Şimdi Ara

Syoss 700ml Sac Kremi ve Şampuanlar kargo bedava 6,5-7 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şampuan değiştirdiğinizde saçınızda ve derisinde problemler çıkması normal. Mümkün olduğunca hangi şampuanı kullanıyorsanız onunla yıkayın.

Ben 5 lira iken almıştım vücut şampuanı olarak kullanıyordum. Bir adet sipariş geçeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat arttı heralde 8,9 TL
  • vaybe sanki münazaradayım
  • Herkeste aynı etkiyi göstermiyor demek ki. Ben kullandım gayet güzel etkileri kepek vs. Olmadı hiç.

• şampuan kullanma kullandırma kimyasala hayır en iyisi zeytinyağlı veya defne karışımlı orjinal sabun hemde daha ekonomik hatay sabunlarını mehmet aydın defne sabunu gibi sabunlarda kesime dikkat edin ip gibi fabrikasyon kesimi olmayacak yamuk yumuk olunca makbul

• bu kadar çok forum üyesi Syoss denemiş olamaz

bence çoğu kişi Gliss şampuanla karıştırıyor ürünü

çünkü ikiside kötü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 23 Mart 2017; 16:23:21 >
  • Arkadaşlar çabuk yağlanan saçlar hakkında hangi şampuanı önerirsiniz? Saçlarım dökülüyor 30 yaşında kel kalmak istemiyorum yardımcı olur musunuz?

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    hocam aynı şeyden ben de muzdaribim market şampuanını kullanma doktora gittim sonuçlarım çıkıcak vitamin eksikliği vs de çıktı bitkisel özlü şampuan alıcam araştırıyorum başka bi doktora da gidicem sana da bildiririm pazartesi falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Arkadaşlar çabuk yağlanan saçlar hakkında hangi şampuanı önerirsiniz? Saçlarım dökülüyor 30 yaşında kel kalmak istemiyorum yardımcı olur musunuz?

arap sabunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

hocam aynı şeyden ben de muzdaribim market şampuanını kullanma doktora gittim sonuçlarım çıkıcak vitamin eksikliği vs de çıktı bitkisel özlü şampuan alıcam araştırıyorum başka bi doktora da gidicem sana da bildiririm pazartesi falan

Teşekkür ederim haber bekliyorum kardeşim.

• Yorumlardan anladigim kadarıyla Saç teli ince ve narin olanlar kullanmasın...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.