Şimdi Ara

tablet ne işe yarar ki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
8.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tablet işini pek anlamadım acıkcası yahu bir tablet aldın ne işe yarar ki film izliyorum dersin olmaz muzik dinlerim dersin olmaz dogru duzgun oyun oynanmaz nedir bu yani
    bir tek internete girersin dokunarak yada angry bird falan oynarsın işte bu kadar diğer işlemleri yaparken zevk bile alamassın benim yorumlarım bunlar bosu bosuna 1000 lira veya 1500 liraya degmez diyorum

• bomba falan kuruldu
  • iFan'lar toplanır birazdan.
  • Evde boş oturan adam için üretilmiyor zaten onlar.
  • Film izlersin süper olur.
    Müzik dinlersin süper olur.
    İnternete girersin dokunmatik çok iyi olur.
    Dokunmatik ekranda oyun oynamak daha bi bomba olur.

Ama sadece ipad iş görür diğerleri dediğin gibi.
  • tablet ne la
  • bence sadece iş adamları için uretildi ama ipod touch+android telefon+i7 işlemcili bir bilgisayar su an için en ideal 3 lü yani tablete gerek yok diyorum
  • iş amaçlı.
  • Büyük ihtimal eline hiç tablet alıp, kullanmadın.
    Ben de senin gibi düşünüyordum, sonra tableti olan bi arkadaşım 1 haftalığına bize geldi, baya bi inceleme fırsatım oldu.Şimdi elime toplu para geçse alacağım şeylerin başında tablet gelir.
  • Tablete o kadar para verileceğine bir galaxy note almak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drgnsbrk -- 10 Mayıs 2012; 22:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Büyük ihtimal eline hiç tablet alıp, kullanmadın.
    Ben de senin gibi düşünüyordum, sonra tableti olan bi arkadaşım 1 haftalığına bize geldi, baya bi inceleme fırsatım oldu.Şimdi elime toplu para geçse alacağım şeylerin başında tablet gelir.

şöyle kullandım mesela teknosaya media markta gittiğimde teşhirdeki urunleri deneme fırsatı buluyoruz ya işte oradan kullandım iyi guzel hoş dokunuyorsun internete falan giriyorsun da o kadar yani tabi ileride iş hayatında nasıl olacak durumum bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

tablet ne la

tablet ne işe yarar ki

tablet ne işe yarar ki

Bulaşık deterjanı.

• Oyun oynanmaz ama Angry Birds oynanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: BulletForMyValentine

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

tablet ne la

tablet ne işe yarar ki

tablet ne işe yarar ki

Bulaşık deterjanı.

işte bu en çok işe yarayanından

• Aynen
  •  tablet ne işe yarar ki

• Bencede akıllı telefonların telefon özelliğinin olmayıp hayvan gibi ekranlı versiyonları tamamen kullanışsızlar onun yerine galaxy note tarzı hybrid cihazlar alınmalı veya asus un hem pda hemde tablet olan cihazları anca düşünülebilir ipad falan alan insanları görünce gülesim geliyor ipad in koca ekranlısından başka birşey değil ki apple ürünlerinin ne kadar kısıtlı olduğu bariz ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4goodlife

Film izlersin süper olur.
    Müzik dinlersin süper olur.
    İnternete girersin dokunmatik çok iyi olur.
    Dokunmatik ekranda oyun oynamak daha bi bomba olur.

Ama sadece ipad iş görür diğerleri dediğin gibi.

Film izleme hariç diğerleri olabilir ama filmi en az 16" ekrandan izlemeden zevk alamazsın.
  • mesela konulu filmleri(+18) tablette izleyemessin bir elin tableti tutmakta diğer elin ... yani bu durum sakat biraz 1000 liralık tablete zarar gelir
  • - Not tutabilirsiniz. Bizim hoca tahta kullanmıyor artık. iPad'ini projektöre bağlayıp, oturduğu yerden yazıyor ve dersi öyle anlatıyor. Sonra bu notları sitesine yükleyip, bizimle paylaşıyor.
    - İş dünyası için çok kullanışlı. Elinizde onlarca projenin taslağı, araştırmaların verileri olabiliyor. Tablet ile bunları kolayca yönetebiliyor ve verilere erişebiliyorsunuz.
    - Konferanslarda tweet atmak için telefona göre daha kullanışlı. Büyük ekrana sahip olduğu için klavye kullanımı rahat oluyor. Gerçi ben hala telefondan atıyorum tweetleri. Daha az dikkat çekiyor. Özellikle de fotoğraf çekerken.
    - Üniversite öğrencilerine orijinal kitap alma derdinden kurtarıyor. Serway'i bilen arkadaşlar hak verecektir. Taşıması çok zor bir kitap. Onlarca akademik kitabı yanınızda taşıyabiliyorsunuz.
    - Eğitim demişken eğitim görselleri gibi şeylerde de işe yarıyor. Mesela tıp ya da genetik okuduğunuzu düşünün. Ders ilgili bir materyali ders sırasında daha net görebilirsiniz. Ya da çalışırken daha rahat görebilirsiniz. Kağıtlarda olunca çok kısıtlı oluyor.

Aklıma gelen bunlar şimdilik. Bence harika bir şey. İlk çıktığında ben de gereksiz sanmıştım ama zamanla fikir değiştirdim ve pratikte çok işe yaradığını gördüm.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.