Şimdi Ara

T.C Anayasa Kuralları Çiğneniyor. Yurt dışında Seçim propagandası yapmak yasalara aykırı!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

anayasaya uymuyorum diyen bir cumhurbaşkanından bahsediyorsunuz

bir insanın değiştirmeye çalıştığı darbe anayasasına uymasını nasıl bekliyorsunuz. kafanız bunu almıyor mu
  • =PistoLeRo= kullanıcısına yanıt
    İyi veya kötü, eğer oraya seçilmiş biriysen o kanunlara DEĞİŞENE KADAR uymak zorundasın. Çünkü sen o kanunlar çerçevesinde iş yapabilmek için o konumdasın.
    Değişene kadar o bir KANUNDUR ve bir RESMİYETİ vardır. Ben o kanunu hiçe sayıyorum diyemezsin.
    Bugün bu kanunlara uymayanların yarın diğer getirilen kanunlara uyup uymayacağını nereden bilebiliriz ?
  • Anayasa mı kalmış paramparça etmişler.Cumhurbaşkanının tarafsız olduğuna dair yemin edip evet oyu istediği ülkede yaşıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Anayasa mı kalmış paramparça etmişler.Cumhurbaşkanının tarafsız olduğuna dair yemin edip evet oyu istediği ülkede yaşıyoruz.

Cumhurbaşkanı tarafsız olmayacaksa mecliste x parti adayını neden gösteriyor? Yani bir parti çıkıyor benim CB adayım bu diyor.o Aday CB olunca nasıl tarafsız olacak? Çıksın herhangi bir adam aday olsun tarafsız olunacaksa.parti neden aday gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

Anayasa mı kalmış paramparça etmişler.Cumhurbaşkanının tarafsız olduğuna dair yemin edip evet oyu istediği ülkede yaşıyoruz.

Cumhurbaşkanı tarafsız olmayacaksa mecliste x parti adayını neden gösteriyor? Yani bir parti çıkıyor benim CB adayım bu diyor.o Aday CB olunca nasıl tarafsız olacak? Çıksın herhangi bir adam aday olsun tarafsız olunacaksa.parti neden aday gösteriyor.

Sen daha Cumhurbaşkanının nasıl aday olabileceğini öğrenememişsin.Cumhurbaşkanını zaten parti aday göstermiyor ki.C.B nı aday olduktan sonra parti diyor ki biz bu adayı destekleriz diyor.Yani senin dediğin gibi parti aday göstermiyor.C.B kendi aday oluyor sonra parti diyor ki biz bu adamı destekliyoruz kapiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 13 Mart 2017; 17:2:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

Sen daha Cumhurbaşkanının nasıl aday olabileceğini öğrenememişsin.Cumhurbaşkanını zaten parti aday göstermiyor ki.C.B nı aday olduktan sonra parti diyor ki biz bu adayı destekleriz diyor.Yani senin dediğin gibi parti aday göstermiyor.C.B kendi aday oluyor sonra parti diyor ki biz bu adamı destekliyoruz kapiş?

Peki bu durumda ne gibi bir tarafsızlık bekliyorsun? Nasıl olacak o iş? Şimdi Ekmeleddin CB olsaydı akpartiyemi yakın olurdu CHP ve MHP yemi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.