Şimdi Ara

Taahhütünü Superonline'a karşılatacaklar için bilgi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
28.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Arkadaşlar Superonline TTNet cayma bedeli ne olursa olsun karşılıyor mu? 150 lira denmiş 3 sene önce, bu durum değişti mi acaba? 500 liralık bedel istense bizden, Superonline bunun tamamını faturalarından düşecek mi?

Yukarıda da yazdığım gibi buna en iyi cevabı varsa yakın zamanda bundan yararlananlar ve müşteri hizmetleri verebilir.. Müşteri hizmetlerini arayıp ya da mail atarak öğrenebilirseniz burdaki arkadaşları da bilgilendirmiş olursunuz.. Sonuçta internet fiyatları 3 yıl önce daha ucuzdu şimdiye göre , sınırı da artırmış olabilirler o yüzden eğer böyle bir kampanya devam ediyorsa..
  • CaPAxA kullanıcısına yanıt
    Sordum tamamını faturadan düşüyoruz dediler fakat inanamıyorum, somut delil lazım tabiri caizse. Bu tarz firmalara karşı pek güven duymuyorum geçmişte yaşadığım sıkıntılardan ötürü ne yazık ki. Müşteriyi alana kadar her şey dört dörtlük, toz pembe ondan sonra kimsenin umrunda olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Sordum tamamını faturadan düşüyoruz dediler fakat inanamıyorum, somut delil lazım tabiri caizse. Bu tarz firmalara karşı pek güven duymuyorum geçmişte yaşadığım sıkıntılardan ötürü ne yazık ki. Müşteriyi alana kadar her şey dört dörtlük, toz pembe ondan sonra kimsenin umrunda olmazsınız.

Yapıyorlar gerçekten superonline o konuda sıkıntı çıkarmıyor.. 6 ay fatura ödemedim ben.. İlk 3 ay bedavaydı zaten , 3 ay da bundan yararlanmıştım..
    Ama ne kadarını karşılayacak özellikle teyit ettirin , ondan sonra sınır çıkarmasınlar..
  • Johnny B. Goode J kullanıcısına yanıt
    2012 Nisan ayında SOL fibere geçiş yaptım.Uydunet 360 lira civarı bi cayma bedeli çıkarmıştı.6-7 ay hiç fatura ödemedim.O zamanlarda da 150 lira muhabbeti vardı.Arayıp sordum sınır olmadığını söylemişlerdi.
  • Arkadaşlar her şey iyi güzel superonline bu cezaları ödüyor, interneti daha ucuza veriyor, modemi beleşe veriyor. e şimdi bu adamların kazancı ne oluyor? yani ttnette istese bu kadar ucuza verebilir mi? eğer cevap evetse neden bu kadar insan isyan ettiği halde iyileştirmeye gitmiyorlar? gerçekten merak ediyorum. sonuçta her evde internet var artık, çok ve sürekli kullanılan bir şeyin daha ucuz olması gerekmez mi? hayır bir internete aylık 70-80 lira verilir mi ya?
  • Bende geçtim ttnetten.bakalim ceza konusunda sıkıntı olacakmi.sonucunu paylasirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Arkadaşlar her şey iyi güzel superonline bu cezaları ödüyor, interneti daha ucuza veriyor, modemi beleşe veriyor. e şimdi bu adamların kazancı ne oluyor? yani ttnette istese bu kadar ucuza verebilir mi? eğer cevap evetse neden bu kadar insan isyan ettiği halde iyileştirmeye gitmiyorlar? gerçekten merak ediyorum. sonuçta her evde internet var artık, çok ve sürekli kullanılan bir şeyin daha ucuz olması gerekmez mi? hayır bir internete aylık 70-80 lira verilir mi ya?

ne gerek var hocam..onlar duble yol yapıyorlar ya insanlara bu yeterli geliyor herhalde...

