Şimdi Ara

Tablet PLAYBOOK Deneyimleri ---SORULAR-SORUNLAR-ÇÖZÜMLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
3
Favori
114.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lveent

Android uygulamalarının Playbook için çevrilmiş *.bar uzantılı versiyonlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://playbookbars.com

Alıntıları Göster
    site için teşekkürler eve gidince direk inceleyeceğim,

air explorer için de teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: corp8slave

site için teşekkürler eve gidince direk inceleyeceğim,

air explorer için de teşekkürler..

Alıntıları Göster
    air explorer değil tabi air browser:)
    dün androzip i kurabildim onunla rar işlemlerimi hallediyorum
    torrent için de playtorrent'i kurdum ve çalıştırdım sabahtan,
    istediğim evdeki bilgisayardan tamamen bağımsız hale gelmek.
    bunu başaracak gibiyim,
    twitter programı bulamadım düzgün mecburen blaq diye bir program aldım 1 dolara, hayatımda ilk defa bir uygulamaya para verdim
    garip bi histi:)
    şimdi ki hedefim androidde olan vread(vodafoneun dergi programı), hayatım futbol uygulamalarını çalıştırabilmek
    dergi okuyabilmekte planlarım arasında bulunuyor:)

app world'de türkçe dergi satan uygulama göremedim varsa o da olur hiç uğraşmamış olurum..

• quote:

Orijinalden alıntı: alicoooo

DDPB İle Pcden playbook'a Uygulama Kurulumu;

-Arkadaşlar ilk önce bu linkten http://www.mediafire.com/?b3zwqcnxv3mtmcn ddpb'yi indirip kuruyoruz.
    -Playbook'dan özellikler menüsünden Güvenlik-Geliştirme Modu-Geliştirme Modunu Kullan'ı on yapıyoruz ve geliştirme adresini not alıyoruz.Şifreyide belirleyin
    -Pc'ye usb ile bağlıyoruz playbook'u ve daha sonra ddpb'yi acıp solda görünen dört kutucuğa geliştirme adresini yazıyoruz
    -Şifre'yi girip bağlanın
    -Add'e basıp .bar uzantılı uygulamayı bulup installer'e tıkladığımızda playbook'umuzda yüklenmiş olucaktır.

Bu kadar basit işte

Bildiklerimi,öğrendiklerimi paylaşmaya devam edicem

Paylaşım için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: doktor-xx

quote:

DDPB İle Pcden playbook'a Uygulama Kurulumu;

-Arkadaşlar ilk önce bu linkten http://www.mediafire.com/?b3zwqcnxv3mtmcn ddpb'yi indirip kuruyoruz.
    -Playbook'dan özellikler menüsünden Güvenlik-Geliştirme Modu-Geliştirme Modunu Kullan'ı on yapıyoruz ve geliştirme adresini not alıyoruz.Şifreyide belirleyin
    -Pc'ye usb ile bağlıyoruz playbook'u ve daha sonra ddpb'yi acıp solda görünen dört kutucuğa geliştirme adresini yazıyoruz
    -Şifre'yi girip bağlanın
    -Add'e basıp .bar uzantılı uygulamayı bulup installer'e tıkladığımızda playbook'umuzda yüklenmiş olucaktır.

Bu kadar basit işte

Bildiklerimi,öğrendiklerimi paylaşmaya devam edicem

Alıntıları Göster
    bu yöntem hayli kolay ve hızlıca yükleniyor,
    internetten bulduğumuz android dosyalarınında bar hali buradan yükleniyor.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Beta 2.1 yükledim
    Tarayıcıda sayfaları aşağı yukarı kaydırmak daha rahat
    Mesajlar ve kişiler dikey görüntülenebiliyor
    Görsel bir farklılık yok, henüz hata almadım
  • quote:

Bu arada daha demin .apk'yı .bar'a çevirme işlemini yaptım fakat patladım hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim zira ben cevirmeyi düşündüm ama 2 adımda oluyor ve cmd ile acıkcası sıkıcı.fakat bircok apk'yı bar'a cevrili veren site mevcut.istemediğiniz kadar hemde..fakat ben tavsiye etmiyorum..şu ana kadar bircok android'den derlenmiş uygulama sorun cıkardı kapanmaya zorla felan ama şu cok hoşuma gitti.cihaz hiç takılmıyor program donuyo ama alttan yukarı kaydırıyorum hersey yolunda buda güven hissi veriyor insana farklı bi deneyim..
    Kısacası arkadaslar bb10'u bekleyin ve app world'de suan ne varsa onla idare edin.doğru düzgün calısan uygulama sayısı bende 12 de 2 galiba.diğerleri sıkıntılı 2-3 defa girip cıkmak gerekiyor felan.tek bir oyun tekde sorun cıkarmadan calıstı o kadar.

