Şimdi Ara

Tablet Önerisi (bıktınız gerçi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bıktınız gerçi biliyorum herkez yazıp duruyor baktım ettim okudum hepsini ama iyikide okumuşum reederin başıma bela olacağını öğrenmiş olmam beni buyuk dertten kurtardı hani özelliklerine aldandık bi an dedim ben bi bakayım dh yede :D

500 lira civarı tablet lazım arkadaslar yane olabıldığınce özellıklerı yuksek olmalı 4 çekırdek 2gb ram deyınce çok farklı seyler oluyor gerçi ama kullanıp memnun kaln arkadaslar varsa özellıkle 10inç gibi boyutlarda 3g olmasada olur

asus yada samsung alıcaz sanırım androis olması lazım ısınma yapmayan oyunlarda uzmeyecek takılma morarma kızarma yapmayan :D şarjı şak die bitmeyen adam akıllı bişi lazım

• dostum bende bakıyorum tablet, geçen teknosada asus zenpad 8 gördüm 529 TL idi. Donanımı felan iyi gibi gözüküyordu ama forumdan bikaç yorum okuyunca vazgeçtim. Şuan kafamda samsung t350 var 16 GB dahili hafıza olması yüzünden ama yinede 1-2 hafta daha bakıncam sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un Kurabiyesi -- 6 Ekim 2015; 10:38:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 10 ınc civarı bakalım yoğun sekılde aratırıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.