acemi nefer,hocam sonuç ne ?
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Ttnet daha cezayı çıkarmadi bekliyorum.insaallah bir sorun olmaz.Gelisme olunca konuya yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martın 3 ünde iptal istedim, dün tamamiyle iptali yapıldı. Artık online işlem merkezine giremiyorum. ADSL numaram bile yok :)
    Taaahhüt cezası faturam nezaman gelir.Nisanda dediler ama başvuru için geç kalmayım sonra Süperonline a .. nekadar süre veriyor.
  • superonline altyapısı olsa hemen başvurucam da..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya hala devam ediyor mu ?
  • 150 TL ile sınırlı değil. İptal bedelinde internet ile ilgili olan cezaları karşılıyorlar ama cihaz bedellerini vermiyorlar.
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ama ben 2011 den beri TTnet abonesiyim. 2013'ün ağustos ayında benim pederi arayıp 24 ay kalma sözünüze ilk 6 ay 24 TL sonraki aylar ise 59 TL ödeyeceksiniz diye söylemişler benim peder bunu kabul etmiş ki internet hızım 1mbit :( 2014' de bu hızı kullanan kaldı mı diye önce size sormak istiyorum.
    Sonra ise bizim apartmanın önüne hemen süperonline teşkilatını kurdular yaklaşık 1.5 sene oluyor.
    Ben süperonline ye geçmek istiyorum ama bu abonelik işini ne yapacağım?
    Şimdi iptal etsem geri kalan parayı süperonline ödüyor mu, yoksa sadece iptal ettikten sonraki cayma bedelini mi ödüyorlar bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdeso

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama ben 2011 den beri TTnet abonesiyim. 2013'ün ağustos ayında benim pederi arayıp 24 ay kalma sözünüze ilk 6 ay 24 TL sonraki aylar ise 59 TL ödeyeceksiniz diye söylemişler benim peder bunu kabul etmiş ki internet hızım 1mbit :( 2014' de bu hızı kullanan kaldı mı diye önce size sormak istiyorum.
    Sonra ise bizim apartmanın önüne hemen süperonline teşkilatını kurdular yaklaşık 1.5 sene oluyor.
    Ben süperonline ye geçmek istiyorum ama bu abonelik işini ne yapacağım?
    Şimdi iptal etsem geri kalan parayı süperonline ödüyor mu, yoksa sadece iptal ettikten sonraki cayma bedelini mi ödüyorlar bilgilendirirseniz sevinirim.

Sen TTNet'i iptal ediyorsun, ceza faturanı ve dekontunu Superonline'a 90 gün içinde mail atıyorsun. Onlarda senin faturandan internet için ödediğin ceza bedelini düşüyor.

• @Baelros

Çok saol yarın ben gidiyorum ttnete iptal ediyorum faturayı ve dokntu superonlineye götürüyorum onlar ödüyor ama bildiğim kadarıyla hepsini değil cidden sıkıldım artık 1gb yi 4 saatte indiriyor internetim :)

150-200 TL sini ödese yeter zaten gerisini kendim karşılayabilirim çok saol bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdeso

@Baelros

Çok saol yarın ben gidiyorum ttnete iptal ediyorum faturayı ve dokntu superonlineye götürüyorum onlar ödüyor ama bildiğim kadarıyla hepsini değil cidden sıkıldım artık 1gb yi 4 saatte indiriyor internetim :)

150-200 TL sini ödese yeter zaten gerisini kendim karşılayabilirim çok saol bu arada.

Superonline sana para ödemiyor. Sen TT'ye cezanı ödeyip, o cezanın dekontunu Superonline'a gönderiyorsun. Superonline'da sana keseceği faturalardan düşüyor.
  • evet aynen böyle oluyor Superonline sana para ödemiyor. Sen TT'ye cezanı(150 tl) ödeyip, o cezanın dekontunu(3ay sonra ) Superonline'a gönderiyorsun. Superonline'da sana keseceği faturalardan (150 tlyi ) düşüyor.
  • Bu hala geçerlimi
  • Şu an için bilgim yok evinize yakn şube varsa ya da 0850 222 0 222 den arayıp öğrenebilirsiniz şu anki şartları
  • bu olaya girmenizi önermiyorum.

Kesinlikle hayati bir durum yoksa ttnet paketinizi iptal ettirmeyin. taahhüt bitince yapın ne yapıyorsanız.Aynı şekilde Superonline bayisi bana söz verdi, telefonda ve yüz yüze. şimdi superonline müşteri hizmetleri "ödenmiyor" diyor. size 72 saat içinde dönüş yapılacak diyor o kadar. ( şimdiye kadar döndüklerini görmedim )

bana ttnet ten fahiş bir fatura geldi bu arada. Bu firmalara güvenmekle büyük hata yaptım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.