Katılıyorum, bisüre beklemekte fayda var.

• quote:

quote:

Bu arada daha demin .apk'yı .bar'a çevirme işlemini yaptım fakat patladım hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim zira ben cevirmeyi düşündüm ama 2 adımda oluyor ve cmd ile acıkcası sıkıcı.fakat bircok apk'yı bar'a cevrili veren site mevcut.istemediğiniz kadar hemde..fakat ben tavsiye etmiyorum..şu ana kadar bircok android'den derlenmiş uygulama sorun cıkardı kapanmaya zorla felan ama şu cok hoşuma gitti.cihaz hiç takılmıyor program donuyo ama alttan yukarı kaydırıyorum hersey yolunda buda güven hissi veriyor insana farklı bi deneyim..
    Kısacası arkadaslar bb10'u bekleyin ve app world'de suan ne varsa onla idare edin.doğru düzgün calısan uygulama sayısı bende 12 de 2 galiba.diğerleri sıkıntılı 2-3 defa girip cıkmak gerekiyor felan.tek bir oyun tekde sorun cıkarmadan calıstı o kadar.

Katılıyorum, bisüre beklemekte fayda var.

Şimdiye kadar cihaz hiç kilitlenmedi yada reset atmadı, şayet kilitlenme olursa reset güç tuşundanmı olacak, bilgisi olan varmı?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Soft reset : güç tuşuna 10-15 saniye basılı tutulması.

Hard reset : ses +, ses - ve güç tuşlarının üçüne birden 10-15 saniye basılı tutulması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIS

Hard reset : ses +, ses - ve güç tuşlarının üçüne birden 10-15 saniye basılı tutulması.

Bu arada cihazın ön yüzündeki çıkıntılı çerçeve tek elle tutuşu kolaylaştırıyor, başparmağın kaymasını engelliyor ve eliniz daha az yoruluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BARIS

Bu arada cihazın ön yüzündeki çıkıntılı çerçeve tek elle tutuşu kolaylaştırıyor, başparmağın kaymasını engelliyor ve eliniz daha az yoruluyor.

Alıntıları Göster
    1080p ve 720p videolar hiç takılmadan oynatılıyor
    Ve zoom yapabiliyorsunuz
    1080p ve 720p video kaydı şaşırtıcı derecede iyi

• quote:

1080p ve 720p videolar hiç takılmadan oynatılıyor
    Ve zoom yapabiliyorsunuz
    1080p ve 720p video kaydı şaşırtıcı derecede iyi

Alıntıları Göster
    Bing Maps veya Google Maps programlarından bulunduğu yeri GPS ile tespit edebilen oldu mu? Ne yaptımsa konumumu bulduramadım??
  • Qnx işletim sisteminin en büyük özelliği realtime olması yani kabaca uçaklar araç bilgisayarları mr cihazları gibi asla kilitlenmemesi gereken cihazlarda kullanılanmakta :) bu da taş gibi çalışmasının sebebi

Fotoğraf çekerken ise yeterli ve doğru bir ışık kaynağı olursa örneğin açık güneşli havaya vb çok güzel sonuçlar alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lveent

Qnx işletim sisteminin en büyük özelliği realtime olması yani kabaca uçaklar araç bilgisayarları mr cihazları gibi asla kilitlenmemesi gereken cihazlarda kullanılanmakta :) bu da taş gibi çalışmasının sebebi

Fotoğraf çekerken ise yeterli ve doğru bir ışık kaynağı olursa örneğin açık güneşli havaya vb çok güzel sonuçlar alabilirsiniz
    Neden Playbook?

1. Modern Warfare 2 HD oynayken arka planda Celine Dion klibine (Full HD) sorunsuz
    geçip klibi büyültüp küçülttüğüzde dahi ne bir ısı ne bir tık yok.

