Şimdi Ara

tablet ac şarj problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba daha önce hiç bir sorunu olmayan tablet şarj olurken ac yerine usb görüyor ve çok geç şarj oluyor.kullanırsak şarjda azalıyor. bu sorun diğer tabletimin de başına gelmişti kabloyu değiştirince sorunu çözmüştük.
    hiç bir kablo ile pc bağlantısı kurduramadım.şarj oluyor görünüyor ama pc bağlantısı kurmuyor. şarj kısmında nereye takarsam takayım usb olarak algılıyor haliyle düşük çekiyor şarjı. kaç adet kablo değiştirdim dükkan dükkan gezdim çözüm bulamadım. acaba sokette problem olabilir mi yardımlarınızı bekliyorum. ayrıca problem sokette ise nasıl şarj oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elliot -- 26 Kasım 2015; 17:45:51 >

• tableti ayarlar kısmında sıfırla bakalım sorun kalkacakmı
  • KralCocuk44 K kullanıcısına yanıt
    denedim, factory reset attım yine aynı.
  • garantiye vermekten başka çaren yok elektirik devresi bozulmuş 100 200 liralık tabletlere güven olmaz pooly piranha vb markalardaan tablet almayınız 500 ile 1000 lira arası tablet alınmasını tavsiye ediyorum o kadar parayı nerden bulacagız dersen ozaman kullanmıyacaksın bro
    dostum reeder a10i markası. intel işlemcili tablet öyle cacıkta değil ama niye böyle birşey oldu anlamadım. elektrik devresi dediğin soket mi yani giriş. mikro usb girişi var garantide yaparlar mı bilemedim
  • elliot kullanıcısına yanıt
    ya soketi ya anakartı değişirler yada yenisini yollarlar yada kullanıcı hatası diyip 20 gün bekletip yapmadan size yollarlar ama böyle bir durumda yapacagınız başka birşey yok garantiye yollamalısın bro
    artık bende soketten oldugunu düşünüyorum kontrol ettim ve oynuyor. kullanıcı hatası diyerek geri yollamamaları için elimde çok iyi bir koz var. cihazın kendi şarj aletinin değerleri 5v 2.5amper kağıdıgında böyle yazıyor. kutudan 5v2a bir alt modelin şarj cihazı çıktı ve bu cihaz çok ısınmadan dolayı usb kabloyu bir kaç kez yaktı.bunları hep anlatacağım yapmazlarsa artık hakem heyetine giderim. ilginiz için sağolun hocam
  • Kutudan çıkan şarj aletinin 2A olduğundan bahsetmeyin. Kutudan çıkan şarj aletinin o olduğunu ispat edemezsiniz. Sanki bunu sonradan almışsınız muamelesi yaparlar. O da uygun olmayan aksesuar kullanımından, tableti garanti dışı bırakır. Eğer anlarlarsa da salağa yatın. Kutudan ne çıktıysa onu kullandım, ne bileyim ben 2.5 yerine 2 lik şarj aleti çıktığını diyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    yedek parçası satılmıyor. ama ne olur ne olmaz şarj aletinden bahsetmemek en iyisi gibi. garanti dışı derlerse hakem heyetine anlatırım şarj mevzusunu.
  • elliot kullanıcısına yanıt
    Satılmasa da üretiliyor.
    Umarım iş oraya gelmeden çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.