Şimdi Ara

System Link Kullanıcıları JTAG | RGH XBOX 360 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır söylemediler üretim tarihi 3 2013 zaten ana kartı değiştirilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda ilan et illaki kırılmamış makina arıyan vardır o şekilde satabilirisn yada kırılmış ile takas durumlarına bak yoksa tadı çıkmaz konsolun ya zengin olacaksın ya kırık alacaksın
  • BaLroK B kullanıcısına yanıt
    Aldığım fiyattan sattım başka bi sitede yanlız kahraman konsol un yaptığı çok gereksiz ve ayıp bir davranış belirt oraya jtag yapılamadığını neyse geçti gitti bakalım jtag li bi makine alacağım tabi oyun alacak kadar zengin olmak isterdim

• Dostlar toplanıp bir oyun grubu kurup takılalım. Whatsapp falan ne gerekiyorsa.
  • aslında facebook grubunu aktif kullanabilsek daha iyi olur.
  • İşlerim bu aralar çok yoğun anca akşamlar açıp 1-2 saat BO2 oynuyorum foruma bile zar zor giriyorum whatsapp grubu kurabilir misiniz ? Facebook sayfası mevcuthttps://www.facebook.co...820038262/?notif_t=like tarafımdan açılmış hazırda bekliyor eğer biri de whatsapp grubu oluşturursa müteşekkir olurum güzel bir BO2 vs. oynayabiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaLroK

İşlerim bu aralar çok yoğun anca akşamlar açıp 1-2 saat BO2 oynuyorum foruma bile zar zor giriyorum whatsapp grubu kurabilir misiniz ? Facebook sayfası mevcuthttps://www.facebook.co...820038262/?notif_t=like tarafımdan açılmış hazırda bekliyor eğer biri de whatsapp grubu oluşturursa müteşekkir olurum güzel bir BO2 vs. oynayabiliriz...

Grubu kuruyorum. WhatsApp dan. Özelden telefon numaranızı mesaj atın ekleyeyim. Bu şekilde başlar ve sizler de paylaşırsınız gitgide genişletiriz.

• Arkadaşlar xbox 360 a en rahat oyunları nereden indirebilirim.j-tag li makineye nasıl yüklerim.Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • Kullandiklarim arasinda en iyisi iso2god bunu dene

• Hala System Link açık mı? Hangi oyunlar destekleniyor hala? Ona göre makinayı ayarlıyayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Hala System Link açık mı? Hangi oyunlar destekleniyor hala? Ona göre makinayı ayarlıyayım

Google i acin system link games yazin ve wikiye girin karsiniza cikan tum oyunlar desteklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcelGerrard -- 12 Ağustos 2016; 10:04:07 >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Al dostum hala system link mevcut tatiller bittiyse ufaktan başlayalım multilere :)
    Hocam ne oynuyorsun(uz)? Oyunları çekeyim hemen. System Link hazır İstanbul'a dönünce oynuyaniliriz

• Hocam ben hala cılgınlar gibi BO2 multi ve zombie oynuyorum arkadaşlar Halo ve Gow oynuyor herkes ortaya karışık ama BO2 serverlar hala full tavsiye ederim tekliflere de açığım :)
    BO2 hazır hocam İstanbul'a döndüğüm zaman oynamak isterim

• Dostum arkadaşa numaranı mesaj at gruba eklesin faal değiliz herkesin tatilden dönmesini bekliyoruz :)
    Beyler JTAG'lı konsolum çürümeye terk edilmişken uğraşayım dedim internetteki birkaç kaynaktan esinlenerek birkaç ayar çekerek Konsolun İnternet ve Xlive bağlantısını başarılı şekilde bağlandım lakin hemen ardından Xlive için güncellemelisin diye bir uyarı çıktı. Şimdi güncellersem FSD gidecek. Ama merak ediyorum sizce ne yapayım?

• Dostum FSD çok eskidi AURORA 'yı indir onu kur direk kurulumu basit ayrıaca TU vb. güncellemeleri kolayca halledebiliyorsun boşver FSD 'yi

• Bu da senin kurtarıcı video'n
    Wow şu mağara tasarımından kurtuluş iyi olmuş...

Zaten Ban yedim Xlive'dan

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.