2. Cihazın kendinden büyük bir sesi kulaklık takınca ses aşırtma özelliği var.

3. Aşağı, yukarı sağa, sola yönlendirmeleri.

4. Playbook cihazımı sattıkdan sonra dahi alışkanlık yaptı Toshiba tablette elim aşağı yukarı kayıyordu.

5. En önemlisi kaç tablette Face oyunlarını tarayıcıdan (flash tabanlı önr poker) takılmadan oynayabiliyorsunuz?

Alışkanlık ve bağımlılık yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bim_28

Neden Playbook?

1. Modern Warfare 2 HD oynayken arka planda Celine Dion klibine (Full HD) sorunsuz
    geçip klibi büyültüp küçülttüğüzde dahi ne bir ısı ne bir tık yok.

2. Cihazın kendinden büyük bir sesi kulaklık takınca ses aşırtma özelliği var.

3. Aşağı, yukarı sağa, sola yönlendirmeleri.

4. Playbook cihazımı sattıkdan sonra dahi alışkanlık yaptı Toshiba tablette elim aşağı yukarı kayıyordu.

5. En önemlisi kaç tablette Face oyunlarını tarayıcıdan (flash tabanlı önr poker) takılmadan oynayabiliyorsunuz?

Alışkanlık ve bağımlılık yapıyor.

Alıntıları Göster
    su an ki sartlar altinda elimizde ki cihazlara jailbreak yapmak mumkun degil arkadaslar 2 saatir ugrasiyorum sonuc alamiyorum. dingleberry 2.0.1 surumunu desteklemiyor. downgrade yaptim 2.0.0.7x e , yine desteklemedi , 2.0.0.4x e yapmaya calistim bu sefer cihaz yemedi downgrade i . biraz daha arastirma yaptim. dingleberry 4 ile os 2.0.1 e de gelicekmis jailbreak ama ne zaman cikar bilinmiyor :D kimisi cikti yayinlamadi diyor , kimisi hala yapim asamasinda. uzun lafin kisasi jailbreak icin bekliycez biraz daha.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Jailbreak ne sagliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Bing Maps veya Google Maps programlarından bulunduğu yeri GPS ile tespit edebilen oldu mu? Ne yaptımsa konumumu bulduramadım??

GPS test diye bir program var App Worldde, onu indir, onunla açık alanda uyduyu bul, sonra zaten altında yazıyor hangi programla açmak istersin diye. Google mapse tıkla bulunduğun yeri gösteriyor. Arabayla giderken denedim takip ediyor, gayet güzel çalışıyor. Tek başına google maps ile bulamadım uyduyu. Evde wireless ile internete bağlanıp haritaları yükledim, yolda iken bütün sokak cadde falan görebiliyorum, ama tabi sadece evde iken neresini açtıysam orasını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bountr

quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

GPS test diye bir program var App Worldde, onu indir, onunla açık alanda uyduyu bul, sonra zaten altında yazıyor hangi programla açmak istersin diye. Google mapse tıkla bulunduğun yeri gösteriyor. Arabayla giderken denedim takip ediyor, gayet güzel çalışıyor. Tek başına google maps ile bulamadım uyduyu. Evde wireless ile internete bağlanıp haritaları yükledim, yolda iken bütün sokak cadde falan görebiliyorum, ama tabi sadece evde iken neresini açtıysam orasını :)

Alıntıları Göster
    http://goodereader.com/apps/

Burada da playbookta çalışan .bar dosyaları mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: bountr

http://goodereader.com/apps/

Burada da playbookta çalışan .bar dosyaları mevcut

Alıntıları Göster
    Ses +, ses - düğmelerine aynı anda bastığınızda ekranın resmini çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: corp8slave

Jailbreak ne sagliyor?

ilk olarak bar fileslerle ugrasmadan android market erisimi sagliyor ama sanilmasin ki tum android market uygulamalari calisicak , sadece ddpb ile ugrasmamamizi sagliycak.
    ikinci olarak huluberry app ina sahip olabilicez ki tv ve dizi izlemeyi sagliyor. (ben oyle hatirliyorum yanlisam ozur dilerim)
    onun disin da tum rootlanmis cihazlar gibi sinirsiz bir etkilesim sunuyor size.

su an icin gerekli mi bence degil. ben keyfi olarak denedim .
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ücretsiz uygulamalar için her platformda olduğu gibi Playbook için de illegal siteler mevcut. Biraz detaylı araştırmanın ardından bulunabilir siteler. Ama en iyisi tabi ki yasal yollardan edinmek programları.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.