Şimdi Ara

tablet almak için birkaç soruya uzmanlarından yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tablet denilen akıllı telefonlarla pc arasındaki bu cihazlarda,
    Film seyretmek,müzik dinlemek, basit oyunları oynamak dışında neler yapabiliyoruz.
    Word Excel kullanıp,PowerPoint te sunun hazırlayabilecek miyim

Note reklamlarındaki gibi tasarım yapıp resimler ekleyip kapaklar hazırlayabilecek,miyim
    Ya da el yazıyla notlar alabilecek miyim
    yapabiliyorsan bunların hepsi bu saydıklarımı karşılayabilecek mi yoksa bunlar için özel olanlar mı var

Örnek olarak sony den bi tablet alsam bunları karşılar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• machonur M kullanıcısına yanıt
    Bence android tablette ufak işlerini halletmek için bu kadar para vermene değmez...Al bi Windows 8 tablet rahat rahat Word Excel kullanıp,PowerPoint gibi uygulamalarını çalıştır..yeni çıkmış Winli tabletlere artık EXE de kuruluyor istediğin yazlımı kur rahatına bak..Androidle bulaşma...
  • Atom işlemciye güvenmiyorum. Yoksa Windows tablet almak en mantıklı bencede

• quote:

Orijinalden alıntı: machonur

Atom işlemciye güvenmiyorum. Yoksa Windows tablet almak en mantıklı bencede

Bence artık uygun fiyatlı windows 8 tabletler türkiye piyasasına girmişken bu saatten sonra en iyi tercih winli tablet olur...

Atom işlemcilere güvenmemenin sebebi o eski netbooklarda kullanılan atomlar mı?Ön yargın netbook atomlarına mı?yoksa genel eski yeni atomlara mı?

Şimdiki atomlar bi dene gör neler yapıyorlar 4K video bile oynatıyorlar...gerçek 4 çekirdekli ve düşük güç tüketimiyle baya performanslı olmuşlar..Hem bu atomları mini masaüstü tarzı pclerde bile kullanıyorlar yani o kadar iddalılar...
    bu linkten bakabilirsin atom işlemcili mini pclere http://forum.donanimhaber.com/m_99077678/tm.htm

AL KARDEŞ ATOM İŞLEMCİLERE OLAN ÖN YARGILARI YIKACAK Bİ VİDEO... İZLE 4K VİDEO OYNATIMI...

• quote:

Arkadaşlar tablet denilen akıllı telefonlarla pc arasındaki bu cihazlarda,
    Film seyretmek,müzik dinlemek, basit oyunları oynamak dışında neler yapabiliyoruz.
    Word Excel kullanıp,PowerPoint te sunun hazırlayabilecek miyim

Note reklamlarındaki gibi tasarım yapıp resimler ekleyip kapaklar hazırlayabilecek,miyim
    Ya da el yazıyla notlar alabilecek miyim
    yapabiliyorsan bunların hepsi bu saydıklarımı karşılayabilecek mi yoksa bunlar için özel olanlar mı var

Örnek olarak sony den bi tablet alsam bunları karşılar mı

Arkadaşlar buyrun tablet sorular varsa burdan yazabilirsiniz cok acil satiliktir hic bir yeri arizali degildir her şeyi calisir durumdadir ihtiyacim olmadigindan satiyorum 2 hediyesi var 80 tllik gameboy adv Sp ve 1 oyun + 3G Vınn
    Peşin fiyatina 3-6 taksit imkani Ilan linki:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-piranha-business-tab-7-plusgameboy-advance-sp-plus3g-modem-204804728/detay/
    TABLETİMDE EN UFAK SORUN YOK HEMEN KARGO GÜVENCELİ, 3 YIL GARANTİSİ DAHA VAR FATURALI ORJİNAL KUTULU GÖNDERİLECEKTİR...
    FİYAT: 119,99 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraldergi -- 23 Mart 2015; 22:40:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: managerxn

quote:

Atom işlemciye güvenmiyorum. Yoksa Windows tablet almak en mantıklı bencede

Bence artık uygun fiyatlı windows 8 tabletler türkiye piyasasına girmişken bu saatten sonra en iyi tercih winli tablet olur...

Atom işlemcilere güvenmemenin sebebi o eski netbooklarda kullanılan atomlar mı?Ön yargın netbook atomlarına mı?yoksa genel eski yeni atomlara mı?

Şimdiki atomlar bi dene gör neler yapıyorlar 4K video bile oynatıyorlar...gerçek 4 çekirdekli ve düşük güç tüketimiyle baya performanslı olmuşlar..Hem bu atomları mini masaüstü tarzı pclerde bile kullanıyorlar yani o kadar iddalılar...
    bu linkten bakabilirsin atom işlemcili mini pclere http://forum.donanimhaber.com/m_99077678/tm.htm

AL KARDEŞ ATOM İŞLEMCİLERE OLAN ÖN YARGILARI YIKACAK Bİ VİDEO... İZLE 4K VİDEO OYNATIMI...

Hem eski Notebooklar hem de satıcıların Windows tablet ile ilgili düşünceleri beni atom işlemcilerden soğuttu. Evet 4k video oynayabiliyor, ama Windows facebookta oyunlarda bile ısınan flaş oyunları bile kaldıramayan hantal bir işletim sistemi idi. Windows 8 hiç kullanmadım.açıkçası da şu anki durumu ne bilmiyorum. Ama dikkate alacam söylediklerini sen olmasan sony çoktan almıştım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.