Şimdi Ara

Tablet Ekran Kırıldı YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oblio tablet dokunmatik ekran bozuk servise gitse kaç para yaparızz

• bimden alınmış tabletin ekranı kırılmıştı ebayden 15 dolara ölçülere uygun bi ekran aldık taktık eskisinden daha iyi oldu :)
  • arkadaşlar artes d708 tabletimin ekranı kırıldı ne yapmalıyım moralim çok kötü
  • Yeni konu açmayayım dedim. Lakin cevap gelmemesi üzücü.

Benim de daha yeni hediye gelen Trident 7" tabletin ekranı çatladı. Çalışıyor lakin, dokunmatik olayı bitmiş.
    Tahminimce astarı yüzünden pahalıya gelecektir ama çocuklar çok üzüldü, yeni bişey de almak istemiyorum.

Ucuz yollu ekranı nasıl tamir ettirebilirim?
    (istanbul)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpp007

bimden alınmış tabletin ekranı kırılmıştı ebayden 15 dolara ölçülere uygun bi ekran aldık taktık eskisinden daha iyi oldu :)

eBay'da hangi kategori altında bu ekranlar :) Bana da lazım 1 ekran :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpp007

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=tablet+screen&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1311.R1&_nkw=tablet+screen+replacement&_sacat=0

hocam benimde tabletin ekranı kırıldı . kırılma degilde ekrana hasar sonucu ekrandaki görüntü bembeyaz karışık renkler

ebay velan ugraşamam

servis ortalama kaç tl para çıkarır ? tablet oblio mint plus 7x

• en iyi sen servisiyle görüş kardeş. en iyi fiyatı kendi servisi verir. benimde tablet kırıldı. allahtan dokunmatik camı kırıldı. içide kırılsaydı çok daha pahalı olacaktı. neyse ki ezcoolun servisi bu konuda çok duyarlı.
  • Benim 7 inç tabletimin düşürme sonucu camı çatladı.içinde bir sorun yok.dokunmatiği çalışmıyor sadece.A101 den almıştım.hi-level marka.TR de uygun fiyatlı cam bulabilirmiyim?dokunmatik özelliği dış camın kendisinde mi oluyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.