Şimdi Ara

tablet aldım ama annemle babama nasıl söyleyebilirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
3.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Anne baba ben tablet aldım

ee sonrası?
    ve bunu söyleyemiyorum işte.babamn yanındada söylemek için o kadar uğraştım.hatta2kez süper fırsat buldum.teknosadan tabletlere bakıyordu sonra ben geldim.hangisi iyidir falan diye sordu sonrada telefonlara geçipte şimdi en düşük senin telefon dimi?yenileme zamanı geldimi sence daha gidermi? falan diye sormuştu.diyemedimki orada baba hiç bakma ben sorunu çözdüm diye.

Öyle babanın değerini bil mutlaka dostum

zaten seviyorum babamı ya.yani arada laf dalaşı yapsakta birbirimize kızsakta 15dk ya kalmaz barışırız hemen.ha şuda var babamda her zaman öyle demez.ancak iyi birşey yaparsam.

bu arada tablet şuan kapalı şekilde dershane çantamda duruyor kutusuyla.büyük ihtimalle şarjıda bitmiştir en son dershaneden çıkarken %5 falandı.
    yarın evde yoklarken takayımda biraz tadını çıkartayım.kardeşimde sorun.benden önce söylemeye kalkıpta ispiklemez inşallah.zaten alma amacımda sırf oyun değil.ders çalışmak+arada oyun oynamak için aldım.telefonla herşeyi yapabilmem mümkün değil.canımın sıkıldığı yerlerde en azından tabletle oynarım.

• Sakın oradan buradan kazandım diye yalan söyleme elbet bir gün ortaya çıkar gerçek. Sen bu tableti kendi paranla mı aldın? Git göster derslerim için bugün tablet aldım de en fazla iki üç laf yersin.
  • Ağzınla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BeogalogeoL

kitap okuma yarismasindan kazandim
    dersaneden verdiler

dedim ya inanmazlar o tür şeylere.özelliklede babam.iyice araştırır.yoksa dershane fikri aklıma gelmedi değil.ama ben onu bile söylerken belli ederdim yalan olduğunu.dürüstçe söylemek istiyorum.

De işte bir mağzanın 1 milyonuncu mülterisiydim verdiler . Vaktın baban araştıracak bir mağaza bul ordaki çalışana 20-30 neyse ver baban mağzaya gittiğinde adam söylesin işte . Başka şekilde zor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de başıma böyle bir şey gelmişti.

Önce babanın mutlu olduğu,sinirli olmadığı bir anı yakalayacaksın.Ardından okulda,dershanede yaptığın başarıları anlatacaksın.Sonra da "kızma ama bir şey söyleyeceğim" diyeceksin.Sonra salıcaksın gidecek.Ardından kızacak gibi olursa,tabletin faydalarını falan anlatacaksın.Kendinin çalışmaya devam edeceğinden bahsedeceksin.Bu kadar işte,çok zor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

CSB değilse ciddi cevap yazıyorm. 7 gün içerisinde iade hakkın var. Kutu içeriğini falan çok kurcalamadıysan götür geri ver. Yok söylerim diyosan kullanmaya devam et.

tablet dışında hiçbirşeyi çıkarmadım bile yerinden.ama götürmeyi düşünmüyorum.yarın eninde sonunda söyleyeceğim.eğer yine söyleyemezsem kardeşimi kullanacağım bu kez

quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

kendi parandan aldıysan niye açıkça söyleyemiyorsun ki?

bi bilsem.çekiniyorum işte söylemekten.

quote:

Orijinalden alıntı:
    NewtonunKafasınaDüşenElma

Sakın oradan buradan kazandım diye yalan söyleme elbet bir gün ortaya çıkar gerçek. Sen bu tableti kendi paranla mı aldın? Git göster derslerim için bugün tablet aldım de en fazla iki üç laf yersin.

zaten yalan söylemeyi beceremem.söyleyebildiğim en iyi yalan bile 2-3ay sonra ortaya çıktı.
    evet kendi paramla aldım.işte ya gösteremiyorum.bir an bir güven geliyor alıyorum elime gidecekken geri sönüyorum yapmamam diyorum kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: efeozan41

Benim de başıma böyle bir şey gelmişti.

Önce babanın mutlu olduğu,sinirli olmadığı bir anı yakalayacaksın.Ardından okulda,dershanede yaptığın başarıları anlatacaksın.Sonra da "kızma ama bir şey söyleyeceğim" diyeceksin.Sonra salıcaksın gidecek.Ardından kızacak gibi olursa,tabletin faydalarını falan anlatacaksın.Kendinin çalışmaya devam edeceğinden bahsedeceksin.Bu kadar işte,çok zor değil

matematikten 45-50almak başarı sayılsa keşke
    geçen sene notlarım iyiydi de bu lise2 de bildiğiniz zıçtım.
    zaen muhabbete başlayıpta birşey söyleyeceğim demek sorun.mesela babam bugün gayet mutluydu.resmen söylememi beklermiş gibi.ben söyleyemedim işte.keşke söyleyebilseydim.

