Şimdi Ara

tablet pc alacamda bi soru soracaktım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biraz para biriktirdiydim de tablet alacaktım benim pc öldü şarj felan kötü oldu zaten evdekilere bırakırım diyodum. bana ihtiyaç sadece internet, kitap okuma, bide google play oyunlarını oynatması çok param yok ama genede aileme yük olmadan alacağım. sıkıntımız yok ailecek ama kendim alırsam daha bi içim rahat eder dedim. şunu alayın diyorum. hepsini deştim hepsiburada'da :::::::
    http://www.hepsiburada.com/liste/onyo-powerpad-4gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd301593&categoryId=3008012
    bunu almayı düşünüyorum bunun bi üst modeline baktım onun android'i 2.3 ama benim alacağımınki 4.0.
    ne düşünüyosununz bi sorunu çıkarmı kullanan var mı? yada başka bi tablet mi alayım?
    eğer başka öneriniz varsa fiyat aralığı 150-200 (max) olmalı.

• bu fiyat araliginda bim ve a101 gibi marketlerin kampanyalarini bekle. gecenlerde a101 de 189 tlye bir tablet vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata alcağına hiç alma baştan söyliyim benim vardı bitane auro2nin yanında 270lik tablet hiçbirşey yapamiyorsun doğru düzgün para kaybı yani adamı sinir hastası eder birde:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

bu fiyat araliginda bim ve a101 gibi marketlerin kampanyalarini bekle. gecenlerde a101 de 189 tlye bir tablet vardi

sayende bütün katkı ve gurur hislerimi kaybettim...
  • ainol marka al

• Dostum şöyle diyim; verdiğin para ne kadarsa okadar karşılığını alırsın. Bütçen bu civardaki fiyatlara yetiyorsa al. Lakin saydığın şeylerden başka çok fazla bir beklentin olmasın. Özellikleri iyi görünüyor ama dediğim gibi ne kadar ekmek okadar köfte.
  • As
  • 200 liraya tablet pc alacağına tuvalet kağıdı olarak kullan daha iyi , en azından bir işte yarar
    benimde 250 lira civarı param var , biriktiriyorum yazın inşallah mac mini parasını çıkarıcam

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köpek Yiyen -- 27 Ekim 2012; 20:54:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WesternGandalf

quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

bu fiyat araliginda bim ve a101 gibi marketlerin kampanyalarini bekle. gecenlerde a101 de 189 tlye bir tablet vardi

sayende bütün katkı ve gurur hislerimi kaybettim...

neden ? belirttigin fiyat araligin bulabilecegin tabletler bunlar. eger para biriktirebileceksen ainol veya cube al .

• quote:

Orijinalden alıntı: PiLeLe

Dostum şöyle diyim; verdiğin para ne kadarsa okadar karşılığını alırsın. Bütçen bu civardaki fiyatlara yetiyorsa al. Lakin saydığın şeylerden başka çok fazla bir beklentin olmasın. Özellikleri iyi görünüyor ama dediğim gibi ne kadar ekmek okadar köfte.

öncelikle sağol, zaten ben oyun felan oynamayı pek seven birisi değilim.
    internete girsin, 1-2 küçük android oyununu oynatsın (kalabalık yapsın diye ), kitap çalıştırsın yeter. buna oyun yüklemek felan istemiyorum açıkcası...
  • iyi bir tablet için en az 500TL şart bence

• quote:

Orijinalden alıntı: shrorl

O fiyata alcağına hiç alma baştan söyliyim benim vardı bitane auro2nin yanında 270lik tablet hiçbirşey yapamiyorsun doğru düzgün para kaybı yani adamı sinir hastası eder birde:)

Adam haklı..

ya ainol al yada alma.

• quote:

Orijinalden alıntı: shrorl

O fiyata alcağına hiç alma baştan söyliyim benim vardı bitane auro2nin yanında 270lik tablet hiçbirşey yapamiyorsun doğru düzgün para kaybı yani adamı sinir hastası eder birde:)

+1
  • Bende istiyorum şu aralar aslında.Ama bence biraz daha biriktirelim ikimizde.Yaza doğru İpad Mini alalım.Niye beraber yapıyoruz ayrı mesele tabi
  • iPad isinizi fazlasi ile gorecektir bence ipadim yok ama soylenenlerden biliyorum. iPad 2 16 gb alsaniz bile size yeter mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Céм

iyi bir tablet için en az 500TL şart bence

ya elbette ama onunla internete girmesi ile bununla girmesi arasında bi fark yok.
    anlatamadım galiba ya oyun felan değil istediğim ben internete girebileceğim bide kitap okuyabileceğim bi tablet istiyom bu kadar... derdim oyun değil oyun olsa zaten biliyom bende 150 liraya bişey olmadığını. yani işletimi android. 1.4 ghz wi-fi bide kitap desteği yeter bana
  • Eğer bana neden aldın diye sorarsan ben almadım onu hepsiburada auronun yanında göndermiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.