve arastirma yapmis. Fakat yorumlarda gunah kecisi secilmis gibi bir hali var. Kimse kimsenin ne ile oynadigina karisamaz milletin verdigi para sizin cebinizden cikmiyo bunu bi belirtiyim. Yapilan yorumlara donucek olursak bu olumsuz yorumlari yazan arkadaslarin ps ile bi evveliyati olmadigi ortada. Bahsettiginiz marka Hori ve bu markanin ismini duydugunuzda akliniza gelen bisey yok ise siz bizim nesilden degilsiniz :)

Simdi Hori T.A.C 4 e gelirsek alicak olan arkadaslarim icin kendim garanti veriyorum. Fakat belirtmek isterimki bunu aldiginiz gibi fps canavari olucaginizi zannediyorsaniz yaniliyorsunuz. Kendi ayarlarinizi bulup tam odaklanmaniz 1 hafta surer. Cihaz gercekten bu is icin yapilmis otesi berisi yok arkadaslar. Bu kadar nasil emin olabiliyosun der iseniz kendim bu urunu zaten uzun zamandir kullanmaktaydim. asagida gordugunuz gibi urunun sony tarafindan desteklendigini ve lisansli oldugunu gormektesiniz

Ben kendim suan Hori T.A.C Pro yu kullaniyorum yani tac 4 ten buna gectim Xim 4 cu arkadaslari pro kullanmaya davet ediyorum eger imkanlari var ise. Almak isteyen arkadaslar var ise kendilerine cihazi dahada detayli anlatabilirim. Tekrar belirtmek istiyorum kimseyi ayiplamaya hakkiniz yok. Oynadiginiz oyunda diger kullanicilar premium alip sizden ustun oldugu zamanda bu tepkiyi veriyomusunuz merak ediyorum :) Parasi olan alir oynar bu kadar net. Rexxy ve w4rlord arkadasim elinize saglik cok guzel bir konu olmus. Herkeze iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joshuan -- 23 Aralık 2016; 19:39:08 >

• Ps4 pro da nasil bilgi verirseniz sevinirim ayrica istanbulda iseniz pro mu getirip deneyelim derim

Ayrica ben de 4 sene tuact aimon ps elite kullandim harikaydi

Simdi de tuaxt venom x v3 modeli var ps4 pro da calisiyor 140 dolar

Simdi tuact venom x4 model cikardi ama yeni piyasaya surulmedi

Bu hori olani denemek isterim istanbulda bulusabiliriz
  • Tac pro kullanan arkadaşlar var ise birşey sormak istiyorum. Ürün güzel ama tam randımanlı çalışmıyor galiba veya ben ayarlayamadim. Ps4 pro ile kullanıyorum. Battlefield1 oyununda bazen nisan aldığımda zoom yaptığımda sağa sola çok zor hareket ediyor. Stabil değil gibi geldi bana dediğim gibi belki de ben ayarlarını doğru yapamadım. Bazen mouse sorunsuz çalışırken sağa sola döndüğümde ağır kalıyor. Pc için olan mouse mi de denedim bu aletle yine aynı. Farklı bir mouse alıp onu taksam alete daha iyi sonuç alman mümkün müdür acaba ? 3200 dpi den daha yüksek bir mouse.

• nsy N kullanıcısına yanıt
    Onun nedeni konsoldaki aim tekniginin pcden farkli olmasi. Normalde pcde mouse ne kadar hizli cekilirse aim o kadar hizli doner zaten keskin ve hizli donuslerin sebebide budur. Konsolda mouse cok hizli cekilirse aim normalden daha yavas hareket eder bunun sebebide konsoldaki oyunlarin mouse klavye icin degil joystick icin yapilmis olmasi. Bunu asmanin en kolay yolu cok yuksek sensitivity ile oynamak ama yuksek sensitivity ile yavas donuslere alismak cok zaman alabilir.

• Hocam merhabalar oldukça yararlı bir konu PS4 sahibiyim ve COD,BF oyuncusuyum bayada hardcore sabah akşam oynarım ve bu ürünü duyurulduğundan beri takip ediyorum Türkiyede şöyle güzel bir şekilde inceleyen birisini arıyordum buldum sonunda neyse uzatmadan sorayım sorularımı ; acaba cihaz tepkime olarak nasıl.Yani sağa sola dönüşte gecikme var mı veya diğer tuşlarda gecikme yapıyor mu?

Birde tüm FPS oyunlarında sıkıntısız çalışıyor mu denediniz mi acaba ?

• Arkadaşlar selam bende dün ürünü alıp kullandım.
    Daha önce Myflash shooter kullanıyordum. o fiyatına göre idare eden bi üründü.
    Bu ürün daha kaliteli daha fonsyonel. ama tabi hoşuma gitmeyen yanlarıda oldu tabi mesela mouse çok agır. logi. g300s kullanıyordum buna geçince baya ağır geldi.ve tekrar g300s i taktım ürüne destekliyor onu kullanıyorum. sadece sağ üstteki 2 tuşu algılamıyor onlarıda zaten pek kullanan olmaz.
    klavye kaliteli malzemeden yapılmış ama çok ses yapıyor tuşlara basınca kat kut kat kut, kulaklıkla oynuyorsanız karşı taraf rahat klavye tuş seslerini duyabiliyor.

Ben RainbowSix Siege oynuyorum ve orjinal tuş ayarları bana pek pratik gelmedi tuş yerlerini değiştiyorum sanırım ama ben bilmiyorum bu konuda bana yardım edebilir misiniz ?

PSN: Kox-ALL ekleyin Geceleri rainbowsix akalım :)
  • Tuş yerlerini değiştirmek için yardımcı olur musun kardeşim. Rainbowsix Siege oynuyorum ve orjinal tuş yerleri hoşuma gitmiyor farklı bi kombinasyon yapmak istiyorum. nasıl değiştirebilirim.

PSN: Kox-ALL isteyen eklesin Bilgi paylaşımı yapalım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.