Şimdi Ara

tabletle projeksiyona bağlantı yapılabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tabletler hakkında pek bilgim yok, bilgisayar bilgim gayet iyi sayılır. bikaç sorum var;

şimdi laptopu projeksiyona bağlayarak derslerde kullanıyorum, 1.5 yıl oldu. fakat uzun vadede laptop yerine hesaplı bir tablet alarak, aynı görevi tabletle yapmayı düşünüyorum. laptopa yazık oluyor, sonuçta sadece pdf formatlı kitabı açıyorum ve excel dosyası açıyorum.

sorularım şunlar,

1- projeksiyonumda kablosuz bağlanma özelliği var sanırım, tabletle projeksiyona kablolu veya kablosuz bağlanma imkanım var mı?
    yani her tablette hdmı ve benzeri bağlanma giriş çıkışları standart olarak var mı yoksa alırken ona göre mi almam lazım.

2- derslerde kullandığım için, tabletle pdf formatlı kitabı açabilir miyim ve excel açabilir miyim?

3- ayrıca birde, grafik tabletim var, bunu laptopa bağlayıp, kablosuz olarak ekrana yazı yazabiliyorum.

aynı işi, tablette yapabilir miyim?

grafik tabletin kendisiyle gelen driverları var ama acaba tablette android işletim sistemi, bu driverlarda sorun çıkarır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capslocksmith -- 6 Ekim 2013; 14:47:58 >

• Gerekli programları yuklersen olur. Ama derste ugrastırir. Tavsiye etmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugraştırır derken, çok mu zor olur yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.