• az önce bildirim sesi çıktı.demekki kapatmamışım ve wifi ye bağlı kalmış.bildirim seside annemin telefonla aynı bakıyordu telefona ama birşey görmeyince dedi bu neden öttü diye bende benim telefondan geldi falan dedim.
  • Yalan falan söyleme sakın.Otur bi gece ailenle sakin bi zamanda anlatıver.Derslerin kötüymüş herhalde onları duzeltmeye bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 19 Şubat 2013; 22:33:41 >

• Aldığın tablet bundan mı? Kaça aldın? Bakarsın bende söylemeden alırım
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-casper-sifir-tablet-114799760/detay
  • quote:

açmayın-bağıran-karı

bugüne kadar ne aldıysam hep senin dediğin gibi evdekilerinin haberi olmadan aldım,yaşadığın azarlanma duygusu ve cihazı almanın sevinciyle yaşadığın buruk ve tatlı sevinci çok iyi bilirim

Edit:mutlaka söylemelisin bu arada, yalana bulaşma sakın. altta bi arkadaşın da dediği gibi madem aldın, aileni de derslerini düzeltmen konusunda kararlılıkla sana güvenmeleri gerektiğini belirt, onlara söz ver derslerine asıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BossPower -- 19 Şubat 2013; 22:40:51 >
  • quote:

3senelik caper masaüstü pc'm var hala sapasağlam.hiçbir parçası arıza çıkarmadı.sadece ekran kartını değiştirmiştim yetmediği için.

o masaüstünün içindeki anakartı,rami,işlemciyi,güç kaynağını,ekran kartını,fanını bile dev gibi firmalar üretiyorda ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Yalan falan söyleme sakın.Otur bi gece ailenle sakin bi zamanda anlatıver.Derslerin kötüymüş herhalde onları duzeltmeye bak.

işte o fırsatı hep buluyorum ama söyleyemiyorum.derslerimde bu sene düştü.geçen sene ve ortaokulda iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

Aldığın tablet bundan mı? Kaça aldın? Bakarsın bende söylemeden alırım
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-casper-sifir-tablet-114799760/detay

benim aldığım 3G siz.
    şu reklamlarda çıkan 10.1 olanın 7inchlik olanı.
    zaten cihaz eski değil.
    ekim 2012 de çıktı sanırım.Jb güncellemesini hak eden bir tablet ama geleceğini sanmıyorum.
    249Tl ye aldım.oradaki abi sağolsun yanına 2adet OTG kablosu attı bunlarda benden dedi.

• Casper mı ? Yanlış duymadım dimi ? Koskoca Concord varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: BossPower

bugüne kadar ne aldıysam hep senin dediğin gibi evdekilerinin haberi olmadan aldım,yaşadığın azarlanma duygusu ve cihazı almanın sevinciyle yaşadığın buruk ve tatlı sevinci çok iyi bilirim

evet ya karmaşık duygular içerisindeyim.sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum
    ama aldım daha kutuyu görür görmez hocalar falan hepsi başma üşüştüler sanki ik defa tablet görüyormuş gibi.
    Allahtan Tenosa'dan android sdk'dan falan tecrübelerim vardıda rezil olmadık

quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Casper mı ? Yanlış duymadım dimi ? Koskoca Concord varken.

hayır yanlış duymadın.android 4.1 celi bein işlemcili tabletten almadım.
    4.0.3 ICS işletim sistemli A9 Cortex işlemcili tablet aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 20 Şubat 2013; 15:26:49 >

• şans dileyin beyler.bugün saat 17:0da babam geldiğinde göstereceğim.
  • quote:

şans dileyin beyler.bugün saat 17:0da babam geldiğinde göstereceğim.

Öyle şey mi olur,çıkartıp vurucan masaya kimin patron oldugunu göstericeksin şampiyon.

Haberleri bekliyoruz.
  • quote:

bekliyoruz hocam umarım hayırlısı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRONİCEXPLORER

quote:

bekliyoruz hocam umarım hayırlısı olur.

inşallah.

quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

quote:

Öyle şey mi olur,çıkartıp vurucan masaya kimin patron oldugunu göstericeksin şampiyon.

Haberleri bekliyoruz.

masaya vuruncada ekran ........

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.