Şimdi Ara

T20 mi HTCmi yada ? Yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstadlar T20 almayı düşünüyorum 2.el 350-400 lira civarı önerceginiz telefonlar varmı ??

• t20 alma
    sıkıldıkça pixselleri sayasın
    menü geçişleri çok yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreagbey

Üstadlar T20 almayı düşünüyorum 2.el 350-400 lira civarı önerceginiz telefonlar varmı ??

2. el olarak htc tatoo dan başlarsın fiyat olarak en uygunu paran biraz cebinde kalır (250 gibi seyrediyor),samsung serisinden gio veya fit,ama t20 diye kasma kendini bence kötü bir cihaz değil ama fiyatına göre orta şekerli bir cihaz biraz daha bütçeni zorla ideox 5 derim
  • İdeos x5 tercihlerimin arasında ama 2.eli bulunmuyor sıfırına da bütçem yetmiyo x5 almak istiyordum aslında :(
  • Takasa girersek olabilir c3-01 var üstü nakitle tamamlanır üstad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreagbey

Takasa girersek olabilir c3-01 var üstü nakitle tamamlanır üstad

arkadaşım eğer takas konusunda ilana istinaden ise mesajın.o ilan bana ait değil arkadaş tel sormuştu ve 2.el ideox fiyat olarak bulamadığını yazdığı için o ilanı koydum.yoksa alakam yok.mesajın yukardaki linke karşılık değilsede ve ben yanlış anladıysam kusura bakma.
  • Teşekkür ederim üstad. 450 lira çıkmaz o yüzden takas varmı diye sordum ilanın senin oldugunu zannettim. Kusura bakma.
  • 450tlye alacaksan iyi telefon sen inanma pikselleri saymasın arkayada normal wallpapaer atınca takılmıyor kulandım BOYUTLARIDA İDEAL Gunluk kulanımda İyibir telefon
  • X5 daha hızlı diyor herkez. Bilgi için teşekkürler
  • x5alma imkanın varsa X5 al t20nın bir ust modelidir
  • X5 almaya çalışcam . Kullandığım telefonu bir an önce satabilsem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.