Şimdi Ara

Tabletin Ekranı Bozuldu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar polypad tabletimin üzerine yanlışlıkla oturmam sonucu ekran bu hale geldi ekranı kapattıgım da ekranda herhangi bi kırılma yok garantiye yollarsam yapılması için kaç lira ödememi isterler ya da herhangi bi teknik servise versem çok para isterler mi?

Tabletin Ekranı Bozuldu yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0Defkhan0 -- 1 Nisan 2015; 21:46:23 >

• Yardımcı olacak kimse yok mu??
  • Hocam öncelikle geçmiş olsun. Kırılma olup olmaması önemli değil, teknik servis kullanıcı hatası diyecektir :/
    Servise yollamadan önce internetten ekran fiyatlarına bakın. Servis kaç lira istiyor onu sorun ona göre ne yapacağınıza karar verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Kırılma olup olmaması önemli değil, teknik servis kullanıcı hatası diyecektir :/
    Servise yollamadan önce internetten ekran fiyatlarına bakın. Servis kaç lira istiyor onu sorun ona göre ne yapacağınıza karar verirsiniz.

Ìnternette ekran fiyatları 15-30 arası degısıyor kargoya verdım bakalım kac lıra ısteyecekler 200 lıralık tablete 100 lıra fıyat bıcerlerse yapmamalarını soylerım . Ekranı alır nette ki videoları ızleyerek yapmaya calısırım yorumun ıcın tesekkur edıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim. Umarım sorun olmadan takarsın. Kuzenim telefonun ekranını kendi değiştirmişti videolara bakarak. Tablet daha kolay olur muhtemelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Rica ederim. Umarım sorun olmadan takarsın. Kuzenim telefonun ekranını kendi değiştirmişti videolara bakarak. Tablet daha kolay olur muhtemelen.

Tableti servise yolladim onarim ucreti 97 lira istediler tableti geri gondermelerini istedim onarim ucretlerine baktigimda lcd ekranin 97 lira oldugunu gordum bunu burda tablet tamir yapan yerlere goturmeyi dusunuyorum 30 40 liraya kadar da yaptirmayi planliyorum eger daha fazla isterlerse netten alir kendim takarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.