Şimdi Ara

T200 Class Kaç ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • <b>Arkadaşalar Her Şey Başlıkta Yazıyor..
    T200 ün Class'ı kaç downloadlarda c336'dan iyimidir yardımcı olursanız bir kişi daha GPRS'li olacak... BYE</b>

• class8 hız şu anda telefondan çok operatöre bağlı bence T200 al(bende c336 var)
  • T200 --> 3+1 (MAX : 43.2kbps download + 14.4kbps upload)

Teorik olarak c336'dan iyi olması imkansız. Çünkü C336 Class 8 (4+1).

C336 daha pahalı, 50 milyon gibi fark olması lazım (orjinal data kablosu ile).
    50 mlyn fark verebileceksen C336 al derim.
    Bir de Philips Fisio 625 var. Onu da çok övüyorlar. Onunla ilgili yorumlara da bakarsan iyi olur bence. Gerçi en son onun data kablosu yoktu. Bir de Class 10(4+2). Fakat bence işe yaramaz, cep telefonu ile upload da 28.8kbps hıza ulaşabiliyormuş (ha 14.4 ha 28.8, pek fark yok upload konusunda).
    Kolay gele...
  • requiem Çok Teşekkür ediyorum bilgilerin için ...
  • c336 alıp başına dert mi alacaksın arkadaşım. Sürekli bağlantı kopar veri alışverişi donar vb. problemler yaşarsın. ayrıntılı bilgi için forumda biraz dolaş istersen.

Ericson r520 büyük ama gprs için en iyilerden.
  • C336 kullanıyorum, windows 203 indiriyorum, 24 saat netteyim, ortalama hız : 4.2kb/s (Win XP Pro Tr)

Yeni yazılım yükletmen gerekiyor, tabii eğer yazılımın sürümü 712C ile bitmiyorsa..

R520M de 3+1..
    Güzel telefon, hem de ucuz, ayırca sesle arama, ses kayıt, bluetooth, wap, gprs.... herşey var. Ben de ondan alacaktım, fiyatı da ucuz ama biraz büyük ve 3+1 < 4+1 :=)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.