Şimdi Ara

T-11 T-SERİES rc helikopter kalkmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
12.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elim'de birtane hobi olarak rc helikopter geçti .

helikoptern. video çektim tek olunca biraz sorunlu çekim oldu
    https://www.youtube.com/watch?v=n7v4KDWHMC4&feature=youtube_gdata_player

marka modeli başlıkta belirttiğim gibi helikopterin şarji 3saat'de şarj oluyor şarj aleti kırmızı'dan yeşile geçme süresi

ama hiç bir şekilde kalkış yapmıyor 5cm falan kalkıyor.

bataryasi 7.4volt 1100mah
    laptop bataryasi denedim aynı volt'da yine aynı kalkış yapmıyor tüm fonksiyonlari çalışıyor tek sorun kalkmyr

Bilgili arkadaş'lar yardımcı olabilirlermi

T-11 T-SERİES rc helikopter kalkmıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs1991apo -- 27 Temmuz 2013; 23:26:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pervane vidalarını sıkılamayı deneyin. Bir ihtimal işe yarayabilir.
  • yaptım olmadı :| sanki tam devrinde çalışmıyor. 4 de 1i kadar dönüyor gibi .

• Kumanda üzerinden gaz ayarı yapıyormusun ?
  • kumanda üzerinde sola saha aşağı yukarı gaz aşağı yukarı ışık aç kapa dengeleyici . var birde normal profesyonel var . denedim olmuyor

pili 7.4volt lion 1100 pil şarj aleti 8.4volt 500ma

3saat de şarj oluyor 5 10dakika dönüyor hızlı ama kalkış yapmıyor 5cm ancak .
    ondan sonra bitiyor. :|

• pilin ömrü bitmiş olabilir, video çekersen daha ayrıntılı yazabilirim. Olmuyosada o oyuncakla uğraşmaya deümez .
  • tamam video çekip atarım . sağolasin

• https://www.youtube.com/watch?v=n7v4KDWHMC4&feature=youtube_gdata_player

video bu arkadaşlar

• https://www.youtube.com/watch?v=n7v4KDWHMC4&feature=youtube_gdata_player

bir bakar misin ? acaba sorun pilde mi

3saat de şarj oluyor.

1100mah. şarj aleti 500mah yani 2saat de bile şarj olmas. gerek normal'de

• gs1991apo G kullanıcısına yanıt
    Alt pervane daha üst pervaneden yavaş dönüyor gibi geldi, dişlilerin birbirine sürtmediğinden emin olun 2 motor olmaı ikiside birbirinden bağımsız çalışmalı kontrol edin.
  • o sol sağ ayarı ile oynadım az ondan öyle oldu nasıl yaparsam yapayım tam devir ile dönmüyor sürtme. falan da yok baktım . alıcı verici de sorun olabilir mi

Trim ayarından bahsediyorsun sanırım. Tüm trimleri ortaya çek bir de öyle dene, ama bence bununla uğraşmaya değmez çünkü düzelltin diyelim 1-2 gün sonra yine bozulacak-kırılacak yedek parçası yok bişeyi yok ortada kalıcan. Hobini devam ettirmek istiyorsan v911 öneririm.
  • Hm anladım zaten ucmuyo anladığım kadarıyla pil ölü.

kameralı birşey almayı düşünüyorum ?
    Güzel ucuz varmı öyle birşey.

• http://www.banggood.com/Wholesale-WLtoys-V959-2_4G-4-Axis-4CH-RC-Quadcopter-With-Camera-Mode-2-p-59263.html

Bu adresten alabilirsin. Kamerasından çok bir şey bekleme ama kullanan çok kişi var 100.120 m den yere çakılan v959 videosu var ama kırım yok Çekimler kendime ait değil. Gayet güzel çok fazla rüzgar olmadığı günlerde rahatça uçuyor.

• Arkadaşım O Eli Bi İndir! kullanıcısına yanıt
    güzel seylere benziyor ama smdilik bunları alamam :) daha sonra olabilir ben öyle hobi olsn istiom bendeki gibi bişi olsa yeter :)

yurtdısından getirtirken herhangi bir sorun falan çıkıyormu..
    Zaten verdiğim link hobi olsun diye alınıyo fiyatı çok pahalıda değil. Ama daha ucuzuna bakıyosanız v911 tavsiye ederim aynı markanın başka bir modeli.
    http://www.banggood.com/Wholesale-WLtoys-V911-2_4GHz-4CH-Gyro-Remote-Control-RC-Helicopter-Mode-2-New-Plug-Version-p-36779.html

Yurtdışından gelirken sorun olmaz gümrük sınırı 100$ diye biliyorum.
  • kargo ücreti falan nedir . :-) ya ben pil olarak 7.4üstü falan istiyorum

Kargo ücretsiz. 7.4 üstü olsa ne olacak sanki ? pil ağırlaşınca helikopterin uçma süresi yine azalacak.
  • yani ne olursa olsun hep ters orantı mi olacak :)

Benim istediğim avuç kadar birşey olmasın o yüzden öyle dedim.di :) .3.7v lar hep el kadar oluyorlar.

Kardeşim hem ucuz olsun diyorsun hem büyük olsun diyorsun hemde oyuncak olmasın diyorsun. Öneri veriyorum onlarıda beğenmiyorsun kafanda sadece büyük olsun isteği var. Madem büyük istiyorsun gir gittigidiyora ordan al bi adamdan 3.5 kanal (!) v922 parasına adamlar 3 kanal satıyor. Eğer para sıkıntın yoksa v922 al, bir tane de thk model uçak sitesinden simulatör kumandası alırsın 1-2 hafta simulatör çalışıp v922 kullanırsın az rüzgarlı havada dışarda, bazende içerde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.