Şimdi Ara

Tablet tavsiyesi: Reeder A8 mi Acer Iconia Tab A1-810 mu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 gün 16 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Misafir_Terliği (1 mesaj) enesarda (1 mesaj) hakkan (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Tablet tavsiyesi: Reeder A8 mi Acer Iconia Tab A1-810 mu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    795 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Android tabletleri iyi bilen arkadaşlara aşağıdakilerden hangisini önerirler diye sormak isterim.

Amacım Ipad Mini kadar ufak ama androidli ve ucuz bir cihaz. Reeder A8 bunu karşılıyordu ancak pil ömrünün 3 saat olması ve forumlarda çok yavaş denilmesi sebebiyle tereddütte kaldım.

Aynı paraya, 16 GB RAM'li ve daha hızlı (ve maalesef daha ağır) olan Acer Inonia A1-810 da var.

Günlük genel kullanım için hangisini önerirsiniz ? Benim için pil ömrü, hızı ve hafif olması önemli.

|
    |
  • Yüzbaşı
    427 Mesaj
    Hocam 7'' bakıyorsanız Nexus 7 alabilirsiniz. Bunların yeni nesilleri çıktı, aceleniz yoksa bekleyin belki fiyatları düşer.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    reeder a8 ipad mininin birebir kopyasıdır. ekranıda gayet güzeldir. Sonuçta ips ekrandır. Acer hem ağır hemde kalındır. Benim hiç hoşuma gitmedi. Ekranıda reederdan kötü. Teknik olarak kağıt üzerinde tegra 3 reederdan güçlü gözüküyor. ancak günlük kullanımda bir fark yaratacağını düşünmüyorum.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.